Відпочинок у Греції

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем anyaram, 20 Квітень 2013.

  1. anyaram

    anyaram New Member

    Дівчатка,хто відпочивав у Греції? Хочемо спробувати цього літа. Розглядаю Халкідікі. Поділіться досвідом.
     
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: греція

    Родос, Кріт, Кос, Санторіні, на Халкідіках ще не була...
     
  3. anyaram

    anyaram New Member

    Відповідь: греція

    Arapeta, ви їздили через турфірму чи самостійно? Які ціни на Санторіні? Давно там були?
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: греція

    А на машині ніхто не їздив в Грецію? Бо чоловік висунув таку ідею, так як є причина, що на літаку не можемо... :sad:
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2013
  5. alkali

    alkali Member

    Відповідь: греція

    Їздили двоє знайомих, то були дуже задоволені, оскільки сама дорога це вже екскурсія (звісно якщо Вам це подобається)
     
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: греція

    Ми на Санторіні їздили на екскурсію на цілий день з малими. Я десь фотки викладала.
    Це щось неймовірне. Думала малі не зрозуміють, але досі теж згадують. Просто містичні острови. Кікладська унікальна архітектура. Смак овочів - неймовірний через вулканічні грунти.
    Мінус - припливши з Кріту, ми зразу відчули підвищену вологість. Це через діючі вулкани, ціни не сильно, але вищі, ніж на Кріті. І основний - нема вильотів зі Львову:girl_nea:, нє-нє, я Бориспіль з малими ще раз не переживу. ОБОВ`ЯЗКОВО перед поїздкою катером прийміть притизахитувальні препарати, то не жарти, навіть якщо до того все було з морем нормально, угу, народ там блював далі як бачив. Одну безпечну паняночку ледь відкачали. Оплатити поїздку на Санторіні, щоб просидіти у лякаря і напівживими повернутися назад - то конкретний облом. Якщо шо, я попередила.

    Я з чоловіком, звичайно, не Анжеліна Джолі з Бредом Пітом (які там мають віллу), але теж маю нерухомість з Санторіні.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2013
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: греція

    А як Греція в порівнянні з Хорватією, по сервісу, цінам?
     
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: греція

    Ми в Хорватії були 3 роки назад. Були в Новіграді, але сподобався Ровінь. Брали на прокат машину, то об`їздили Істру.
    Мені тоді вже ціни не маленькі здалися. Хорватія - розкручений і недешевий курорт. Думаю зараз ціни в Греції навіть привабливіші, у зв'язку з кризою. Але може я помиляюсь.
    Мене в Хорватію щось більше не тягне, а в Грецію ми закохалися.
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: греція

    А можете порадити хороші готелі? Бо зовсім нічого про Грецію не знаю... :sad:
     
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: греція

    Я ж не знаю, що вам більш подобається...
    Я шукала однозначно, щоб з дитячим міні-клубом, 1-а берегова лінія (щоб море бачити і нюхати, для малих корисніше) і гарним сервісом/харчуванням, без різних спа, гламуру, гольф-майданчиків і тд. Те, що там душ і ліфт застарілих моделей мене не бентежило.
    Нам ДУЖЕ підійшли 4* грекотелі, на них ще часто акції, де діти безкоштовно чи дешевше. Так, вони старіші, але тому і місця біля моря зайняли ще хороші. Але це греки у Греції, працюють на совість. Сервіс дуже хороший, пошук столиків у ресторані, уважність, подаруночки, майстер-класи, швидке реагування на скаргу, на 5. Харчування грецьке, чудове, з продуктів, вирощених на їх власних полях для своїх же готелів. Смачна здорова їжа.
    Ми були у Грекотель Роял 4* на Родосі (гарне сполучення з Родосом, просторий номер, але можливо, шукали б щось ближче до Ліндосу, дуже гарне біле місто і надзвичайна затока св. Павла, такої краси ми не бачили) і Мелі Палас 4* на Кріті (гірше сполучення, з пересадкою). Ми - задоволені. Дивилися б і далі на Грекотелі.
    Мережа Альдемар - теж мені ДУЖЕ привабливо виглядала, але було значно дорожче.
    Раджу не відмовлятися від картки мережі. Ми так на Криті оплатили гарден в`ю, а отримали сі в'ю і подарункові набори та підвищену увагу.
    Кос ми об`їздили машиною по Гіппократівських місцях, Санторіні - екскурсією. То по проживанню нічого не скажу.
     
  11. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: греція

    Скажіть, море було спокійне? Тепле? В якому місяці Ви відпочивали?
    Бо читаю, що в Греції в деяких місцях море штормить завжди.
     
  12. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: греція

    Це Ви знайшли хороший ньюанс. На Родосі ми були у середині травня. Море ще було прохолодне +19, але ми купались, теж дивились на вітри і таки з боку острова, де був наш готель, море всі дні було спокійне, і коли ми на оглядовій екскурсії заїхали на протилежну сторону острова, то там я бачила "баранчиків" на воді. Це важливий ньюанс, Егейське і, здається Середземне море, вони по черзі хвилюються. Особливо ми то побачили на "поцілунку двох морів". Хороші обізнані менеджери мають то знати. Взагалі ми у хорошому місці були. Можна було і у Родос їздити по фортеці ходити, і у Ліндос розслаблятися, а назад катерочком до готелю.

    На Кріті останні 2 дні було вітряно, до того все спокійно, останній день навіть пляж закрили (вивісили червоний прапор), тоді дуже сильні хвилі були. Там ми були кінець серпня, початок вересня. Пам`ятаю 1 вересня пропустили. Але море дуже тепле, приємне було.
     
  13. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: греція

    А я якщо їхати у червні, море би вже мало бути тепле?
     
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: греція

    Та певно тепліше, мені і 19 було нормально, ми були 14 травня на моє ДН. Треба знайти амплітуду температури води у цей період, на який ви їдете. Воно ж там все десь фіксується. Типу такого
     
  15. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: греція

    А хтось знімав в Греції бунгало?
    Щось останнім часом мене дуже цікавить саме такий вид відпочинку в заморських странах)).
    Де ті бунгало можна букати... Ну і за адекватну ціну звичайно.
     
  16. Viola

    Viola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Arapeta, дуже дякую за інформацію що ви дали, то так цікаво. Навіть не подумала би що варто протизахитувальні взяти, коли на Санторіні плисти... І про "Поцілунок двох морів" теж не чула...

    а де вам більше сподобалось - на Родосі чи на Кріті? :) Якщо не секрети - напишіть в яких саме місцевостях ви були (чи назви готелів), щоб орієнтуватись :) будь який "живий" відгук в тисячі разів цінніший за слова менеджерів що продають тури. І ще ви пишете:
    а що таке оця картка мережі?..

    Дівчата, питала те саме в іншій темі, але там не особливо помітили моє питання :girl_sad: - хто був-знає чи не смертельно спекотно на Кріті-Родосі вкінці червня-на початку липня (я на погодні сайти сходила і не раз, просто по відчуттях +30 в різних кліматичних зонах може бути різним...) Наперід вдячна!:girl_smile:
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    ми відпочивали на кріті з 20 червня- особисто нашій сім"ї дуже підійшов клімат, ми жари не відчували зовсім. Менший спав в обід, а чоловік з старшим малим проводили цей час на гірках в басейні. Ми навіть кремом не мастились, буквально в перший день малих мазюкала і все. А вечори...мм..казка, легкий морський бриз.Вночі спали без кондюка, вистачало привідкритого балкону
     
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Я вище писала в яких готелях була. На Родосі - район Фаліракі, на Криті - здається, район Маліа.
    Мені особисто більше сподобалось на Родосі (якщо відкинути Санторіні). Острів якось "елітніше" виглядав, більше зелені, як на Криті, і у Ліндос ми з чоловіком просто закохалися. Там можна не настроюватися на довгі екскурсії, все під рукою, люблю, коли тусуєшся серед простих греків, можна простим громадським транспортом користуватися. Менше російськомовних туристів.
    Кріт мені видався "суровішим", кам`янистішим чи шо. Але там набагато більше цікавих екскурсій, напр. палац Міноса (з мінотавром), печери, де народився Зевс, подорож на о. Спіналонга (острів уродців), і це найближче до Санторіні (2-2,5 год швидкісним катером). Багато плюсів, просто в мене доці ще замалі для частих екскурсій, не хочу їх мучити. Додам, з переважної більшості відкриток з Криту, я зрозуміла, що там катується туристичне місто Ретімно. Це від нас було задалеко, наступного разу я б щось біля нього шукала.
    Родос трохи північніше ніж Кріт, тому там м`якше клімат. Але шо там, шо там кондиціонером ми майже не користуватися. На Кріті теж не відчула "ефекту духовки", але за кінець червня не скажу, не була.
    І картка мережі. Під кінець Вашого у готелі перебування, разом з анкетою про враження від готелю, у Грекотелі нам дали заповнити анкету для їх картки. Можна було і відмовитись, але ми заповнили. Через певний час поштою нам, вже у Львові вислали листа з готелю, куди була прикріплена їх картка з номером. І от, при бронюванні через рік готелю з цієї мережі у турфірмі у графі "особливі відмітки" менеджер вказала, що ми власники картки і виходить, постійні клієнти. Ось так ми не доплачували, але отримали сі-в`ю від готелю, найближчий номер до моря, на першому поверсі з виходом до моря. Коротше, присвятіть тому пару хвилин, уважно заповніть анкету, і можете надалі розраховувати на преференції.
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    торік у грекотелі нам не пропонували жодних карток((
     
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    kati, а ви у якому готелі були? Ми спочатку дивилися на Ель-греко, але нам з-під носа забрали останній номер.