Відпочинок у Греції

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем anyaram, 20 Квітень 2013.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Розглядаємо Касандру, бо на машині туди добре їхати, хто там був? Порадьте хороший готель ;)
     
  2. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Минулого року хотіли їхати на Халкідікі. Агенство пропонувало автобусом, було значно дешевше. Ми і погодились, бо вже мали досвід довгогодинної дороги.
    Виїзд переносили тричі. І коли вже були на чемоданах нам в агенстві сказали що греки не відкрили візу. А до того нас переконували що криза, з документами все гаразд, ніяким проблем не буде, а тут ось таке.
    Виникало купа питань, чому саме нам не відкрили? Причини відмови взагалі необ"єктивні, в паспорті ніяких відміток взагалі немає.
    Отже, Греція лишилась лише в думках.
    Цього року також кудись плануємо поїхати в кінці серпня, початок вересня.
    Але та насторожа що ситуація повториться мене дуже турбує.
    Ми ще можемо турагенство підозрювати, що щось вони не так зробили і ми постраждали. Хоча в агенстві нас запевняли, що то не в їх інтересах. Можливо хтось порадить агенство в якому не прийдеться сумніватись і можливо хтось стикався з подібною ситуацією як у нас??
     
  3. Відповідь: Відпочинок у Греції

    можливо агенство просто забуло подати Ваші документи?людський фактор реально, і ще цікавить довідки про рахунок в банку були які?І назву агенства в студію.
     
  4. Viola

    Viola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дякую, дівчата за ваші відповіді. Отже, буду щось на Родосі шукати :) Я теж по відгуках зрозуміла, що на Криті куди більше російськомовних туристів. Але бачу, що і на Криті і на Родосі трохи складно з піщаними пляжами...

    про такі "напряги" з візами в грецію чула не раз, причому, відмови були у молоді, яка не раз їздила в шенген, з білими хорошими зарплатами... трохи то всьо неприємно, звісно. Але кажуть, що цього року греки переглянули свою візову політику і попустилися (зараз лідерство по відмовах і проблематичності - італія, португалія, іспанія і чехія)... хочу в це вірити.
     
  5. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ну агенство як називається точно не згадаю (треба візитку шукати), але знаходиться на Привокзальному, біля самого речового ринка у дворику. Бо ми вже майже замовили в "Агенстві горящих путівок" поїздку в Чорногорію і коли повертались просто по дорозі випадково зайшли туди. Ну ціни і сама Греція нас більше приманила ніж Чорногорія і ми перепланували маршрут і відповідно агенство.
    Агенство не могло забути подати документи, бо відмова була з консульства. Але мене цікавить той факт, що паспорти чисті, а нещодавно в ін. агенстві мені сказали що хоч якісь відмітки повинні бути зазначені в паспорті.
    У хлопця зарплата цілком задовільняла їхні вимоги. Мені прийшлось брати довідку з банку, бо по офіційним документам я не мала суму по їх вимогам. Цією довідкою займалось агенство.
     
  6. xasik

    xasik New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дівчата! Ми ідемо в вівторок30 квітня в грецію! Кріт, готель літос 4+! Так хвилююсь, щоб холодно не було! Чоловік вперся рогом , що на травневі свята і все!
     
  7. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Не переживайте! Як на мене сама комфортна погода, стільки можна поїздити-подивитись.
     
  8. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Можливо, Посольству не сподобалось, що ви їдете автобусом, а не літаком. Такаий варіант можливий.

    Ми їздили через Пілігрим, візу вони теж відкривали, то отримали навіть не одноразовий, а дворазовий в"їзд на місяць.

    Летіли зі Львова на Кріт, дуже зручно і не втомлює. Брали 5-ти зірковий готель біля містечка Ретімно, але з дворазим харчуванням. (Дякую Каті, за пораду).

    От саме біля нашого готелю море постійно штормило, а буквально десь за 20 км і на муніціпальному пляжі (безкоштовному, якщо без лежака) море було спокійне.
    Ми брали машину на прокат, то трошки покатались по острову.
    Відвідали портові містечка Ретімно, Ханью, Св. Миколая, останній сподобався найбільше. Навіть їздили у Акваріум, то біля Іракліона (хто зі старшими дітками буде цікаво).
    Хочу ще відзначити екскурсію на о. Грамвуса, просто неймовірно гарне місце, це екскурсія майже на цілий день, потрібно їхати на швидкісному катері, мене не рвало, але трохи неприємно було їхати, маю погану вестибулярку.

    Ми були в серпні, було жарко, але ми любимо таку погоду ну і море було + 27 градусів.
    Кухня у греків дуже смачна, але порції просто величезні, напої досить дорогі, це про воду, а молоде вино може бути в ціну стакана коли.

    Греки привітні, дуже люблять маленьких діточок. Сервіс не нав"язливий як у турків, але якщо порівнювати готелі одного рівня і ціни, то в турків таки краще.

    Море дуже гарне, такого блакитного кольору як на картинках.
    От пишу згадую ту красу і знову захотілось туди.
     
  9. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Автобус формувався з Чернівців. Зі Львова їхали ми і ще одна пара у яких була уже якась віза. Відповідно всім з Чернівців відкрили, а нам :girl_bye2:
     
  10. Viola

    Viola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції



    клас! рада за вас! гарно відпочити! потім не забудьте нам хоч трошки розказати :girl_wink: готель, я так розумію - оцей . виглядає просто відпадно!

    а назви того пляжу не пригадаєте?
     
  11. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    На мою думку, то турагенство просто не подало необхідний пакет документів для того, щоб вас прийняли для отримання візи. Власне, подруга, яка працює у візовому центрі каже, якщо паспорт відправлляи в консульство, то відмітка про те, що візу не отримано має бути в паспорті.
    В мене теж офіційна зарплата далека від прохідної, але довідку про те, що я маю рахунок в банку мусила брати сама, із засвідченнм особи. Може турфірма хотіла виробити вам "лєву" довідку, а вона не "проканала" при процедурі подання документів.
     
  12. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Якщо чесно, то сама багато чого не розумію в цій справі. Відмову з консульства ми мали, з печаткою. Тепер вже сумніваюсь чи вона була оригінальна. Не хочу нікого звинувачувати, чи то агенство щось накрутило, чи консульство, розбиратись вже пізно.

    Та й мені так саме сказали в ін. агенстві, а тоді нам сказали що вони всі відмітки внесли в свою базу.
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Хто відпочивав в районі Халкідікі, що є поруч цікавого, куди варто поїхати і що побачити?
     
  14. xasik

    xasik New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дякую! Приіду відзвітуюсь!
     
  15. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції


    муніципальних пляжів там досить багато, і всі вони чисті, і практично пусті у будні дні, зато у вихідні, коли греки їдуть усім сімейством там нема де яблуку впасти.

    [​IMG]
     
  16. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Найближче, що є це Афон. З готельного пляжу в димці видно. Ну димка це в мене, а в кого добрий зір, то просто так видно берег Афону. Жінок не пускають, тільки на катері можна навколо проїхатися. За 50 євро подивитися на той самий берег трошки ближче. Для чоловіків, після отримання візи Афону, доступно фактично все. Для віруючих кажуть дуже вражаюче.
    Друге - це Метеори - вертикальні скелі, на вершині яких побудовані церкви і монастирі. Окремі вершини з"єднані між собою місточками. На обоях для десктопу Віндовс навіть фотографія Метеорів є . Туди справді вартує вибратися, всі повернулися під враженням.
    Близько ще є гора Олімп, Салоніки(там пригадую була якась печера прадавньої людини), відносно близько Афіни. Щось з пам"яті вже так багато стерлося:sad:
    Ми були з 1,5 річною малявочкою, тож екскурсії обмежувалися сусіднім містечком і міні-диско.
     
  17. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    ми їздили два роки тому з двома малими, залишились задоволені. Мені ціково чи є прямі авіа рейси в Афіни зі Львова і чи можна скористатись послугами турфірми лише для переліту.
     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    500 км, хіба ні?
    Принаймні пам"ятаю, що екскурсія з Халкідікі туди була розрахована на 2 чи 3 дні
     
  19. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ну звісно, що не за поворотом:) Виїзджають вночі, щоб зранку біля 8 бути в столиці, і поки немає спеки максимально встигнути все подивитися. Але це спання в автобусах мене вбиває, я б певно на таке не підписалася. 3 год. до Метеорів - максимум моїх резервів.
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    А скільки приблизно з Касандри до Метеорів км? Така краса, хотілося б туди потрапити.
    Щодо Афін незнаю, ми цікавились Салоніками, прямих незнайшли, з однією пересадкою для трьох вийшло приблизно в межах 300 євро з особи.