Відпочинок у Греції

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем anyaram, 20 Квітень 2013.

  1. bezpalik

    bezpalik Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Хочемо їхати на о.Тасос компанією 8 людей,маємо заброньовано віллу,але не маємо візи.Я дуже переживаю за візи, бо немаємо банківського рахунку і для цього спеціально відкривати не дуже хочемо.Можливо хтось їздив і може поділитися досвідом,мене цікавить віза
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    А ми у Греції:girl_crazy: їхали через Угорщину-Сербію-Македонію, бо принципово через Румунію не хотіли. Кордони проходили без проблем і без питань з шенгенською бізнес візою. Єдине в Македонії мусили купити їхню грін карту за 50 євро!!! Бо їм не підходила та, яку ми маємо на країни шенгену.... І не сподобалось, їм що машина по довіреності, але чоловік впевнено відповів, що ми так їздимо по всій Європі і нам так можна. Була я зла і розстроєна, але попустило, коли побачила чудові краєвиди Македоніі:girl_tender: нехай буде за екскурсію.... В Греції на кордоні не сказали ні слова, ні за гроші, ні за візу, всі їдуть не виходячи з машини без лишніх слів рівно 10 хв.
    А Греція чудова! Море прекрасне, сонце світить!
    В магазинах ціни приблизно як у нас. Навіть в маленьких магазинчиках дешевше ніж у великих супермаркетах, тому не потрібно напрягатись і кудись їздити на закупи.
     
  3. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Мене теж це питання турбує, я впринципі маю зарплатну картку, але чи вона підійде? І яка сума там має ути А ще в приватбанку до зарплатної дали кредитну карту.
     
  4. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    А де ви саме?Як бронювали готель і чи питали на кордонах про бронювання?
     
  5. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ми на Кассандрі. Готель бронювали через тур.фірму. На кордонах взагалі нічого не питали. :)
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Хочу додати, що тут є комари, причому досить багато і кусючі! В нас в номері навіть є фумігатор, тому майте на увазі :)
     
  7. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    На які екскурсії вартувало би поїхати?
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Я на днях постараюся більше про свої враження написати, а поки відповім про екскурсії - варто. На Олімп, на наскельні печери Метеора, і взагалі там багато цікавого є. Тільки екскурсії набагато дешевші в місцевих турфірмах ніж в туроператора.
     
  9. Viter

    Viter Active Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Зорянівонька, а ви на всі екскурсії іздили з дитиною?
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    так, малому 5 років. Трохи в автобусі нудно йому було, але нічо, головне їхати кудись де дітям цікаво. Мій не любить екскурсій по місту, з розповідями, історіями. А замки, гори, водоспади - супер.
     
  11. Viter

    Viter Active Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    а можете детальніше по екскурсія розповісти?
     
  12. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    дехто пропонує махінації робити, але мене то напрягає

    і ті рахунки космічні мабуть єдине що відштовхує від відпочинку на острові
     
  13. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дівчата, розкажіть детальніше про екскурсії. На гору Олімп, в Метеори, до термальних водоспадів в Арідеї? Які Ваші враження? Куди вартує поїхати?
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Щось ніхто не відповідає... а мене саму це питання цікавить, хто був? Я наразі дуже хочу поїхати на Метеори, ну така вже краса на фотках, що дуже хочу це побачити, по гуглмеп це десь 300 км.Є ще Афон, але туди жінок не пускають, читала про оглядову екскурсію на катері навколо гори, але сумніваюсь чи це цікаво.
    Gestija як у Вас з комарами справи? Брати фумігатор?
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    На гору Олімп обов'язково їхати! Нас возили на 2 точки - в гарну ущелину, де між горами тече річка, і в одному місці утворився басейник - ванна Зевса. І на найвищу точку, куди можуть заїхати автобуси - з неї чудова панорами. Машини можуть їхати вище... Ще там є можливість знайти екскурсовода, який заведе на саму вершину, але то на 2 дні, ми вирішили відкласти до наступного разу.
    Ще були в Едессі - місті на воді. Там є височенний водоспад, можна пройти позаду нього, теж досить гарно.
    Були і в Арідеї - там гарно, але багато людей. І на екскурсії виділяють годину-дві часу, то трохи замало.
    Я думаю їхати варто всюди, якшо є можливість.
    Ми плануємо вернутися туди, але машиною, бо по дорозі ми теж бачили багато вартого уваги. А в деяких місцях хотілося побути довше.

    ---------- Додано в 11:37 ---------- Попередній допис був написаний в 11:36 ----------

    Ми комарів не бачили, не знаю чому. Може в готелі добре травлять їх.
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    а ми насолоджувались просто, не могли повірити ні комарів ні мух, жодного укусику не було. на вулиці в ночі ніякі мошки не літають, не кусають. супер.
     
  17. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    ... ми були, краса справді неймовірна, аж дух захоплює :
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Вартує їхати однозначно, вхід в монастир - 2євро. Хто машиною, ясна річ буде дешевше туди добратися, ми з готелю платили - 50/25 дорослий і дитина. І тих 2євро в ціну не входило, дійсно дивно.
    На г. Олімп я не їздила, але хто їздив - теж лишились задоволені.
    Ще ми проживали не далеко від замку Платамон, то йшли туди пішки. Під гору важкувато, ще й з дітьми, вхід для дорослих - 3євро, але туди вхід тільки до 15ї год. Теж панорами - супер:
    Сам замок, вигляд з пляжу
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Липень 2013
  18. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ми зараз в Халхідіках, то комарів взагалі нема. Фумігатор є в номері.
     
  19. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    а ви машиною чи літаком поїхали?
     
  20. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ми літаком.