Відпочинок у Греції

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем anyaram, 20 Квітень 2013.

  1. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Напружує мене ситуація з нашими грецькими візами. Подавали ще в квітні, а досі турагенство "годує" переконаннями, що все консульство прийняло, просто цього року саме це консульство дуже повільно оформляє документи і "бла-бла". Подружка працює у візовому центрі і каже, що то не зовсмі правда, бо так довго опрацьовувати документи можуть тільки для еміграції, коли все детально перевіряють. Хто оформляв через турфірми візи до Греції чи справді така ситуація? Серед знайомих все неоднозначно- дехто отримав візу за 10-15 днів, а дехто так само чекає вже кілька місяців.
    Злить мене то вже. якщо чекали поки набереться група, то могли б так і сказати, а не розказувати від квітня, що документи в консульстві.
     
  2. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    таки напевне чекають на групову подачу, бо їдемо зі знайомими на відпочинок, то їм грецьку візу відкрили за тиждень
     
  3. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Нам відкрили без проблем.
     
  4. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    А екскурсії російською чи англійською?
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Нарешті ми на морі! їхали трохи екскурсійним маршрутом через Румунію, ночували в Сербії, зупинялись в Македонії гарна країна схожа на Хорватію.На жодному кордоні нічого не питали, навіть багаж не перевіряли і зовсім не було черг ніде. Греція здивувала тим, що дороги якісь неприбрані, за межами готелю брудно, неочікувала такого від Греції. Найбільший кайф, що море за пару метрів від готелю, діти бігають з басейну в море. Море казкове! Касандра тягнеться по всьму узбережжю тому готелі розтягнуті далеко один від одного на пляжі багато вільного місця і лежаків, це я у порівнянні з минулорічною Болгарією. Їжа натуральна, великий вибір рибки. А ще тут є зал і я вже там відпрацювала 40 хв. є шанс не вибитись з режиму :)
    З мінусів- є комарі!!! на морі!!! в готелі дають фумігатори, жестяк. З екскурсіями ще не визначились так що відпишу про них потім, але усі в межах 80-100 євро, напевно краще їхати самим.
    [​IMG]
     
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    УУ, комарі того року злобні і в Греції, моя Іринка мала ноги в крапочку)
     
  7. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Думаю вас годують. Нам минулого року зробили за тиждень.
    Особисто маю справу з візами у різні країни шенгеської угоди, в середньому рішення приймають за 5-7 робочих днів. Бельгійці тянули до 1 місяця часу, але то виняток.

    Ви попросіть в агенства корішок про оплату візового збору. Там вроді навіть якщо подає агенство, оплата візового збору індивідуальна, а не групова.
     
  8. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    А в якому готелі Ви відпочиваєте?дуже гарне фото!
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

  10. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Виглядає красиво. А що Вам не сподобалось в готелі?
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Маленькі номери, для трьох замалий, погана ванна кімната, особливо душова. Радує клімат - немає такої виматующої жари ну і море просто казкове-прозоре, чистеньке! Іжа смачна, максимально натуральна, багато овочів, немає отої хімічної ковбаси-сиру і рибних-курячих напіафабрикатіа а натуральна риба-мясо, печений хліб.
     
  12. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дівчата, який регіон в Греції порадите для молодіжного відпочинку?І яка зараз ситуація з відкриттям візи? Бо я подорожувала лише у безвізові країни, а подружка ще не була закордоном, тому й думаю чи були б проблеми з відкриттям візи?
     
  13. Annamarija

    Annamarija New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Всім привіт. Я відпочивала в Греції з 06.06.13 по 18.06.13.Дуже задоволена!
    Відпочивали самостійно!Можливо комусь буде цікаво! Бронювали білети з Варшави до Афін - 450 євро за 2-ох в обидві сторони. Відпочивали за 30 км від Афін в містечку Артеміда. Звідти до аеропорту 7 км.В містечку є багато дискотек розвинута інфраструктура.Жили в готелі у знайомого.На лайнері за 16 євро з особи (порт Рафіна) пливли на о.Андрос, за 24 євро можна - на о.Міконос. На острові жили в кемпінгу за 20 євро на добу з 2-ох осіб.Брали на прокат велосипед, сторгувались за 10 євро/доба. Провела дуже активний відпочинок, багато дикої природи, переважно відпочивали на пляжах де не було великого скупчення людей. За весь період відпочинку 2 рази падав проливний дощ, але потім знову світило сонечко!Вода тепла десь градусів 25-26. Харчувались в супермаркетах - не дешево,також 2 рази відвідували ресторан при готелі. 14 днів відпочинку обійшлось в 1200 євро за 2 -ох. Хочу сказати, що важко організовувати самостійно, тому планую 15 серпня в Хорватію їхати через туристичне агенство.
     
  14. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    А який авіаперевізник?
     
  15. Annamarija

    Annamarija New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    aegean airlines - це грецькі авіалінії!
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Щодо екскурсій у Греції -їздили з Касандри у Поліхроно пірнати, звідти нам місцеві показали чудесне озеро де живуть черепахи! Їздили у Салоніки - нам гід з готелю (майже при кожному готелі є представники Музенідістревел) намалювада приблизну карту, подивились білу башту, церкву копію-АяСофії, розкопки, оборонні мури на горі, знайшли дуже кльовий бар на телевізійні вежі з якого відкривається чудесний вид на Салоніки а сам бар крутиться навколо своєї осі. Плануємо їхати у Метеори і замок Платамонас а ще на Ситонію - середній палець на дайвінг. Екскурсії від 60-80 евро за день, до 150-170 на два дні. Прокат авто від 58 євро-доба це мікра чи С1. Прокат маленького рибацького човника з мотором яким можна керувати самостійно, до 4 осіб - 80 євро 4 години, більшої яхти о 10-12 осіб з капітаном, туалетом кухнею 400 євро 5 годин. На рибацькій яхті рибалили наші хлопці, бо поряд з готелем на віллі живе дідок-рибак і запросив їх безкошовно. Обід в ресторані салати чи перше від 5-7 євро, дешеве вино і сир. І головне. хто плаує їхати на Касандру - беріть засоби від комарів, бо тут вони гірші, як у Шацьку:girl_in_dreams:
     
  17. Lanasweety

    Lanasweety New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ми були на Кріті у червні у готелі Грекотель- усе дуже сподобалося, дуже смачна кухня- все дуже смачне і натуральне, готелі Грекотель мають свої органічні ферми, але море у червні було прохолодне, вже у кінці відпочинку нагрилося, але ми вже поверталися додому...протягом 2 днів з 11 відпочинку був шторм, але у цьому свій шарм! дуже раджу брати напрокат машину, отрималу купу задоволення поїздивши по острову!
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    на родосі цього року теж були...не коні:) але були...А от на кріті минулого року жодного...
     
  19. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    збираємося у вересні до Греції, Халкідікі, Сетонія. Можливо хтось бував, буду вдячна за поради.
     
  20. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дівчата, які в готелях розетки? Мушу брати з собою епілятор, ненаю чи бігти за перехідником.