Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    В мене був, ну і досі є варіант поїхати туди ж де ми були минулого літа, ти в курсі де це, але також лише з малою без чоловіка. І я не їду. Бо я цілий день лише буду гонити за малою ( по території, на пляжі, просто десь піти). А там треба буже ще й харчуватись самостійно. І в результаті ми не їдем. Бо нам вдвох з чоловіком Юлька жару давала. А я одна з нею.... це буде не відпочинок, і навіть не оздоровлення. Зірву лише голос і нерви...
     
  2. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Минулого літа їздила сама з малою, була ше коліжанка з 2 ма дітьми, сумно не було, але з малою сама займалась, але їй було 2,6, з неї можна хоч на край світу, вона настільки чемна була, не відходила від мене, як виходила з хатки через 5 хв.прибігала і казала шо в неї все добре, я зовсім не напрягалась, залежить від дитини, але якшо чесно раніше 2ох років малої нікуди б не їхала сама.
     
  3. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ясно, розвіяли сумніви :girl_crazy:

    от я так само думаю :girl_cool: але ще жевріла якась надія, що всі дружно скажуть, що я помилялась :girl_crazy:

    Так щось ніяк не виходить: "сімейні" подруги з дітьми надають перевагу сімейному відпочинку, неодружені шукають трохи іншого відпочинку, ніж зі мною і двома масіками :girl_smile:, те ж стосується і "сімейних" друзів, які ще не мають діток :girl_nea:

    Відпочинок для неї на морі - це не варіант. А з свекрухою їхати - це не варіант для мене :girl_crazy:

    От так мрії й залишаються мріями :girl_sad:
     
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Я би не їхала,бо часом зі звичної прогулянки з обома дітьми ледь жива приходжу,а десь далеко і надовго з ними їхати,то навіть в думках нема.
    Нам цього року не виходить їхати на море,їдемо в Карпати,то я вже навіть рада,шо моря не буде,бо не уявляю як би ми з Таюсею заїхали(планували машиною) і шо б то був за відпочинок,бо то така дитина,шо трьох заміняє),з Софійкою було значно легше.
     
  5. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    А ми з чоловіком, навпаки, одностайні в тому, що якщо і їхати кудись з дітками, то тільки літаком і тільки в All in.
    Машиною - це мегаважко! Особливо, з двома дітьми. Ці сутки в дорозі, для мене - каторга. Краще вже нікуди не їхати.
    З їдою теж не все так просто. Замовляєш Насті одну страву, а вона їй не смакує:girl_nea:, бо мама вдома по-іншому її готує... То або замовляти ще щось ( не факт, що і то моїй привереді підійде ), або ходи, дитино, голодна:girl_impossible:. Знаю, це ми вже проходили. А в All in вона собі 100% знайде щось, що їй смакує. І материнське серце - спокійне :).

    ---------- Додано в 11:40 ---------- Попередній допис був написаний в 11:36 ----------

     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Однозначно тільки літаком. Година-дві і ти на місці. А машиною важко і мамі і діткам
     
  7. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Я цого року заріклась наступні 3 нікуди на море не їхати :)....Молодшому було 2.3, відпочивали в Туреччині. Дорога виявилась тяжкою, бо вночі їхати в Івано-Франківськ, там ще чекати літак, ну і сам переліт. Малий був змучений, дуже злякався в літаку - це була навіть не істерика, я вже якась агонія, це жах!!! Крім того, НІЧОГО не хотів їсти в готелі!!! І так все 11 днів, я аж знервована була. ну і найгірше - захворів, хоч до 2.3 моя дитина ВЗАГАЛІ не хворіла.:sad::sad::sad: А тут височенна температура, рвота ...До лікаря - тільки зранку, в інше місто ( єдине, що швидко за нами машина приїхала). Я тільки сподівалась, що лікарі вірний діагноз поставлять, що це нічого серьйозного...Ось так "відпочили". Добре тільки, що встигли вилікуватись до від'їзду назад. А для старшого сина ( 12 років) - все супер, все сподобалось...
    Мій висновок - в 1.4 р. молодшого, відпочилось всім значно краще і спокійніше, хоч і в Одесі :). І режим малий вибрав там собі ідеальний для всіх, і з їжею проблем не було ( хіба переїли персиків і мали висипку) , і дорогу нормально переніс....
     
  8. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Насправді, всі діти різні і ситуації бувають різні. Тому їхати, чи ні, кудись з немовлятком і яким транспортом, залежить від фізичного і емоційного стану діток і батьків зокрема. От ми недавно повернулись з відпочинку, були в ALL в Болгарії, але їхали туди на авто. Дорогу діти перенесли добре. Ми не поспішали, робили зупинки, ночували в готелі. Сам відпочинок теж пройшов добре. Чомусь мені так подумалось, що навпаки з річною дитиною якось легше відпочивати, ніж вже з 2-х, бо шо малятку треба? - циця і мама з татом ну і, в нашому випадку,- море ( з нього мала не "вилазила").
     
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ми літали двічі в Туреччину з ALL коли малому було 1р10міс. і 2р.10міс. відповідно. В обидвох випадках переліт був нічним, але з львівського аеропорта. А нам до нього ще 70км. їхати. Перший раз малий переліт переніс важко. Встиг поспати близько 3год. і почалася реєстрація. В літаку не міг зрозуміти, що з ним відбувається. Трохи плакав. Так як ми їхали по "гарячій" путівці і збиралися 5год, то я навіть в літак жодних іграшок і смоктальних цукерок не взяла. Але намагалась побільше з дитиною говорити, щоб працювали щелепи і не було тиску на вушка. В автобусі до готелю малий заснув. Готель був максимально адаптований для діток. В дитячому буфеті були постійно супчики (не пюре), картопляне пюре, відварені овочі, риба, м'ясо, макарони, молоко, печення... Проблем з харчуванням дитини зовсім не виникало. Правда, з'явились сопельки і кашель, але це пояснюю з послабленням імунітету на фоні 3-х кутних зубчиків, які привезли з моря додому. Дитина спала цілу ніч!!! Денна програма була дуже насичена: море, басейни з маленькими горками, батут на пляжі, надувні качелі, дитячі площадки, ЛУНАПАРК (безкоштовний), дитяча дискотека, мультики на великому екрані... Після моря почав говорити реченнями і всі сусіди помітили, що дуже виріс. Але весь відпочинок малий бігав без перестанку, а я за ним. Коляска дуже виручала. Сам знайшов собі подругу з Пітера. Так ми і дружили сім'ями. В літаку по дорозі додому навіть заснув.
    В 2р.10міс. Ростик вже сам мріяв про море. Постійно передивлявся диски з попереднього року. Ми просто розбудили вночі зі словами, що їдемо на море і жодних проблем. Мали з собою автомобільний телевізор і іграшки. Їв все з дорослого столу. Цей готель вже був менше розрахований на діток. Жодних проблем з здоров'ям ттт. Сам навчився ниряти в басейні, як і обіцяв. Єдине, що знову марить морем, а ми чекаємо на лялю:d25: Хіба що в Шацьк виберемося.
     
  10. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Як на мене, то найкращий відпочинок для дитини в селі (якщо є така можливість): свіже і чисте повітря, "свої" продукти харчування. А їхати кудись на море (в Україні чи закордон) - це і зміна клімату (що на мою думку, не дуже добре для дитини), і важка дорога, і зайво витрачені кошти. Ми з синочком стараємось кожного місяця їздити в село (коли є вихідні або відпуск); малий цілий день товчеться з дітьми на вулиці, бавиться, бігає...зате потім такий апетит і спить дуже добре...:girl_wink:
     
  11. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ну, то як на вас. Мене змалечку возили на море, колись давно мама працювала на "Прогресі", ну і звісно шо там були путівки, кожне літо ми були в Одесі, досі згадую це з теплом, я дууже люблю море, можу годинами не вилазити з води, просто сидіти в воді, з малою поїхала минулого року вперше, дитина була в захваті, тепер по можливості буду її возити на моря, цього літа плануємо в Крим, подивимось як пройде...
     
  12. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

     
  13. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    А чому вже так недобре? А якщо села на морі, чи десь за 200 чи 500 км. від дому. То хіба не зміна клімату? Як на мене це стереотип. Можна виїхати дитині- алергіку в Карпати і отримати загострення.... Так що це все індивідуально.
     
  14. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Вибачте, що не уточнила...мала на увазі село в нашому регіоні...Але це дійсно індивідуально: кожна дитина по різному сприймає зміну клімату.
     
  15. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    От і я сьогодні отримала від мами пропозицію поїхати з ними на море в Крим (на тиждень). Але весь день ходжу і обмірковую і вагаюсь...Колись теж думала,що раніше 3-х років ні-ні-ні,а тепер так спокусливо:girl_wink: Найбільше хвилююсь за зміну клімату для доці. Але чомусь теж вважаю:
     
  16. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ми щойно повернулись із Чорногорії. Їздили машиною без кондиціонера. І жодних проблем в дорозі не було, бо робили щотри-чотири години зупинки щоб побігав малий. Їжу готували переважно самі, тому з харчуванням проблем теж не було. А зміна клімату плюс-мінус 10 градусів як на мене міф - то ж не в Африку ми поїхали. В нас теж літом 35 буває.
     
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Я теж цього літа їду на море з малечою, але десь в кінці серпня (щоб не було сильної жари), думаю що все буде нормально, наскільки я знаю то діти на ГВ практично не переносять акліматизації, єдине що їдемо десь на 2-3 тижні бо на менше то дитина навіть не встигне адаптуватись і вже тре додому їхати...
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Наш тато минулого жовтня зробив нам сюрприз - він був у відрядженні в Парижі, і купив нам квитки щоб ми до нього на кілька днів прилетіли. Я сама з 2ма дітьми, 2ма візками, 2ма валізами і ручною, летіла з пересадкою в Мюнхені. Михасику було 9 місяців. Дуже добре долетіли, все супер. А діти мої так люблять літати! Малий Михась піднімає руцю і каже - сссюююм :)
    Тепер на травневі свята літали до Ізраїлю. Всі разом. Зміна клімату очевидна (це майже Африка), були тиждень. Прилетіли в 3й ночі, назад виїздили з готелю в 2й. Брали авто на прокат, їздили собі всюди. Жодного разу мені не було важко подорожувати з дітками літаком. А от машиною тяжче - дитині витримати дорогу, кордони ( а ще якщо черги і вийти нема куди). Взагалі все залежить від настрою мами. Якщо мама впевнена що буде легко так і буде.
     
  19. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

     
  20. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Мій чоловік так в дитинстві на село їздив. Частенько там "простуджувався", а як потім вияснилося - алергія на пилок трав, що саме влітку цвітуть.