Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    І ми плануєм в жовтні, в Єгипет. І теж питання, як харчувати малого. Якщо в Криму чи Болгарії, то ще ясно як, а от десь отак...
     
  2. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ну з нашого досвіду: ми брали каші Бебі безмолочні і кип"ятильник: молоко в ресторані, воду з пляшки закип"ятити - так як і вдома (тільки я ще всю посуду кип"ятком ошпарювала), можна взяти баночних пюре, сочків. Ми заварювали сушені яблука (взяли вдома) - була сушка-компот, бо воду моя не дуже любить просту пити. А в ресторані: сніданок - є каші, сухі сніданки з молоком, сир фета, обід - зупка їхня обов"язково + що захоче + фрукти, вечеря - там вже мінімум дві зупки. Вона в нас просто дуже малоїжка, тому якщо хотіла кусок "чогось", то просто їй давалося, лиш би їла :girl_tender:

    ---------- Додано в 01:00 ---------- Попередній допис був написаний в 00:57 ----------

    Купляли до речі в їх самому великому "супермаркеті" (з фіксованими цінами, ну майже наш... Арсен щось типу) кашу дитячу - думали не вистарчить. До сих пір валяється, бо вона... інакша, вибрати нема з чого, страшенно пахне ваніллю, ну ніяка абсолютно. Пюре в баночках здається не було :girl_yes:
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    не варто панiкувати через харчування. як швецький стiл то там точно виберете щось пiдходяще, а по меню можна замовляти теж те що потрiбно...едине що спочатку дегустуете все самi, ну i iжа мае бути проста - без соусiв, заморочок, нововведень.
     
  4. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ну, в готелі для Вас ніхто окремо варити нічого не буде. АЛЕ, там є просто відварені овочі, різні види картоплі, фрукти. Все це сміло дитина може їсти разом з мамою. Хоча, залежить в яку країну Ви їдете. Якщо це Турція, то, кажуть, що їжа там специфічна.
     
  5. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ну я теж не панікувала стосовно їжі, а дарма. Малий спочатку їв тільки щось типу солених огірків та кукурузи, а потім взагалі нічого - ні сир, якій вфн любить, ні йогурти, ні їх каші, зупи, картоплю, макарони,фрукти, м'ясо - все йому не таке було. Їв хіба розчинну кашу, яку взяли спеціально в аеропорт, коли купили пару каш в Туреччині - теж не те, то просто не їв.........
    То від дитини залежить.

    ---------- Додано в 07:55 ---------- Попередній допис був написаний в 07:54 ----------

    Стосовно візочків. Здається так само, як і багаж. Ніхто до трапу не подавав. Коли забрали всі валізи, ще довго чекали візочок, виявилось, їх видають в іншому відділі.
     
  6. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    До речі: у всіх готелях, де ми зупинялися в Єгипті, відразу адміністратор знайомив з шеф-кухарем, аби він приготував, що нам потрібно для дитини (правда ми жодного разу не скористалися). Думаю, що рисову кашу з молоком вони потянуть, та чи це потрібно? Рис білий відварений майже завжди є (чистий, без соусів) і молоко також :girl_yes2:
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    не знайомив, і не збирався, і не чула щоб для когось спеціально готували.
    Серед тих продуктів які можна було дати дитині були омлети, блінчікі, макарони, варена картопля, макарони, сирні запіканки, сухі сніданки і по суті все. Супи були всі блендернуті, і або загості або засолені.
    В результаті мала наша їла деколи трішки йогурту і блінчиків з повидлом зранку. В обід пару кусочків картоплі, пару ложек супу і то не завжди. Їла баночні пюрешкі фруктові які ми з дому везли. Солодке їла типу їх тортиків. І все. І взагалі якщо вдома мала мете все що бачить, там щоб поїсти ї треба було дуже довго і нудно вмовляти.
    За порадою дівчат, везли з собою електрочайник, в номері робили ще кашки молочні Бебі, і чайочки. З ресторану не можна було взагалі нічого виносити, навіть кипьяток, не кажучи вже про овочі, фрукті, випічку.
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Це в усіх готелях такі правила...і в принципі це правильно.АЛе, от мій Саша такий , що мусить неодмінно вже перед самим сном, практично у ліжку ще поїсти( і не канапку чи печенько, а щось суттєвіше) то я підходила до адміністатора ресторану , пояснювала ситуацію і без проблем брала їжу у номер з пізньої вечері. Правда не виносила то в їхніх тарілках, а в своїй посуді( я на відпочинок навіть завжди беру невеличку пластикову мисочку з кришкою для Саши)
     
  9. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Відпочивали минулого року в Чорногорії з моїми батьками. Сумісний відпочинок має як переваги, так і недоліки, але цього року вирішили відпочивати самі. Переліт пройшов чудово, бо якраз припадав на денний сон, то малий заснув у Львові, а прокинувся в Тіваті, відпочивали ми в Петроваці, то ще хвилин 40 на таксі (ось тут він вже почав хвилюватись). Візочок брали з собою, дуже виручав нас, під час променаду по набережній :girl_haha: але ніяк не хотів спати в ньому, поки батьки гуляють. Але цього року теж планую брати, хоч і ходимо всюди пішки, але думаю на дальні дистанції нас врятує.
    Ще за 2 тижні до від"їзду мали прикрість, малий захворів на ангіну, і вся поїздка була під сумнівом. . І так сталось, що 2й зуб виліз на морі, мав температуру 39, і дуже важкий стан був. То поїхали в лікарню, заплатили 7 євро і попали до лікаря. Вона оглянула, виписала ліки і летіли додому ми вже здорові.
    Жили ми в квартирі друга мого тата , то проблем з харчуванням не було, хотіли самі готували, продукти такі самі, овочі-фрукти навіть дешевше, а який вибір риби! А як не хотіли, то ходили в кафе. Їжа дуже на нашу схожа і дуже смачна.
    Взагалі лишились самі приємні враження.
     
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Чомусь ми так і не наважились їхати з дітками в Єгипет, хоча закохані в море з рибками і коралами))) Для мене єдина проблема- вода. Вона там дуже дорога і не дуже якісна, очищають її по колу. Дуже часто чую, що в Єгипті були шлунково-кишкові розлади навіть у дорослих, часом досить тривалі. Я і сама маю чутливий шлунок і в Єгипті відчувала певний дискомфорт. Можливо, деякі готелі в цілях економії миють продукти не дуже якісною водою. Якщо збираєтесь з дітками, то все перемивайте бутильованою водою (фрукти, зелень, посуд...) Зуби чистити водою з крану -заборонено. Готель обирайте з відомої європейської мережі, де більші вимоги і менше економії на дрібницях. Найкраще, якщо є дієтичний стіл. Там суто відварені без приправ овочі, м'ясо...Досить часто, дитячий стіл- піцци, хот-доги... Читайте відгуки і обирайте надійні готелі. А ми знову відклали поїздку в Єгипет, доки дітки не підростуть.

    ---------- Додано в 00:16 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

    А мій малий так вимучувався за день, що щвидко засинав і будився з криком "хочу їсти!!!" Перші дні я ще не запасалася наніч харчами, то ми стояли вже з моїм проглотом під рестораном ще до відкриття. За те швидко приходили на пляж))) Турки так дивувались, кому це не спиться. Навчена гірким досвідом, я почала теж носити в номер перекус.
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    а ми після основатєльної вечері, йшли гуляти, потім на анімацію дитячу, і вже десь перед самим снон, годинка так десята - по одинадцятій зарулювали знов в ресторан і брали чайочок і солодке. І натрєскавшись вдоволь задоволені йшли спати )))
     
  12. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Мда..... Я б таке не давала.... але то особиста справа кожного....
    А якщо купити свої кашки? Їх на кордоні не пропустять? Чи чому купляли каші "там"? І як на рахунок пюрешок?
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    на педприкормі таке можна
     
  14. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Вже кілька років на сніданку наливаю у пляшечки для дитячого харчування молоко в ресторані, несу в номер, ставлю в холодильник. На ніч роблю з нього малим кашку. Жодного разу ніхто не робив зауваження.
     
  15. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Дівчата, ми плануємо в Крим в кінці серпня з малим. Підкажіть, що потрібно брати на пляж. Чи потрібно брати горщик? Я щось смутно собі уявляю, що робити на пляжі коли дитина схоче в туалет....
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    звичайне відерко дитяче. Робите туді свої справи і десб під кущик виливаєте.Ну а по великому то прийдеться бігти в номер)
     
  17. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ну, в 11 міс, я б теж не давала ( хіба спробувати), але в 2.3 не бачу нічого кримінального :). Кашки свої везти можна було, просто я даааавно вже не давала "розчинні" каші, а взяла пачку лише для того, щоб було зранку в аеропорту що поїсти. Т.я. малий єдине, що ів - цю кашу, то її було недостатньо на 10 днів, от і купили ще пару в Туреччині, але йому вони не смакували. Пюре в баночках малий теж відмовився їсти.
    Тому раджу хоча б для підстраховки брати з собою троха їжі, що діти точно будуть їсти. Мій малий хіба б від кефіру не відмовився, але везти з собою ще в сумці-холодильнику кефір в скляних пляшках я не бажала. Йогурти, знов ж таки, "не пішли" ;)
     
  18. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Сьогодні з відпочинку повернулися. Були з нашим хлопчиком в Чорногорії. Досить чітко враження від поїздки ще не сформувалися. але щось написати вже руки чіхають.

    Відпочивали значить в Чорногорії в Будві на віллі Аніта-2. Летіли літаком.
    Переліт туди припав на хороший настрій після доброго сну і пройшов на ура. Взліт був легким , а під час посадки літака давала жувати цицю, щоб вушка не боліли, але судячи по реакції дитинки мене мої боліли більше, а він лишався довольним.
    Сьогоднішній переліт додому був трошки гіршим, трошки пониргав, але другу частину польоту Матвійко спав на таткові у поньє і ніяких претензій до нас не мав :)

    Щодо самого відпочинку. Коляски ми НЕ брали. Чоловік сказав, що якщо візьмем коляску, то він мене як слінгомаму "уважати" більше не буде :) :) :) Після чого я довго сміялася і вирішила, що спати Матвійко буде в гамаку на балконі :)

    Далі буде...

    ---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 20:44 ----------

    Що стосується годування, то вирішили, що в поїздці буде ще без прикормів всяких, щоб всім було легше і краще, тому гамали тільки цицю. Проблем з їжею\каканням ясна річ не було ніяких.
    Їхали з багаторазовими підгузниками тільки. Залишилася задоволеною. Перепрати 4-5 підгузників за день навіть руками виявилося зовсім не тяжко - зважаючи, що на пляжі ясна річ і в номері був голеньким!!
    Їздили на ескурсії. 3 ескурсії тривалістю по дню. В Хорватію-Дубровнік, Албанію і Боко-Которську затоку. Все як не дивно прошло на ура. Не зважаючи на те, що треба було довго їхати автобусом, а в затоку - катером. Хлопчик або чемно бавився або спав, як починав плакати - гамав цицю.
    Нікого особливо ми не потурбували навпаки всім навколишнім роздавав Матвійко купу позитивних емоцій своїми усмішками і сміхом . Хто нас бачив - той знає :)

    Ми залишилися задоволеними і впринципі навіть досить добре відпочили!!!
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

     
  20. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Mazerati