Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    рідини через контрольний пункт дозволено проносити на борт літака лише прозорі, в прозорій тарі, фасовані по 100 мл. Пропускають в пластикових пляшках любого об єму, в т.ч. в спортивній пляшечці на 330 мл ( такі як Моршинська, наприклад, має), але теж при умові, що вона не повна. Повну заставляють або довести до потрібної норми :) або залишити в пункті контролю .Решта- докуповувати вже в транзитній зоні хіба. Але немає в тому сенсу. В літаках на ваше прохання вам дадуть воду ( окрім того, що за час польоту і так пропонують її серед інших напоїв). Дитяче харчування на борт- лише в об ємі, потрібному для дитини на час польоту. Решта- здавати в загальному багажі. Хоча в мене не мала дитина і в сумці завжди були якісь шоколадки-печенюшки-галети- проблем не виникало. Ручна кладь для більшості чартерів обмежена 5 кг. І теж окремими обмеженими габаритами сумки
    залежно від готелю. В більшості хороших готелів звичайна негазована питна вода є у вільному доступі 24 години на добу в запакованих 0.5 л пляшечках , які зберігаються в холодильниках, як на території готелю в різних зонах, так і в барах-ресторанах. Більш економні готелі можуть пропонувати воду з кулерів. Я би для малих дітей її не ризикувала брати. Тоді купувати на місці в магазині.
    зараз практично усі наші чартерні авіа , які літають зі Львова на популярні курорти на інфантів до 2 років 10 кг дозволяють окремою поклажею.Загальні виміри сумки ( три перемножені виміри) не мають перевищувати 158 см. Зокрема, так дозволяє МАУ, так дозволяє Роза вітрів. Вся детальна інфо завжди розписана у листку до броні на чартерний літак.Так що найкраще читати там.
     
    Останнє редагування: 16 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У Франкфурті і в Борисполі мене пропустили з майже повною півлітровою пляшкою. В Дортмунді раз ïхала навіть з водою в термочашці, яка не прозора.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    форумлянка , наскілки я розумію, летить чартером зі Львова на море. Тому писала з огляду на це. Ютейр заставляв минулоріч пасажирів з півторалітровки виливати воду до дозволеної дози, маленькі сочки в пачках- залишати на контролі. В Розі вітрів мій малий цьогоріч мав повну "спортивну" пляшку від Моршинської. Теж порадили залишити. Так само було на звороті в Анталії. Хто мав повні великі пляшки- показували на смітник.
     
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я скажу з власного досвіду, літали в Туреччину з малою два рази підряд,а потім в Єгипет, водичку дозволяють, але одну, вміст 300 гр.( в мене був) було печенько, канапка, зауважень не було. На рахунок возика, нас спасав дуже, бо мала в ньому возилася майже постійно, хоча я розглядала варіант без, малій останній раз було 2.1, тому залежить від дитини, двоє старших від візочку відмовились після року, а тут навпаки в самий раз. Так що дивіться по ситуації і по дитині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ну та ваш малий не такий вже малий, порівняно з моïми)) може тому не дали?
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в принципі, правила для всіх одні.І не від авіакомпанії то залежить. А від міжнародних правил . Хоча, звісно, контроль може і закривати на це очі і йти на поступки. У нас ще тако-сяко - на яку зміну потрапиш. Адже в принципі дозволяється для дтей брати на борт харчування, яке потрібно на час польоту. То можуть і більше доволити- на розсуд зміни . В Анталії досить строго перевіряють в два етапи-кордони.Там навіть сім ї з трьома малими дітьми включаючи немовля, яка мала перегруз в 1 кг , сказали розмотувати стрейч-плівку з валіз і все перепаковувати так,щоб не платити за перегруз. при цьому- затормозивши усю чергу на реєстрацію. Так само з посадковими місцями у літаку: в нашому аеропорту стараються сім ям з малими дітьми і людям похилого віку давати посадкові місця спереду літака. В Анталії- цього правила не притримуються. І там навіть з малючком можна отримати посадкове місце в хвості. Цьогоріч при поверненні я таким пасажирам не заздрила- бо попадали в зону конкретної турбулентності, коли проходили через грозову хмару і літак добряче потрусило. Особливо в хвостовій частині.І посадка була жорсткою. Малих дітей в хвості нудило, плакали. Старшій жінці погано з тиском стало- кисневий балон принесли стюарди, швидку до трапу при посадці подали.
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2015
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Я набираю малій воду в багаторазову 0.5 л прозору пляшку. Всюди пропускали без проблем. Як випивала, то стюардеси мені доливали свіжої води в цю ж пляшку
     
  8. Netty

    Netty Well-Known Member

    Стільки часу з літа пройшло)) а я тільки но вирішила розказати про наші мандри)) Коли збиралися перший раз їхати я перелопатила всю темку..і не одну) Можливо моя розповідь теж комусь стане в пригоді)) дуууже багато тексту
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    А що за горщик і чи багато місця займає? Старшим діткам підійде?
    Ми зібралися на місяць часу на відпочинок в Тайланд. Зі старшим вже літали туди, коли йому було 1,9. Також були з ним на Майорці в його 2 роки і по Україні трохи поїздили. Але тепер подорож буде з двома дітьми, молодшому на момент поїздки буде 5 місяців. Трохи хвилююся за перельоти, особливо за найдовший (12 годин). Дівчата, що варто з собою брати в літак? Підгузки, пеленки, коцик, одяг, іграшки, салфетки, ерго. Старшому візьму ще перекуси типу горішків і воду. Ще думаю взяти свічки від температури, з таким в літак пускають?
    І хотіла спитати щодо верхнього одягу, чи варто його брати з собою? Бо ми можемо куртки залишити родичам, які нас відвезуть в аеропорт. Зі Львова летимо у Відень, там будемо чекати в аеропорту 7-8 годин і потім політ в Бангкок, де +35, тож зимовий одяг не знадобиться. Чи варто брати куртки з собою, бо в аеропотру може бути холодно? В нас куртки мембранні, багато місця не займають, але і додаткового багажу не хочеться тягнути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Мало місця займає, може також використовуватись як накладка на унітаз. Якщо просто як горщик, то треба спец пакети, або звичайний пакет, а всередину покласти щось вологовбираюче, одноразову пеленку, наприклад. Я без того горщика з малою нікуди не їжджу :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Ліки обов'язково візьміть. Все, що до 100 мл можна без проблем. Я брала парацетамол, ібупрофен, педіалайт (пергідрон), термометр, сольовий розчин для носа (в літаку дуже сухе повітря, варто дитині зволожувати носик). З їжі брала всякі пюрешки в пакетах, бо моя малявка відмовлялась їсти страви, які були в літаку. Тому снеки обов'язково беріть.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Це від зневоднення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Беріть куртки. А раптом від терміналу до літака на автобусі. Того ніколи не знаєш наперед.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Мабуть, мали на увазі "регідрон".
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Так, дякую, що поправили!
     
  17. Netty

    Netty Well-Known Member

    Так)) місця мало. Є можливість використовувати як коло для туалету. Ми брали ще комплект кульочків для нього, але жодного не використали...бо я взяла силіконовий вкладиш. 13235157.142806563.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А де таке купити?
     
  19. Netty

    Netty Well-Known Member

    Я брала в інтернет магазині knopik. Там акція як раз була. Погугліть, може на клумбі чи розетці дешевше))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Netty

    Netty Well-Known Member

    Привіт)) дівчата, а хто був з мацьопами в Сіде ,(Туреччина)? Чи можете порадити хороший готель? А то пропозицій уйма...а реальних вражень нема...дуже дякую!!!)))