Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Писалося сто раз ) перекусити, нову іграшку чи книжку, воду теж багато аеропортів для дитини дозволяють в маленькій пляшці. Одяг переодягнутися. Кофтинку на плечі накинути. Цицю на зліт і посадку. Каплі в ніс судинозвужуючі на випадок, якщо в дитини будуть ніс чи вуха закладені.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Переживати ні за що не варто :) Ми практично в тому ж віці літали по 10 год і все прекрасно :)
    Що мати з собою? Краплі зволожуючі або фізрозчин для носика. Так само судинозвужуючі на випадок закладеного носика Залежно від часу польоту (але розраховуйте переліт +3-4 год на добирання і реєстрації) перекус/їжу для дитини, водичку чи інший напій - то все в розумній кількості, щоб очевидно, що для малятка. Ми ще мали власний посуд (ложки, тарілку, поїлку, рушник). Серветки вологі для ручок, які вам обмацають пів аеропорта. Іграшки: книжечки маленькі 2-3 шт, ляльку чи машинку, бажано планшет чи телефон з попередньо завантаженими мультиками, будь-що, що маляті подобається, але не багато, щоб вам зручно було носити. Гарно, коли серед іграшок на борту є хоч одна нова - на довше займе. Одяг: звичайно, залежить з ким і куди летите, але розраховуйте, що в літаку може бути як холодно від працюючого кондиціонера, так і спекотно і душно. Памперси-серветки-пелюшку, спаковані так, щоб ви сама з малятком могли тим скористатися в обмеженому просторі літакового туалету (де, звичайно ж, є пеленальний столик).
    Авіакомпанії як правило дозволяють в ручну поклажу брати сумку для малят без окремого місця вагою 5 кг (перевіряйте у своєї авіакомпанії). Раджу брати сумку, яку можна буде тримати під переднім сидінням, але щоб ще залишалося місце для ваших ніг.
    Під час набору висоти і зниження літака дуже бажано годувати маля грудьми або давати пити водичку. Розраховуйте час і відповідно підлаштовуйтесь, щоб малеча хотіла пити. Також старалися розрахувати так, щоб в літаку наш синочок спав хоча б частину часу.
    Ми літали усі рази з візочком, але так як в кожному аеропорту і в кожної авіакомпанії є свої заморочки, і ви не знаєте точно, де у вас той візочок відберуть і де його вам повернуть, то дуже бажано мати ерго або слінг.
    Ну і власний багаж розраховувати так, щоб зручно його було до чекіну тягнути і потім забирати: наприклад, чемодан на колесах і дитяча сумка для тата, а візок з малям і рюкзак для мами. Хоча то вже не суттєво - розберетеся ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А я знову про аптечку на море (дітям 5 міс і 3 р)
    1- щось шлункове
    Ентерол. Лактомун. Ніфуроксазид

    2- антибіотик
    Аугментин. Цефадокс.

    3- крем/молочко після сонця/вітру/соленої води ; для сухих щічок ?????

    Решта - зуби, температура, горло, носик - я знаю
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Вуха))) Беріть щось типу отіпаксу, його і немовлятамм можна
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Будемо робити манюні (6 міс) закордонний паспорт. Хтось може робив недавно?Порадьте, чи можна і чи є сенс робити біометричний?
     
  6. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ми робили звичайний, і собі і малому, ну то хіба як візовий режим відмінять, хто зна, що ще в голову їм прийде, а так я за звичайні, та й поки то все сто раз вирішуватиметься,то роки пройдуть.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    біометричний таким манюням не роблять. термін дії паспорта для малявок 4 роки, біометричний після 12 років роблять,якщо не помиляюсь
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Робити біометричний. Візовий режим ніби відмінять таки вже влітку. Ми зробили звичайний, бо не мали ідентифікаційного коду для малого, та і думали, що до безвізового режиму ше далеко. Ну і шенгенки наразі маємо діючі.
    Але якби зараз, то робила би біометрію. Там різниця в ціні дуже не значна.
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ой, а я тут щось втикнула. в мене малий вписаний в паспорт, плюс йому робилась шенгенська віза з фоткою, цього було достатньо на той час... потім змінилися правила, але ми ще по тій візі могли їздити
    а зараз візи позакінчувалися, то треба робити окремий паспорт малому, пра?
     
  10. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    ну або знову візи відкривати))
    Хоча, може якщо у тебе біометричний, то для вільного перетину кордону буде достатньо вписаної дитини у паспорт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в тому самому старому можна?
    бо я читаю, що просто зараз вже не вписують в паспорт, але раз є вписана дитина, то це ще діє до 2018 року вроді

    за біометричний не думала навіть ,мій діє ще 5 років)) але якщо тільки з біометричним можна буде безвізовий режим заюзати то напевно полечу зі всіма його робити)
    а в біометричний хіба вписують? я думала там дитині окремий документ треба
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Нам сказали в вц на хмельницького. що біометричний малявкам не роблять. Бо в них відпечатки пальців погано сформовані ще...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Ви збираєтесь самі без лікаря дитині антибіотик давати???
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. irabil

    irabil Well-Known Member

    Біометричний дітям роблять, просто не беруть відбитків пальців.
     
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Ні, напевно.
    Але хочу мати все.
    Вперше як їхала з 1 малою в 5 міс., то теж мала купу всього (слава Богу, нічого тоді не згодилось)
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Подумайте, якщо буде щось настільки серйозне, що дойде до антибіотиків, то ви точно до лікаря підете, який вам випише антибіотики, можливо зовсім інші, ніж ви з собою візьмете. Не витрачайте марно гроші.
    Після сонця добре гель алое, якщо нема алергії. Або кокосова олія. Ну і від сонця крем не забудьте. Я ще завжди брала крем від подразнень під підгузник - деситин. Також щось від комарів і після укусів комарів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну є однакові болячки. В мене в знайомих дочка часто -- 2-3 рази на рік має ангіну. І їм весь час один іт ой самий антибіотик лікар виписує. То вони його на море і брали.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Один і той самий антибіотик не працюватиме весь час однаково на одній людині. І з часом цей антибіотик вже не взмозі боротись з бактеріями, в людини виникає antibiotics resistance. Тому в тому, що ви описали просто немає сенсу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Так, в тому старому наразі ще можна відкрити візи, поки безвізовий не запровадили остаточно. А користуватись перевагами безвізового можна буде лише з біометричним паспортом. Але той безвізовий режим не зрозуміло коли розпочнуть, обіцяють ніби з липня, але як буде на практиці не відомо. Але цьогоріч думаю вже точно можна буде скористатись)

    Якщо, наприклад, зараз відкрити візи на роки 2, то ще тих два роки можна користуватись сміло старим паспортом з вписаною дитиною. До 2018 року точно, або поки дитині не виповниться 5 років, якось так.
    І ні, в біометричний не вписують, вже нікуди не вписують. Але якщо в тебе діючий паспорт з вписаною дитиною, то ним ще можеш користуватись.
    ТОбто, якщо зараз робити паспорти, то вам обом з малим доведеться окремі.
    --- дописи об"єднано, 24 Квітень 2016 ---
    Роблять дітям біометричні, просто без відбитків.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Та, до 1 квітня 2018 року можна, якщо 5 років виповнєються скорше то затримка за тим, що з 5 років має бути вклеєне фото, а його вже не вклеюють (наскільки я зрозуміла)

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk