Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Як хронік зі стажем можу на власному досвіді і зі слів лікаря сказати: антибіотик не буде діяти тоді, коли його призначають не у відповідній дозі, або не відповідну кількість днів (призначили на 7, за 5 стало легше і самі відмінили. Або мало бути 5 мл , а в інструкції по віку не так пише. Дали 4 мл. А по вазі може там якраз по 5 треба).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата, тут дехто писав, але ще запитаю - про одяг для купання малявки на морі - чи є якісь фірми-виробники, які варто шукати? чи то немає значення? бо в них якийсь такий склад всюди пише поліамід+еластан, а такий склад тканини мають і різні "неіменні" фірми. ЧИ буде такий гідрокостюмчик також захисним від сонця?
     
  3. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Буде, але я б брала з позначкою UV.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    Дівчата, заспокойте трошки мене! Сьогодні маємо поїздку в іншу область разом з 5-місячною малявкою. Їдемо поїздом 5 годин з 22 по 3 ночі. Спочатку я була за поїздку, а тепер переживаю як то з малявкою буде...може підкажете якісь секретики?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Слінгом користуєтесь? Якщо так, і якщо дитина ваша не має надто проблемного сну, то зможете і підгодувати і підколисати на ходу, тобто, як серед ночі будете виходити з поїзду. А загалом, подорожі з немовлям все таки ускладнюються, хто б там що не казав, але це реально) вже з досвідом визначитеся, що вам переважає - бажання їхати, чи таки якісь незручності таких подорожей, але спробувати тре.
    І варто вам бути спокійною, вже як вирішили, то їдете зі спокійним настроєм, бо діти ті хвилювання відчувають, і це все тільки ускладнює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Чесно, до 6 міс поки малий не повзав то подорожувати було просто супер
    Беріть люльку від візочка і слінг, вологі серветки, найголовніше (мама і циця) буде, а з іншим по ходу справи розберетеся :girl_wink:
     
  8. Melian

    Melian Well-Known Member

    Маю ерго і май, то думаю егро брати, в ньому мені якост зручніше. Дякую за поради)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  9. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    А не замаленькі ви для ерго? Вже сидить мацьопа?
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    З маленькою дитиною набагато легше подорожувати, ніж з дитиною, яка, наприклад, вчиться ходити. В 5 місяців ми вже їхали в автоподорож на 4 дні. Щодня по 12 годин в машині проводили. За 5 годин в поїзді я би взагалі не переживала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    як мама з татом, то нема проблем. а якщо мама сама з маленькою дитиною, то буде складно. банально, в туалет доведеться з дитиною йти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    просвітіть мене:girl_in_dreams:
     
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну я саме так собі його уявляю.
    Маю намір таке купити малій, хоч і відгуків та думок начиталася спірних.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Мене цікавить купання маляток у басейнах та водоймах. Цього літа ми вперше збираємося у басейн та на ріку із дітками. Але у нас виникло питання, як зробити плавання безпечним? Ми думали на рахунок жилетів. Чи можливо нарукавники (чи як їх там) зручніше? Які надувні засоби ви обирали своїм діткам у віці 1-1,5 року?

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Будь-які надувні девайси не є безпечними. Шукайте щось з вбудованим пінопластом чи схожим матеріалом. В США найбезпечнішими вважається puddle jumper [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дякую. Я щось і не згадала про пінопласт) хоч я знала. А ця жилетики файні. Треба і в нас щось таке пошукати

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  17. Fast

    Fast Well-Known Member

    Перше - для чого? Щоб дитина вийшла з води і довше то висихало? Якщо від сонця - то тре на довгий рукав. Але гідрокостюмчик - щоб у воді не холодно було. А нормальний гідрокостюм на дитину - не знаю. Ви пробували на себе одіти гідрокостюм? А зняти? А на березі коли тепло, в ньому реально жарко. Від сонця краще крем використати.
    В мене був, може ще десь навіть є верх дитячого такзваного гідрокостюму (і на довгий, і на короткий рукав). Раз використали - абсолютно непотрібна штука, а мокре знімати - то жесть.
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми брали всякі і пробували на місці. Вони всі не є безпечні, треба дітей постійно підстраховувати. Одягли на дочку жилет на морі. Я стояла поруч, вона собі барахталась. Надійшла невеличка хвиля і дочка перевернулась вверх ногами! Я одразу її вийняла, але вона перелякалась не на жарт. Більше жилетки не хотіла. Нарукавники на рік-півтора, то трохи ранувато, малій з ними було не зручно. В старшому віці - добре. Син взагалі не хотів тих девайсів. Тому нам найбільше підійшов круг, в який як в човник, треба ніжки запихати і сидіти.
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Наскільки я розумію задумку тої штуки - то захист від сонця, поки дитина у воді, бо там крем змивається, а обгоріти, навіть під невеличким шаром води можна на раз-два. На березі то вже знімається. Ну, я би так використовувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а Ви як в свій час то купували то якими мотивами керувалися? ;)

    до речі, я про жодні нарукавники чи круги для цього віку наразі не думаю. Шось здається, шо то небезпечно.

    А от якби хто підказав добрий крем на сонце дитині!! бо не знаю що брати. Тут біля мене є акція в аптеці на ЛяРош і віші, вони десь в ціні 300-400 грн, ще до них дають типу на халяву крем після сонця для шкіри. Чи варто ті фірми дорогі купувати чи є шось дешевше і не гірше?
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2016