Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    О, мене питання про креми теж цікавить. Мене цікавлять максимально нешкідливі варіанти. Бо в тому питанні теж ще нічого не вияснила, а літо вже прийшло.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Віші на рік дитині сонцезахисту не має, Ля Рош має крем для немовлят, здається він з 6-ти місяців. Щось дешевше навряд чи буде не гірше, в аптечній косметиці входять якісніші і безпечніші фільтри, порівняно. Хіба замовити з -за кордону,може на IHerb.
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    казали в аптеці, що на них всіх пише від 3 років, бо вважається, що раніше дитина взагалі не повинна попадати на таке сонце щоб аж захист було треба
     
  4. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member


    http://www.ru.laroche-posay.ua/products-treatments/Anthelios/Anthelios-%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE-%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BA%D1%81-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BC%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%B2-SPF-50-p16148.aspx - ось цей сонцезахист, що з 6 міс.
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Яка нісенітниця, напевно, аптекарка сама придумала:) В США з 6 місяців дітям рекомендують застосовувати креми з захистом від сонця.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    до речі, а який об'єм варто брати? скільки то на 10-12 днів моря треба того засобу? вистачить флакона на 50 мл?
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Нам 100 ml вистарчає на ціле літо, а воно в нас довге...з травня по жовтень.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Fast

    Fast Well-Known Member

    А то не я. То мого тата для внуці понесло :)
    Ну з кремами то цікаво. Старша - смугленька, а мацьопа - блєдноліца :) Були різні креми за цих 6 років - і їй нормальні всі, мені теж, що смаруйся, що не смаруйся, - не обпікалась. І в результаті нам ціна - якість - нівея, або бюджетніше - біокон - 20 чи 25. Зараз будемо певно - 50 купувати (накінець то і татко буде з належним захистом)
    --- дописи об"єднано, 10 Травень 2016 ---
    Логічно, але можна і в простій футболці бути - і зняти легко.
     
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Бачу що декому тут ті купальні футболки підійшли, дехто проти . Я таки хочу взяти шось купальне малій, воно не таке і дороге, візьму б/у.
    По собі знаю що в дитинстві ходила на городі в довгих татових сорочках і всеодно припікалося.
    А про крем більше ніхто нічо не скаже?
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А загалом кремом малечу влітку треба мастити суто на відпочинку, біля води, коли бавиться в басейні? Чи на довгі прогулянки в сонячні спекотні дні теж? Чи то в такі дні весь час усі в тіньку сидять?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми в Греції купували класний, не знаю чи він є в Україні - Hydrovit baby sun spf-30. Він з натуральними фільтрами. На пачці пише, що його навіть немовлятам можна. Дочка в мене дуже біла, завдяки тому крему зовсім не згоріла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Про креми можете собі глянути в тему Натуральні матусі, там було обговорення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    З досвіду минулого літа, коли шпарить сонце, в найжаркіші години - просто неприємно перебувати під відкритим сонцем. Я і на себе в таких випадках накидаю легеньку сорочку, і на дитину теж, ну і навмисно гуляти в такий час, чесно кажучи, не хочеться. Тому для звичайного, невідпочинкового режиму, нам виявилось досить гуляти в "правильні" години, при потребі щось накинути на себе, і не варто забувати, що в міру сонця теж потрібно)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    З кремом все просто. Краще мінеральні де єдиними активними інгрідієнтами є оксид цинку і діоксид титану.

    Sent from my SM-T560NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Так мова йшла не про гідрокостюм (як дайвери одягають), а про плавальний костюм з спф фільтром, хіба ні?
    У нас був не цільний, а окремо футболка і шорти. Знімати і одягати було легше, ніж просту сорочку через голову (у футболки на спинці замочок). Руки до ліктя закриті рукавчиком, нижче мазали кремом, але не педатично :) Не згоріли. Брала на нексті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Fast

    Fast Well-Known Member

    Ну хіба замок на спині рятував. У нас це був не потрібний, не зручний девайс. Дайвери це звісно круто - тепло і т.д., але я про дорослі лайтваріанти такі, як на серф :)

    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
  17. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Та, у нас напевно і є міні-копія серферського.
    Ми в ньому загоряли в тропіках. Може на наші широти і не хвалили би :)
     
  18. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Так це гідрокостюм костюм з гуми чи синтетична футболка (rushguard). Такі футболки чи котюмчики саме те. Навіть добре коли мокре в жару, хоча воно висихає за 2 хвилини.

    Sent from my SM-T560NU using Tapatalk
     
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    не висихає воно за 2 хв. Плавки ви ж міняєте дитині, щоб не були мокрі. Є і футболка і костюм, але він не те, що з гуми він такий як прорезинений в середині, тоненький.
    В Мії і досі мусить бути 5 купальників на відпочинку, бо як виходить з води - негайно знімає, дуже не любить в мокрому бути
     
  20. Deidra

    Deidra Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1