Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ще запитаю про "одяг" для мами, яка годує. Дівчата як ви з купальниками? З води вилізеш - він мокрий, якщо сидиш в тіні то він навіть холодний досить, не так швидко сохне, та навіть і на сонці здається не супер-швидко сохне. Відповідно циця весь час холодна, то нічо? чи треба передягатися в сухий відразу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Мені комфортніше переодягнутися. Та і змити з грудей водичку з водойми (чи солену, чи брудну, чи з піском). І малючка не мочити купальником - ми, в основному, лежачи годувалися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    хто вже визначився з кремом від сонця дитині? я згадала що ще є такі марки як хіпп, чіко, бюбхен, нівеа - всі вони мають спец.засіб для дітей з спф 50+. Ціна їхня в діапазоні 150-200 грн.
    Але на днях трапився мені засіб суто з отим правильним складом - оксиди цинку і титану, то він 400 грн коштує, фірми Uriage. В аптеці пояснили що він в шкіру не впитується, а оті всі хімізовані засоби частково впитуються шкірою. Ну і дитині начебто не потрібно поглинати ті речовини шкірою, тому краще брати той суто зовнішній.
    Але маю відгуки і про бюбхен і нівею, що з ними теж дітки не обгоряють , ну тобто вони є достатньо захисні. Ну і от думаю...

    до речі, я так розумію, що навіть той же дорогий ЛяРош для дітей теж є хімічним захистом, а не фізичним (по складу)

    Може ще хтось теж думає зараз про це? поділіться... ;)
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    вам щоб дитина не обгоріла чи щоб менше хімії в організмі було?
     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Ми цьогоріч купили ля рош сонцезахисний. Але другого ж дня посіяли його на пляжі)))
    З минулого року мали ще трохи в тюбику отакого крему з айхербу
    Badger Company, Baby Sunscreen Cream, Broad Spectrum SPF 30, Chamomile & Calendula, 2.9 fl oz (87 ml)
    Хоч і спф30, але малий не обгорів ані трохи. Половини тюбика вистачило нам на 2 тижні і ще залишилось)) Ну і склад того крему ніби хороший.
    А загалом, практично усі європейці мастили дітей нівеєю. Я приглядалась чим мастять, бо думала доведеться купити на місці ще якусь 50. І ми, дорослі, теж нівею купили там, то теж не пообгорали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ми таки купили Uriage. І знову ж таки - розумію, що аптекарі наші теж... ще ті.
    В одній аптеці сама аптекарка радила отой уріяж з фіз.захистом, що то найкраще для дітей. При цьому лярош у них там теж стояв, той дитячий. Але вона мені за нього навіть не згадала. і цінова категорія та сама.
    В іншій аптеці - тицяють лише лярош дитячий (який по суті є захисником хімічним все таки). На той самий уріяж з фіз. захистом каже, що виробник нічого не писав про дітей від року, тому вони не рекомендують. От і все. Просто слідують інструкціям виробника , а там пише що лише з 4 років.
     
  7. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Хочемо з донечкою поїхати в Шацьк на озеро Світязь, десь липень-серпень, то малечі буде 5-6 міс, хтось може порадити перевірену оселю, щоб з дитиною було комфортно. Якщо хтось відпочивав і вам сподобалося напишіть а приват де саме, можливо маєте телефон власників,бо направду з дитиною страшно їхати на неперевірене місце? Буду вдячна за відповідь.
     
  8. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    А як подорожувати з грудничком у великі готелі за кордон, на море? Нам буде 9 міс. Вже їмо супчик, кашки, але все збиваю блендером.
    Як краще? Взяти з собою баночки готові ( ще ніяких не пробували) чи вибирати там щось і збивати блендером? То в ресторані готувати, блендерити? Чи в номер брати? Чи взагалі взяти маленьку мультиварку і готувати самій тих 200 грам супу-каші?
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Це був би найоптимальніший варіат. Але я б ще з собою продукти на ті супчики-кашки взяла. Ресторанну їжу я б не давала. Пюрешки-кашки дитячі теж би взяла про всяк випадок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. gamma

    gamma Well-Known Member

    Ми брали готові баночні пюре, овочеві супи збивали блендером, в номері був чайник то ще розмішувала готові магазинні кашки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    А ми набрали готових трохи, а син їх не їв :) Так що краще привчайте-пробуйте тут: або до тої баночної їжі, або до їжі шматочками. Може підійде просто виделкою потовкти?
     
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Мені і дитині добре підійшов крем від сонця Віші з максимальним захистом. Не раз такий купуємо, то діею задоволені, не викликав алергій, ні разу не обгоріли і навіть я, коли ним мажуть і проводжу час на активному сонці то не обгоряю:girl_yes:. Хоча загалом Віші не корисуюсь, але оцей крем реально добрий.
    [​IMG]
    Я ним і лице мазала, і спину. В результаті всякі баночки і тюбикі з "дорослими" сонцезахисними засобами закинули, і всі користувалист ним:girl_smile:. Ще купувала з тої серії отакий універсальний то теж хороший Гель Vichy Ideal Soleil сонцезахисний ідеальна засмага для обличчя SPF50 50 мл там вся серія та добра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Скажіть будь ласка, з досвіду хто був на морі з немовлятами: які штуки є для купання в морі... кола чи жилетики щось такого?
    Дитина матиме 5 місяців.
    І ще одне-чи є такі маленькі панамки чи кепочки дітям на голови? Чим ви прикривали голівки діток?
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2016
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Що порадите для 2 і 4-річної дитини як захист при купанні? Нарукавники?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мій Марк має таку бавовняну кепку на ґумці, вона має ніби пелеринку пришиту по всьому периметру, аж до козирька, поміряйте обвід голови або йдіть купувати разом. Я в Обнові таку купила, та бачила і в інших магазинах
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Нам найкраще підійшли нарукавники, ми використовуємо їх десь з 1.6 року, легкі, зручні у використанні. З 2 років, в басейні плаває сама, звичайно під наглядом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Ми маленькими мали просту м'яку бавовняну бейсболку з резинкою на потилиці і ще сітчату тоненьку шапочку на широкій трикотажній резинці, яка закривала вушка. В обох можна було лежати. Як сидітиме - краще панамка з круглими полями по периметру.
    Купали ми Масіка на руках просто: тато купав, я страхувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Порадьте чи на морі знадобиться коло таке на шию для дитини (5 міс.)?
    Чи воно лише для ванни вважається?
     
  19. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    На морі хвилі. Як на мене - небезпечно. Ми возили для басейну, але так і не скористалися. Правда, малюку було 9 міс, купався у нас на руках із задоволенням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. bianca

    bianca Member

    Мамусі, хто з піврічною ляльою іздив на море? Як виглядає купання в морі? По скільки часу,чи дитинка не змерзла?
     
    • Подобається Подобається x 1