Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    З Марком ми їздили на Закарпаття коли йому було три місяці. Саме задоволення - дитина поїла і спить солоденько. Але от на море мій чоловік би таку дитину не повіз. Категорично. А от цього літа, якраз, коли Маркові "стукнув" рочок ми відважилися на подорож. Найбільше нас хвилювала дорога. Чи не буде вередувати і товктися по цілому авто, бо по місту пересуватися із ним непросто, а що казати про дорогу у 1000 км? Ми довго мучилися, але все ж відважилися і отримали приємний сюрприз. Дитина поводила себе зразково. Спав-їв-бавився. Ніяких криків, вередувань, ніяких викрутасів. Нам полегшало :)
    Брали із собою молочні кашки Бебі, фруктові пюре в баночках і воду не газовану. Крім того ми на ГВ і я не дуже переймалася тим що дитина буде голодувати. Але Марко і тут здивував - їв з нами і зупки місцеві, і курочку, і взагалі вимагав те що їли ми, а ми давали по трошки всього з нашого столу. Тобто з харчуванням жодних проблем не було.Як і з наслідками харчування: жодних розладів.
    Брали з собою візочок і "кишеню" - виправдали себе обидва аксесуари. Спеціально для поїздки купили легеньку прогулянку.
    А на пляжі взагалі без проблем - відерко-лопаточка-пасочки і дитина зайнята поки на обід не заберуть.:connie_pull-pigtail
     
  2. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ви- неправі! Незнаю, чому Ви віддали візочок разом з багажем, можливо, через незнання...
    http://www.flyuia.com/ua/information-and-services/before-departure/children.html
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    яку саме?
    бо ми теж думаємо купити,а чогось сипатичного знайти не можу...
    які засоби від засмаги для діток порадите? бо я думаю купити Уряж, хтось пробував?

    щодо харчування, надумала взяти з собою пару пюрешок фруктових, 2 кашки розчинні , чайочок і все. Мама обіцяла вдень варити малому супчик і компот (батьки в апартаментах з кухнею, в нас,на жаль,номер). Рибку і мяско будем в ресторанчиках їсти. Ну і в нас є циця:)
     
  4. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Я з синулею вперше в подорож поїхала в Шацьк, коли йому було 10міс. Жили там на Медику - умови спартанські. Але дуууже добре все відпочили.

    В рік і 10 поїхали потягом до Криму. Дуже легка подорож.

    І зараз (2,10) їздили автобусо в Болгарію. Після 29 годин в автобусі, малий за ним ридав і коли їхали додому, то на зупинках навіть виходитин хотів - боявся, що автобус поїде знову без нього.:connie_pull-pigtail

    Я двома руками "за" відпочинок з малятками.:girl_yes2:
     
  5. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Купували для малого від La Roshe з захистом від УФ 50+. Коштував близько 180 грн. Але лишилися задоволеними. Малий ні разу не згорів. Шкірка трошки позолотіла хіба. Правда по можливості всеодно був у шапочці і під парасолею.
     
  6. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Я почитала про хімічні фільтри (октокрилен та ін.), які містяться в засобах відомих виробників, - виявляється, це досить небезпечні штуки, тому замовила на iherb ось такий з цинком - певно, найбезпечніше, що може бути. Поки що спробувала тільки в себе на руці - лишає таку матову ледь білувату пляму, певно, на великих площах буде цікаво виглядати :)
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    а як в воду зайде, то потім буде оте біле стікати ручьямі)))
    шо ви паритесь тим мащенням
    головне не пхати дітей на сонце палюче в години пік активності

    ---------- Додано в 16:45 ---------- Попередній допис був написаний в 16:35 ----------

    цікава стаття о базовом доверии и "отдыхе от детей"
     
  8. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    То від діток залежить... Мої бландіни довше 12.00 на пляжі ні разу не сиділи (часом в тіні, часом на сонці, часом в футболці), але якщо я мастила їх менше ніж 50м фактором - могли місцями червоніти. Але мої дітки, то швидше виняток, бо шкіра в них дуже білосніжна.
     
  9. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Моя доня теж блондиночка і має дуже ніжну шкіру, скажіть будь-ласка яким кремом ви користувались, бо їх зараз стільки...
     
  10. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Полюбляю для дітей і для себе сонцезахисні креми польської фірми Lirene (Dr Irena Eris), але купую їх лише в Польщі.
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    купила цього року нівею на морі, бо повтикала взяти з дому куплений АВЕНЕ. А взагалі користуюсь АВЕНЕ - до і після сонця. Комплект коштує цього року в районі 400 грн в сімейній аптеці коло колишньої Корони.

    ---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

    в 10й годині ще не пік, але жарить огого - Софії сонце треба, щоб вигріти, але вона дууууууууже білосніжна, якби підгоріла як я, то би був жах, тому парюсь:)
     
  12. MariaPol

    MariaPol New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    От і мій Ромко згорає за пів години в тіні під деревом...то відать від мене гени пішли, я теж як курка засмагаю, зразу горю і червонію. А ще діти - то такі створіння, які люблять воду і витягнути з неї не так просто, а в воді переважно тіні нема. 15 хвилин - і Ромко підсмажився. А от з кремами маю проблему - боюсь після всіх наших пригод з алергіями взагалі будь-чим мастити дитину. Хіба рятівником, як почервоніє шкіра, і то вже вдома. І чьо дєлать?
     
  15. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    можу дати спробувати
    Якщо підійде могли б і собі купити. В аптеці обіцяли ніби він протиалергенний якраз для малих діток.
     
  16. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Дівчата а хто знає чим мазати дитину в 3 місячному віці? боюсь щоб на морі сильно не згорів(((
     
  17. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    А ви тему читали? Тут уже 2 або 3 різні засоби згадувалися.
     
  18. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    читала тему.........
    але справа в тому, що стикнулась з тим що крем підходить дитині з визначеного віку коли можна ним користуватись (в переважній більшості всі йдуть після року а нам потрібно після 3-ох місяців!!!)
     
  19. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Також дуже цікавить це питання. Їдемо в карпати, а там ультрафіолету огогогого, і чим то маляток захистити?
     
  20. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Людоньки, а що тримісячна дитина буде вам втікати з тінька і бавитися на сонці? :)
    Непряме сонячне проміння також дасть вам синтез вітаміну Д, але опіків не буде. Не виставляйте дитину під пряме сонячне проміння і буде вам щастя! ;)