Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

1. сніжна

сніжна Кішка, яка "сама по собі"

@Netty вірус Коксакі дуже легко передається повітряно- крапельним. Так що відсутність басейну від нього не вбереже.Якщ хтось із відпочиваючих його привіз ( а в основному привозять діти), то за кілька днів він має усі шанси поширитися на значну частину відпочиваючих

• Подобається Подобається x 2
  2. khorosha

khorosha Well-Known Member

Маємо їхати із піврічною дитинкою в сусідню область на весілля. Дорога машиною може зайняти десь 5 годин. Цікавить, як переносять такі діти дорогу? Сумніваюсь, що вона весь той час проспить. Як можна забавити? Поділіться, хто мав такий досвід.

• Подобається Подобається x 1
  3. olerusya

olerusya sweet candy ;)

а автокріслі буде їхати?

4. nibysh

nibysh оптимістка з сумнівами

@khorosha, ми активно рухались з малюком. Якщо вибирались далеко, то підлаштовувала час, щоб був ближче до сну і половину дороги мала собі спокій, далі циця, іграшки, пісеньки, трошки міні масажику. Направду це легше, ніж з 2-рчним. Не переживайте.

5. Zaychenya

Zaychenya Пухнастик-гризун

В автокріслі такі малючки сплять зазвичай довше, аніж в ліжечку )) Головне взяти з собою щось таке, щоб можна було голівку підперти (бо коли дорога не дуже рівна, то колише з боку в бік) І одяг такий, щоб малятко не спотіло. Візьміть брязкальце. Маєте телефон-планшет - який мультик чи Бейбі Ейнштейн включіть. Чи веселі пісеньки. Ну і
    :d25: .

6. Тетянка

Тетянка Well-Known Member

А я й того не робила, просто в кріселко- і вйо, поїхали.
    Ти щоооо?!! Дитині пів-року.
    Ми їздили на море в Болгарію, коли Марку було якраз півроку. То набрали різні брязкальця, частину дороги спав, потім трохи бавився, причому не іграшками, а фантиками від цукерок, які шаруділи ну й іншими дрібничками, типу пляшечка від води й т.д.

7. khorosha

khorosha Well-Known Member

Так, в автокріслі. Але мали досвід їзди лише 2 години часу, от і не знаю, чи вона там 5 годин висидить...

8. Vesnyanka

Vesnyanka Well-Known Member

Їздили в Болгарію в чотири місяці. Спала дууже мало ( старша дворічна сестричка спала в два рази більше). Але дорогу перенесли нормально. Мали багато різних невеликих забавок, брязкалець, такі спеціальні іграшки для автокрісла, пісеньки, ігри типу сорока-ворона ( де дитину треба погладити, зачіпити, полоскотати і тд); десь з такого віку мабуть ( не пригадую) бавилися в "знайди мене"- кидала хустинку чи пеленку на личко дитині чи собі і так "шукались". Якісь музичні іграшки добрі. Ну і фантики- кульочки і різні підручні матеріали під наглядом іноді таки кращі іграшки, ніж брязкальця.
    Ну і я не включала телефонів. Але якщо дитина вже аж дуже буде кричати і тд, то на кілька зв бебі Ейнштейн відволікти може .

Останнє редагування: 13 Січень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Zaychenya

Zaychenya Пухнастик-гризун

Розвиваюче відео Baby Einstein "Бебі Ейнштейн" | Вагітність - про все важливе для майбутніх мам
    Для інформації: є серії від народження. Якщо не дивитися - то навіть музику включати. Вона там не цілими композиціями. А частинками. Не набридає.

• Інформативно Інформативно x 1
  10. Nyashka

Nyashka Well-Known Member

підкажіть, куди б поїхати з дітьми літом? буде 1 рочок. Щоб і подивитися було що (хочаб на півдня кудись поїхати), і можна було возиком їздити

11. Vesnyanka

Гори- море, їздили і на замки/ міста дивитися, Україна чи закордон. Залежно, що Ви хочете і який бюджет.

12. Nyashka

Nyashka Well-Known Member

хочу закордон. Там, куди поїдемо має бути принаймі добре дитяче харчування (пюрешки) в магазинах. Ну і дороги нормальні, бо то 100% буде візочок з двійнею.
    Добра погода, парки та кафешки.

13. Vesnyanka

@Nyashka, на море я б їхала в Затон холідей резорт. Туди гарно доберетесь ( все автобани). Там територія дуже гарна, зелена, багато сосен аж під пляж ( тобто дітки можуть біля моря в тіньочку спати в колясці чи навіть просто на підстилці); є кафе багато на території, супермаркет ( трохи дорожчий). Є всілякі вечори для дітей і дорослих. Є в номерах кухня, щоб щось приготувати, між будинками багато дитячих майданчиків, дитячий басейн дуже мілкий, пляж дуже великий і з трьох частин складається- повністю піщана і дуже мілка; дрібна галька ( нам це більше імпонувало), каміння. Доріжки бетонні є до самої води. За 15 км -Задар з великими супермаркетами, торговими центрами, цікавою архітектурою, набережною, кафе. Недалеко є (може до 30 хв їзди, недовго) парк Пакленіца. Ущелина в горах , дуже гарна. До певного моменту візочком буде добре їхати, але Вам того стане. На Плітвіцьких озерах буде тяжко з візком. Озера КРКА- краще, ніж Плітвіцькі, але от дуже точно не скажу. Хоча частину ( водоспад ) можна побачити. Просто мабуть не колом пройти, а ніби назад вернутися. Можна ще інші міста глянути, як поїздити любите. ( якщо сюди- то в пп можу дати турфірму, в якій брали;з букінгом ціни однакові, але мала можливість поставити стопіцот питань ( аж до того скільки тарілок і баняків там є в наявності і тд), і останній раз виник нюанс, який вони допомогли вирішити. Ну і беріть лише перший поверх. З дітками не пошкодуєте - можна поставити спати на терасі, а самому в номері фільм подивитися; та й майданчики під терасами, з них є окремий вихід).
    В Болгарію я б не ризикнула. Три роки відпочивали в перевіреному місці, готували виключно самі ( тоді дітки малі були дуже), вода виключно бутильована були навіть для приготування; але всі три роки на 10-11 день мали ротавірус. В дітей з рвотою, в чоловіка з температурою високою.
    Просто на екскурсію на кілька днів- так любе європейське місто. Яке до вподоби.
    Це все машиною. Про літаки та інші країни може інші форумлянки щось розкажуть.

Останнє редагування: 25 Лютий 2017
    • Корисно Корисно x 1
  14. fiesta

fiesta Well-Known Member

Я так люблю відпустки і подорожі, що і малявок своїх з 6 місяців по морях тягаю. Вірю, що їм хоч якась користь від того є.
    Головне - правильна організація.

Останнє редагування модератором: 30 Жовтень 2017