Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Не бери собі в голову, ніц їм не треба, то Софію вже не поставиш так як хочеш, бо вона хоче то, там, так і не інак, а таої цвяшки;) - їх ще нема шо хімією мазяти:)
     
  2. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Це дійсно так. В мене річна дитина сиділа під парасолькою і бавилася, і якщо будете на пляжі в так звані "дозволені години", то і купати можна, нічого не станеться на сонці. Моя думка про ті креми - то трутка ше та...навіть для дорослих

    ---------- Додано в 09:57 ---------- Попередній допис був написаний в 09:54 ----------

     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ми Іру мазали тільки в рік, брали чіко 50+, в 3 міс від сонця ховали, а після року нічим вже не користували, з головою засмагали та купались, хіба купувала молочко Біокон після засмаги, якщо зявлялись якісь почервоніння, але реально користали ним двічі.
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    купила я все ж Uriage SPF 50+ , крем для мега чутливої шкіри, підходить як для дітей так і для дорослих. Що скажу? ми як ішли з номера в 10 год то поверталися в 18-19, звичайно на прямому сонці малий не був, але цілий день біля води-в воді-під парасолею- в візку- на руках- по різному одним словом. Маємо гарну легеньку засмагу :) Величезний мінус то
    виглядало як тональним намазано ну і речі всі були пофарбовані. В мене білий купальник через годинку-дві ставав коричневий:sad: але відпирається нормально. Я була білюща і теж ним мастилась, навіть не порозовіла, але я й не засмагала.во
    Відпочинок з немовляю то кльооово! дуже цікаво,весело і по-іншому:girl_haha: тобто ноги догори закинути і читати книжку мені не вдавалось,бо треба було бавитись лопатками-відерками, але який ж то кайййф бачити повні щастя оченята і чути солодкий писк коли маля біжить в воду, борсається ,хлюпається і яка то радість спостерігати за тим бавленням на пляжі:girl_tender:
    щодо дороги, переліт на море ми перенесли чудово, бо заснули якраз перед взльотом:) а от назад було важче, але і погода була не льотна ( в мене самої голова боліла) і рейс затримався, тому кілька хвилин дикого плачу було, але потім циця і солодкий сон до самого Львова.уря
    щаслива,що ми взяли візочок, малявка чудово в ньому гуляв і спав. Слінгом скористались один раз, поньє навіть не дістали з валізи.
    І ще, дуже задоволена плавками з підгузником.Спочатку подумала, що то нафіг не треба, але вони нас дуже виручали:girl_yes2: Цілий день Ромашка був в трусиках, а під час "переїздів" в візочку і походів на сніданки-обіди був в тих чудо шортах.
    Звичайні плавки вдягнули лише один раз.
     
  5. Achat

    Achat New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Привіт дівчата, я новенька, хочу приєднатися до ваших посиденьок:girl_bye:
    В мене 2-є діток, ми в червні літали в Єгипет, дуууже намучилися,дорога тяжка, там мала неїла, останні 7 днів взагалі нфічого не їла, щей обоє похворіли.Сказала, що на слідуюче літо не візьму їх, але бачу що проходить час і думаю собі, що вони вже будуть на рік більші, а на морі ск.забав, що шкода їхати без них:girl_wink:
     
  6. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Читайте наші відгуки про поїздки з дітьми і набирайтеся сміливості :)
    Ще залежить якого віку діти звичайно ви не написали...
     
  7. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Вітаю всіх!. Не знайшла відповідної теми, тому пишу тут. Чи є у когось проблеми із мандрівками з немовлям у машині? Наша Софія не любить їздити у автокріслі, плаче, кричить. Пояснити восьмимісячній малявці, що це для її безпеки марна справа в такому віці, задурити її забавами мене і її вистачає максимум на 20 хв., а далі беру на руки. Добре коли вона засинає біля грудей, бо в ін. випадку наша Софія всюди: в чоловіка на голові, у вікні задного виду, у вікні бокового виду, висне на верхній ручці, гризе пасок безпеки, крутиться як помело. Для мене то катастрофа, бо треба її страхувати від можливих ударів при маневрах машини. Якщо хтось з таким стикався у подібному віці, то порадьте, як Ви справлялись із цією проблемою.
     
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Просто треба певний час поігнорувати плачі та істерики, і за місяць вона звикне, можна придбати певні цікаві іграшки, які давати тільки і кріселку. Є непоганий руль і накидка на кпісло від тіні лав, як варіант. В даній ситуації треба чесно визнати перед собою, що вам важливіше, безпека чи тиша)
     
  9. Yoda

    Yoda New Member

    Я про таку проблему писала рік тому в темі Для мамусь і татусів. Проблема вирішилась у 9 місяців коли купили крісло, в якому нормально сидіти може. Спочатку показувала мультики на айфоні, музику включала, брала пакет іграшок. Зараз може проїхати 50-70 км нормально. Звертаю увагу на то, що робиться навколо - де які тваринки, крани, щось цікаве поруч іде.
     
  10. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ми були з синочком (11 міс.) біля Кароліно-Бугаз (30 км від Одеси). Відпочинком задоволена, їхали взагалі насмарк в дитини був. Але лікарка порадила їхати, і дійсно там швидко все пройшло. Перші пару днів боявся моря, а потім сам ножками топав по воді, заходив у воду по пояс. Кремом мастила трошки в обід, бо втримати його в тіні було дуже важко. Брала Chicco 50+ . Правда Сашко нічого не хотів їсти крім циці, деколи яблучко, картоплі і водичка.

    А ви пробуйте виїжджати вночі або вдень перед сном. Наш малий дуже гарно спить в машині. Ми їхали 10 год в Одесу, виїжджали в 3 ночі, і більшу частину дороги він спав. Далі трохи мусіла витягувати з кріселка, бавилися, робили зупинки, щоб він потопав і їхали далі. Взяла кульок іграшок, розглядали книжечки. Заколисувала біля грудей і далі перекладала в кріселко. Правда ми ше їздимо в чіковському кріслі як люлька, з вигнутою спинкою, хоча нам майже рік. Воно розраховане до 12 кг, навантаження на спину не таке велике плюс дитина може в ньому спати.
     
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    В нас Єва в автокріслі жахливо їздила. Чуть краще стала себе поводити, коли ми поміняли крісло на більшу категорію. То вона там, принаймі, сиділа, а не напівлежала. Так їй стало цікавіше. Зараз без проблем ми можемо з нею проїхати до 100 км. Правда, деколи і 10 проїхати не можемо :).

    А ми нещодавно повернулися з відпочинку в Туреччині! Чесно кажучи, з Євою мені було легше, ніж з Настею... По дорозі в Франківськ в машині спали. Переліт взагалі не замітили. Насті ще трохи цікаво було, бо в ілюмінатор дивилася, а Євусі все рівно було, лиш би мама рядом:girl_yes:. На морі з води не вилазили! Познаходили собі подружок, сиділи ліпили пасочки з гальки:girl_haha:. Кожен вечір - міні-диско. Єва до тепер згадує: "Мама, підем на дікотєку?" Після плавання і танців їли все, що я давала:girl_wink:. Одним словом, з дітьми такого віку на відпочинку вже не важко. Ми отримали одне задоволення!
     
  12. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Нам взагалі було прекрасно, коли ми їхали з малими в Хорватію авто. Соломії тоді було 3 роки, Северину - 1.5 :) Всі дивувалися, як же то ми з ними доїхали. Я купила їм нові іграшки, взяла горішки, родзинки жувати в машині, двд-плеєр, який чіпляється на сидіння - одним словом було одне задоволення їхати з ними...
     
  13. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    А Ви в авто сиділи спереді біля чоловіка, чи ззаді між дітками?
     
  14. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ми також виїжджаємо в Крим завжди вночі. Напевно, якщо дорога далека, то треба підгадати час, коли дитина буде більшу частину спати. А на рахунок крісла-ну не знаю. Це скорше треба вирішувати не питання "про тишу чи безпеку" (як тут раніше писали), а про всіляки "примочки". Коли в машині двоє дітей (а деколи і троє плюс троє дорослих), то про кріселка і мови не може бути. А тиша повинна бути,бо водій нечемних буде сварити. Тому завдання мами навчитись розважати дитину в дорозі підручними засобами, які не потребують місця. Ми з дітьми подорожуємо регулярно, зі старшою бавимось, з малим (він вже за свій рік життя тричі переїхав Україну взад і в поперек) також бавимось (шукаємо чогось цікавого, в "тосі-тосі", "сороку-ворону", в хованки, співаємо улюблені пісеньки, під які він пританцьовує, а більшу частину шляху спимо, або висимо на соску:girl_yes:
    Дорога така ж мальовнича, є що показати дітям, подивуватись красі Батьківщини, а з рештою, коли ж розмовляти з дитиною, як не в дорозі???
    А від мами рецепт також-дати валерьянки (і дитина буде менше хвилюватись, і мамі буде спокійніше, може маля і всидиться в кріселку):girl_wink:
     
  15. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Дівчата дякую, скористаємося Вашими порадами. Маємо їхати в Карпати, тому все це для нас дуже актуально.
     
  16. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ззаду між малими, а коли вони спали - втікала наперед. Хоча усвідомлюю, що так неправильно, що діти сплять в автомобілі.... Але втікаю з теми, бо оффтоплю, адже малявки тоді вже не були немовлятами :)
     
  17. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    вчора приїхали з Карпат, їздили на 2 дні з мацьопою 5 міс.. наші знайомі були з хлопчиком 1,5 міс.. доця була чемна, гори сподобались, спала чемно, бавилась теж чемно.. а от в машині лежачи їхати не хотіла - тільки все б їй бачити!!

    найбільше я переживала, щоб комарів не було, але їх зовсім не було.. та й взагалі добре коли дитина на ГВ.. будь-де і будь-коли не переживаєш за те, щоб дитину нагодувати..
     
  18. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    В неділю повернулися з мандрівки Карпатами. Всім ще раз дякую за поради, стосовно їзди дитини в автокріслі. Чоловік закріпив автокрісло в сторону за рухом машини і мала спокійно в ньому їхала, гукала до татка та мами і бавилась іграшками. В Карпатах на чистому повітрі були цілими днями. Доця відіспалася, мабуть, на кілька днів вперед, а найкраще спала, коли була злива, то мої гени, бо таку погоду дуже люблю, особливо коли є де сховатися і спостерігати за негодою, або ж поспати.
     
  19. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Коли малому було 3 місяці поїхали з ним на місяць в Одесу. Дорогу добре переніс що туди , що назад ( це все поїздом ). Спав собі тільки і бавився))) красотааааааа...Була можливість і відпочити, і вирішити справи коли чоловіку зробили операцію. З такою мацьопою мені здається саме краще їхати відпочивати!)))
     
  20. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Тягне свекруха нас на наступні вихідні на Буковель.. Нарешті малий подихає повітрям! :) але.... В шо дитину вдягати, що з собою прати?! Підкажіть хто вже їздив з малявкою..