Вії та повіки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Скорпіоля, 4 Вересень 2008.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я собі купила корейську сиворотку для росту вій Мінокс називається,то вії реально стали довгі і якісь чорніші.Я навіть не малюю їх щодня,а якщо на якусь забаву підмалюю тушю,то всі кажуть,що я як з реклами туші))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    здайте точку))) бо мої вії то якась катастрофа... тоненькі, ріденькі, а як намалюю то тільки трошки видовжуються і стричать в різні боки як павучі ноги(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    багато позитивних відгуків про цю, але особисто не користувалась
    229443_20120927075756_600x600.jpg
     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Можна якусь картинку яка то саме сиворотка? Чиста біда в мене з віями, стали вдвічі коротшими :sad:
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2016
  5. Acura

    Acura Active Member

    колись користувалась сироваткою від NYX. мені подобалася, результат був, зараз вже її здається не випускають або я просто не можу знайти:sad:. останнім часом використовую сироватку від Мері Кей. також хороша, задоволена.
    колись думала цю купляти але вивчаючи відгуки побачила що негативних відгуків там вистачає. багатьом вона не підходить, особливо хто має чутливі очі. тому я вирішила не ризикувати. ну але звісно це моя особиста думка:)
     
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Тримайте
     
    • мімімі мімімі x 2
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а де купили?...Вії якісь чисто нещасні стали :sad:.
     
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Слухайте, слухайте, мене ця штука теж зацікавила. Своїми віями теж не задоволена.
    Ще чула, можна користуватися касторовою олією, і буде гарний ефект. Хто пробував?

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  9. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Дівчатка купувала в Лазерхауз,я просто туди ходжу на процедури,то мій косметолог порадила мені,бо я спиталась,що в неї за туш така класна,бо вії були,як в рекламі:girl_tender:.От вона мені і порадила цю сироватку)Правда в кого чутливі очі може бути легке почервоніння і свербіж,хоча у мене не було,але вона мене попередила про всяк випадок.Спробуйте і за 2 міс.будете,як дівчина з реклами:girl_spruce_up:
    --- дописи об"єднано, 25 Квітень 2016 ---
    Я пробувла всім чим тільки можна було,але то потрібно мінімуму пів року щодня мастити на ніч,я не витримала цього).І в мене від тих олійок на ранок очі якісь підпухші були,таке враження,що після перепою))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а за скільки купували ту сироватку?
    а той Лазерхауз то якийсь косметичний салон, чи можна теж просто прийти і купити?:)
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

  12. Smaylik

    Smaylik Member

    я купувала сироватку від Евелін 8в1, наношу її під туш, то вії стають довшими і об"ємнішими. Дуже задоволена нею.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    я такою користувалася, але про неї читала, що капіляри на повіках починають проявлятися, як побічний ефект, в мене було таке
     
  14. KUSJ

    KUSJ мрійлива

  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та можете просто прийти там в них на рецепції вітрини стоять,то вам адміністратор може показати цю сироватку.Купувала за 500 грн.,в неті може і дешевше ,але я впевнена по термінах,що у них нормальні,та й якщо виникнуть питання буде куди звертатись.Тому купила там.Як то кажуть скупий платить двіччі.Я вже не раз так замовляла щось в неті ів результаті ні грошей ні товару(може то я така не везуча....)
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2016 ---
    Як це???У мене нічого такого не було.:mda:Хоча це напевно індивідуально все)
     
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    так, в мене капілярна сітка на повіках проявилася, але вії відросли, краще міноксом, ніж feg
     
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    І що ця сітка так і не пропала?Буде назавжди так?
     
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Дуже довго трималася, приблизно півроку, а потім зникла. Тобто підкреслюю, що краще не ризикувати.
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Ви давно користуєтеся послугами Лазерхауз ? Бо я теж багато про нього чула, але все не зважуся звернутись туди. Цікавить чи кваліфіковані у них спеціалісти ? ... Вибачте, торхи відхилилася від теми, але дуже вже кортить дізнатись, особливо від того, хто вже туди звертався.
     
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Так я ходжу до них з відкриття)Там і купую всю косметику для догляду за обличчям і саме цю сироватку для росту вій порадила мені мій спеціаліст.В неї вії просто шикарні,тому я звернула на них увагу і вона мені відкрила свій секрет:girl_wink: