Вії та повіки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Скорпіоля, 4 Вересень 2008.

  1. Grizli

    Grizli Member

    А от мені з нарощенними супер,ніякого дискомфорту.Колись нарощувала великі то було зле бо вони часто закручувались,випадали і на корекції потрібно було ходити ледь не щотижня,та зараз я собі роблю самі маленькі,виглядають природньо,не мішають,сплю лицем в подушку,нічим не переймаюсь і корекція раз в 3-3,5 тижні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Дівчата, а хтось має досвід клеїння пучкових вій або взагалі накладних вій? Я собі і клей купила, і війки різні, але не виходить у мене гарно іх приклеїти... Вже стільки раз пробувала і щось так собі, якось до кінця дня з ними так важко на очі.. Це від того що не правельно приклеїнні, а як навчитись то?
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Я завжди клею лише в зовнішньому кутку ока
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Так я так і хочу, а в мене не виходить((
     
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А розкажіть ,як ви це сама собі робите?)Теж так хочу.:girl_spruce_up:
     
  6. Grizli

    Grizli Member

    це я мала на увазі що мій майстер нарощує мені маленькі вії(вибачте неправильно виразилась)
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2016
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    самі маленькі - це який розмір? 10?
     
  8. Natur

    Natur Well-Known Member

    Я собі раніше купляла пучкові. Але такі, де є різні розміри, і маленькі, і більші. Відповідно їх я клеїла.
    Виходило гарно. Але кожного дня знімала.
    Зараз задумуюсь над покупкою вій і смоли, шоб кожен день не знімати, а тільки корекцію робити.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    А що це за смола така? Це ті ж самі вії, але клеяться на смолу?
     
  10. Natur

    Natur Well-Known Member

    Вії не пучкові, а поштучні. Смола - це клей такий, тільки довше тримає.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  11. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Тоді це вже нарощення вій буде і самому собі таке важко зробити.
     
  12. Natur

    Natur Well-Known Member

    Коли робила собі пучками, всі питали, чи я собі наростила, навіть очі просили закрити, щоб роздивитися.
    Хочу спробувати. Спочатку з простим клеєм, а вже як вийде нормально, то із смолою

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  13. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Значить у вас це класно виходить)
    А пучки клеіли тільки в кутик?
     
  14. Natur

    Natur Well-Known Member

    Спочатку трохи намучилася, але потім руку набила.
    В кутик клеїла більші, далі середні, і до куточка малі.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Grizli

    Grizli Member

    Ні 9
     
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Теж хочу спробувати маленькі, не знала, що є 9-ка
     
  17. Fainyatochko

    Fainyatochko нарощення вій

    Дівчатка, тут було обговорення лазерної епіляції, напишіть свої враження хто на собі пробував (хочу забрати вусики, ніяк не можу наважитись....). І взагалі чи варто з цим починати. В центрі лазерної епіляції - все дуже гарно рекламують. Хотілось би послухати враження "з перших вуст" - чи довготривалий ефект і якщо пройти лише 1 повний курс можна дійсно забути про проблему, чи навпаки це вже бавитись з цим весь час.....
    Дуже багато запитань.....
    --- дописи об"єднано, 7 Лютий 2016 ---
    вії є і менші є 8-ка, зараз є вже нова фішка нарощення 3,4,5,6 д. Ефект дійсно шикарний. тільки сама собі таку красу ніяк не наведеш!!!!
     
  18. svetikyra

    svetikyra New Member

    Хочу спробувати сиворотку для росту вій,може хтось підкаже якісь рекомендації
     
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Три тижні не рухала своїх брів, відрощувала(скубаю сама по трохи), щоб піти до майстра і зробити якусь гарну форму. Надоїло вже олівцем підмальовувати, захотіла пофарбувати фарбою, щоб менше бавитись при нанесені макіяжу. Була в Карамелі на В.Великого. Обслуговувала мене Вероніка. Закінчилось тим, що чоловік мене ''грузином'' прозвав любя:girl_haha:. Форма так собі, якесь кліше... Не можу сказати, що на 100 % мені підходить. А колір взагалі не мій. Якийсь відтінок захолодний і дуже чорний для мене. Фарбувала фарбою Elan/ Добре, що то не надовго, змиється піду до когось ще шукати свій колір і форму. Взагалі співробітниця робить в цьому салоні, але в центрі. Мене її брови якраз і надихнули на експеримент... ех, не цього разу. Мені було лінь їхати в центр і я пішла куди ближче. Заплатила 140 грн. Думаю, що ціна не оправдана, бо роботи там було на 15 хв і то через те що треба було чекати поки фарба проявиться. Почитала тут в темці, що можна знайти і якісніше і дешевше.
    А ще таке питання чим краще фарбувати хною чи фарбою?
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. gamma

    gamma Well-Known Member

    Підкажіть, будь-ласка чи робив хтось недавно біозавивку вій та нанесення перманентної туші. Дуже хочу спробувати та трошки вагаюсь.