Виїзд в Америку. Допомога

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Oksamutka, 9 Травень 2016.

  1. Oksamutka

    Oksamutka New Member

    Друзі, така справа: я брала участь у лотереї на грін карту і саму лотерею виграла. А тепер виникло питання "куди їхати? де там зупинитися?". Я знаю, що є агенства або люди, які допомагають в Україні зібрати всі документи для інтерв'ю, подбають щоб тебе зустріли в аеропорту в Америці, допомагають знайти роботу і житло на перший час. Чи може хтось тут тим займається чи знає таких людей, підкажіть будь-ласка. І взагалі буду вдячна за будь-яку інформацію. Дякую
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Для чого вам агенство? Краще ті гроші витратити на адаптацію по приїзду. І чим більше грошей будете мати, тим краще. А куди їхати, залежить від професії перш за все. Почитайте форум govorimpro.us там багато інформації і порад, і навіть з кимось можна домовитись, щоб вас безплатно зустріли в аеропорту
     
  3. Oksamutka

    Oksamutka New Member

    То є так, але я взагалі там нікого не маю, мову погано знаю. Хотілося би шоб хтось мені там поміг, перш за все з роботою
     
  4. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Поки будете збирати документи, вчіть мову. Якщо хочете адаптовуватись без мови, то важко буде з роботою.

    Sent from my SM-T560NU using Tapatalk
     
  5. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    зараз закритий набір. То восени буде, а сайт офіційний безкоштовний Electronic Diversity Visa Lottery
     
    • Інформативно Інформативно x 1