Викинути не можна врятувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Ука, 21 Лютий 2011.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    ну ймовірність, що вони зіпсуються є. Але якщо будуть дуже довго стояти. В мене буває таке, що з десятка домашніх яєць - одне погане.
     
  2. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    не думаю що то залежить чи домашні вони чи ні. всі яйця псуються через певний термін)))
     
  3. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Дівчата, маю 3 жовтка, незнаю що з ними зробити і як довго вони можуть зберігатись в холодильнику? Гоголь-моголь не люблю.
     
  4. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Маску на волосся, або на личко. Або ще додати яєць і зробити омлет, або ще додати яєць і спекти бісквіт, або ще додати яйце (і решту інгредієнтів) і посмажити налисники.
     
  5. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Куди можна додати маскарпоне, окрім тірамісу. Пекла заварні тістечка, крем робила з маскарпоне, то для мене дуже жирні були.
     
  6. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Soleil Можна кексик спекти і його добавити. І чадейки був рецепт творжного кексу. http://chadeyka.livejournal.com/187187.html
     
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Пошукайте тут на форумі є перепис Марусі-мами кексів. Не знаю як там Чадейкині, а Марусині просто суперові. Дуже-дуже їх раджу.
     
  8. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Можна зробити курячий паштет- зварити куряче філе, посмажити цибульку. додати маскарпоне і ще якісь приправки і збити в блендері. можна так само робити і з курячою печінкою
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Маю літрову банку мигдалевого масла (таке на вигляд і за консистенцією як арахісове), що крім канапок можна зробити? Бо стоїть в холодильнику з травня і шкода викинути і куди примінити не знаю.
     
  10. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Напекти печива :) начинити заварні, вафлі перемастити.
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    можна рецепт?:girl_curtsey:
     
  12. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    маю використану чорну редьку, три дні з дирочкою від меду
    викидати шкода такий корисний продукт
    що з ним можна зробити?
     
  13. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    потерти на терці разом із яблуком, або топінамбуром, або селера, або морква, ківі - зробити салат)
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Маю бринзу, справжню. Запах мені трохи не альо. Куди її добавити аби можна було з"їсти?
     
  15. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Я печу з бринзи пиріг. Тру на терку бринзу, додаю сире яйце і дрібно порублений кріп, перчу, перемішую і викладаю на основу тіста - роблю листкове, можна взяти готове. Дуже любимо цей пиріг.
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    я роблю порційно.
    або звичайний домашній сир (що є в холодильнику), зелень можна теж різну:кріп, петрушку, базилік, рукколу, що є (вона переб"є запах), можна дати і сухі трави, листкове тісто ріжу на квадратики приблизно 7-8 см., на середину цю начинку,з"єдную-защіпаю кутики навхрест до середини в один і потім боки, виходить теж квадратик, але менший, складаю на пергамет і на 20 хв при 180 (духовку прогріваю, коли приготую начинку і поріжу тісто, включаю духовку, поки позащіпаю, вона прогріється, тоді гарно мені низ пропікається) . Якщо верх зарум"янився - значить готові, можуть трошки повідкриватися. Мені пиріг важко різати:girl_sad: ,ламається, а так взяв собі і все.

    P.S.
    Ще чекаю, мигдалеве масло далі в холодильнику.
     
  17. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Маю майже кілограм мандарин, але страшенно кислі. Їсти їх неможливо, а оскільки стоять без діла - бачу починають гнити. Викинути шкода, а що з них зробити не знаю. Думала щось спекти, але воно таке кислюще боюсь зіпсувати випічку. Буду вдячна за будь-яку підказку :).
     
  18. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Викинути не можна врятувати


    мандариновий джем?
    http://webspoon.ru/receipt/mandarinovyjj-dzhem
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    я робила таке
    http://forum.say7.info/topic48805.html
    мандаринки теж були кислі, то я з дольок познімала шкірку і обваляла в в цукровій пудрі. було добре.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Залишився мені напівготовий рис.
    Що можна зробити? Запіканка з яблуком відміняється, бо крім мене ніхто того не їсть, на тефтелі то забагато,бо рису така добра мисяра є.
    Ану порадьте,так шоб щось на вечерю.)) І бажано з простих продуктів, без викрутасів.;)