Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем bora, 4 Серпень 2008.

?

Чи раді б Ви були кухонному комбайну в подарунок на День народження?

  1. Так, давно бракувало його на кухні

    170 голосів
    61,6%
  2. Ні, але вдам, що дуже тішуся, щоб потім користуючись добрим гумором, "вибити" ще й ноутбук

    61 голосів
    22,1%
  3. Ні, сварюсь з чоловіком за такі ідеї

    19 голосів
    6,9%
  4. Добре, що згадав про День народження

    7 голосів
    2,5%
  5. Ображусь, що не почув як я три місяці товкмачила йому про новий мобільник

    21 голосів
    7,6%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Згадалося, як колись тато мамі на день матері подарував електрозапальничку для плити. Дістав...
    Мій чоловік знає залізне правило- речі спільної необхідності (кухонні примочки, баняки, техніку) на свята не дарується. Колись я сказала, що мені подобається Фондю, то чоловік мені подарував ту красу за день до дня народження- як складову подарунка, на сам день народження були квіти і подарунок. Так само в цьому році з мультиваркою- ніби до дня народження, але за кілька днів перед тим:), а на день народження- подарунок, але меньший.
    Дипломат... що тут скажеш:)
    Мене дратує- знайомій чоловік вічно дарує як не холодильник то порохотяг (дрель мабуть не за горами)- за таке- забила би- то є речі, які і так будуть купуватися- нема чого примазувати до свят. На день народження дарується щось, що сама собі не купиш, бо шкода.
     
  2. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    А мій сам не любить такого дарувати, каже що ми то все купимо і на день народження робить такі подарунки, що я і не очікую. Ось приклад я дуже давно хотіла фікус великий гарний до хати але йому нічьо не казала, думаю назбираю грошенят і сама куплю, і якось ми ходили по Новій лінії і я сказала ох який гарний фікус, і він собі зауважив і на день народження окрім всього іншого, замість букету приніс мені фікус, то я рада як слон була. І взагалі, мені напевно повезло, мій чоловік вміє слухати дрібниці які я деколи говорю, і завжди приносить мені на свято цікаві приємні і бажані :girl_claping:
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Напевно своєму можна сказати, не чекаючи Дня народження;) А решта - може жінки й не проти.
    В мене чоловік полюбляв золото дарувати... покладаючись на смак продавчинь. Так я ще й не кохаюсь в ньому взагалі. Довелось попросити купувати подарунки разом)
    Благо до порохотягів він мене не тягнув - бо той факт, що нормальної техніки немає в хаті - все ж чоловіча турбота, при чому буденна, а не святкова.:)
    Якщо на щось коштів не було - брали кредит. Це правильно, бо варю (перу, прибираю) я не для себе, а для нас! А парфуми чи сумочка (а ще краще подорож) - то таки вже моє свято.;)
     
  4. Dmutrivna

    Dmutrivna New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    якби ми про це говорили раніше, і він знав, що нам потрібно- то нічого. Люблю "збагачувати" нашу хату.А якщо просто на д.н , то я б "стерла його на порох":xaxa:
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..



    В мене до недавна теж було.. то каструлі, то супницю, то ложку дерев"яну. Ледве відучила. Тепер свекруха то каструлі, то сковордки, то набір горняток... і що робити з такими родичами? Цього року вголос сказала, що нічого купувати мені не треба, бо кухонне начиння я купую лише сама, і не в першому-ліпшому сільському кіоску..
    Побачимо, чи зрозуміли.
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ви не повірите - ЗРОЗУМІЛИ. Радості - словами не передати :radist: Тепер я маю нові сережки:girl_spruce_up:, і трохи грошей щоб втілити в реальність ще деякі мрії:girl_in_dreams:
     
  7. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Минулого року подарував мені сковорідку! Як це не дивно, але то я попросила...Треба було, а тут нагода;)
    Того року я вже задумуюся - колечко з діамантиком чи все ж таки "Rondel" ,бо і то, і то хооочеться;);)!!
    Мене ж потім совість замучить - от в домі нема на чому готувати, а я собі колечко забажала! - я себе вмію прекрасно мучити!
     
  8. LadyBlond

    LadyBlond New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    В мене та сама проблема: в мене вже півтора полиці всякого непотрібу, який мені дарують на свята. Не знаю, куди його дівати.:confused: Якби дарували грошима, я би підзбирала, купила, те що мені справді треба. Задоволення було б більше!
    А чоловік робить мені гарні подарунки. Він знає, що мені потрібно, які прикраси я люблю!!! :girl_in_love:
     
  9. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Моя цьоця дуже хоче, щоб я була "файною господинею" - тобто безперестанку пекла, варила і при тому дуже з того тішилася. Тому постійно дарує мені якісь кухонні начиння, причому завжди з дещо іронічними натяками типу "давай нарешті готуй". Тепер вона вже за малу Ганнусю взялася - на два роки набір тарілок їй подарувала))).
    А чоловік мені колись подарував на день народження кухонний комбайн, а наступного року - пароварку. Але то все я його просила. Моя коліжанка на це сказала, що вона ніколи б не просила на день народження чогось до кухні, а лише щось виключно для себе. Скоро в мене день народження, я знаю чого хочу "для себе" - у Венецію, Париж, Прагучи ще кудись. Але навіть не знаю чи варто про таке починати розмову(((
     
  10. robik

    robik Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Прочитала, і завидки мене взяли. А я все сама собі до кухні покупляла за власні зароблені грошики. Ніхто мене не балує ЙО-МАЙО!!! аж себе шкода стало. Ну і "повезло" мені з супутником в житті! Усьо рубаю "слабоє звєно"
     
  11. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    А я все вагюся - знайшла ще один варінт подарунка - хлібопічку!І так вона мені аж перед очима: така гарна:girl_tender:
    Бо ж потім шкодувати буду, якщо "єрунду" викупить...
    Ой, як би можна було і колечко і хлібопічку і ресторан...
     
  12. true

    true New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

     
  13. talja

    talja Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    А я проти таких подарунків коханій, такі речі потрібно протягом років по можливості і потребі купувати разом! Моє чорненьке сонечко це знає...
    Хоча якщо чоловік нічого суттєвого або взагалі нічого не дарує то звичайно нехай хоча б такі подарунки робив!
    Хоча моїй знайомій хлопець постійно дарував всякі побутові речі. Ми з дівчатами чесно кажучи трошки шептались стосовно того, а тепер одружились і коли передарував все до хати, такі вишукані подарунки робить і основне кожну дрібненьку подію пам'ятає...це напевне швидше виключення аніж норма!
     
  14. redfox

    redfox New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    будете смеяться, но мне мой бывший муж как то на НГ подарил ПАРОВАРКУ - хорошо, что он в этоот моент наряде бы)) сказать, что я расстроилась - значит ничего не сказать - только когда мы встретились - и я ему сказала, что все хорошо, подарок замечательный - он все понял по глазам и на след день мы вместе поехали сдавать ее в магаз)))
     
  15. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    О-о-о-о!!!І я хочу;))))))
    Отз першої зарплати і куплю;)Сама собі!
    (каву хіба я поглинаю літрами...:girl_wink:)
     
  16. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Для мене суть подарунка - в увазі або в сюрпризі :girl_yes2: Що комбайн, що колечко можна купити собі і не в день народження з того ж таки нашого спільного з чоловіком бюджету, з якого і подарунки купуються, тому великої різниці між тими категоріями не роблю :scratch_one-s_head: На свято з вдячністю і з радістю прийму будь-який подарунок - чи то каструльку, чи то парфуми - головне ж бо УВАГА! ;)
     
  17. true

    true New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ми такі речі і купуємо разом. Він в мене дуже завжди занятий, тому ми купуємо всі подарунки разом, щоб всі були задоволені. На рахунок більш цінних речей до визначних дат, то ми вже той період пройшли в плані покупок, бо надарив все, що хотіла. А на даний момент він купує і дарує те, про що прошу. А люблю я прибамбаси до кухні.:girl_wink:
     
  18. Emma Dia

    Emma Dia New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    спочатку дарували один одному щось етаке оригінальне, цікавеньке, сюрпризи робили, а тепер, через стільки років подружнього життя, даруємо один одному те, що потрібно для дому... сюрпризи робимо і в любий інший день... от нам свекруха на річницю весілля подарувала хлібницю:girl_smile:
     
  19. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Якщо, наприклад, я дійсно хочу кухонний комбайн (чи щось інше з кухонного - домашнього) - то в чому проблема? Я б собі вибрала який саме я хочу, якийсь класний класний і була би задоволена. Так само як і мобільний або ще там щось для себе. Інша справа якщо я його не хочу або я сказала який хочу - а мені подарували не той, не з тими функціями і т.д. Переважно чоловік вдобавок до таких "замовлених" мною подарунків купує ще щось для душі - так що я повністю задоволена :)
     
  20. Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ми з чоловіком обоє любимо практичні подарунки-ніяких сюрпризів і самодіяльності, всі подарунки узгоджуємо. Я йому тепер на день народження подарувала антирадар, перед тим на іменини-домкрат, нові чохли, на день Св.Валентина підлокотник, щітки і коврики ризинові (машину нашу укомплектувала:girl_smile:). А я собі на день Св.Миколая замовила сковорідку гриль:girl_dance:. Я вважаю, якщо нова сковорідка-гриль мені принесе задоволення (бо на ній я стільки всякої вкусняшки приготую), то яка різниця коли її отримаю? Звичайно, можна попросити колечко чи сережки, але так хочеться тої сковорідки:girl_smile: