Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем bora, 4 Серпень 2008.

?

Чи раді б Ви були кухонному комбайну в подарунок на День народження?

  1. Так, давно бракувало його на кухні

    170 голосів
    61,6%
  2. Ні, але вдам, що дуже тішуся, щоб потім користуючись добрим гумором, "вибити" ще й ноутбук

    61 голосів
    22,1%
  3. Ні, сварюсь з чоловіком за такі ідеї

    19 голосів
    6,9%
  4. Добре, що згадав про День народження

    7 голосів
    2,5%
  5. Ображусь, що не почув як я три місяці товкмачила йому про новий мобільник

    21 голосів
    7,6%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Lana Lypneva

    Lana Lypneva New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Я вважаю, що дарувати треба те, що найбільше хочеться імениннику саме на цьому етапі. І не має значення це хлібопічка чи дорогі парфуми або коштовності. Головне, щоб людина цього дійсно хотіла :girl_in_dreams:, а той хто дарує вмів слухати бажанні половинки (в протилежному випадку краще вже напряму запитати), тоді і задоволеня від подарунка буде обидвом:girl_claping::girl_in_love:
     
  2. SemanaV

    SemanaV Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Мені доводилось приймати в подарок різні речі і побутові і чудові. Увага основне і ще для мене немаловажливе СЮРПРИЗ! Купив мені миючий пилосос, я не сподівалась, просто якось протягом року, обмовилась про це, я задоволена, це мало сказати. Тепер обмовляюсь про "чудові" - хочу парфуми, скоро Миколая, побачу. Але дякувати треба завжди. Він же старався догодити!
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    ой, згадалося :girl_haha: в дружній компанії мультиплікаторів завжди була традиція шефові до Нового року робити приємні подарунки для команди, він постійно питав, що кому подарувати. Одного разу всі змовилися і перестали говорити, хто що хоче. Типу: "Та нічого не даруй, головне увага, головне щоб від душі і т.д." І от... настає момент дарувати подарунки... кожен відкриває свій пакунок... а там: комусь атлас доріг Чукотської області, комусь посібник з догляду за опудалами птахів, комусь набір болтів для якогось раритетного моторного човна, ще там щось... Через кілька днів хлопці "видали" шефові такий ролик:
    http://tsigan.ru/card2.aspx?id=c81a662e-c51d-4007-bb04-bfedf9076835
     
  4. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    А я?!А я?!!!
    А правда, що до дня народження готуються наперед, там...грош складають і таке інше...
    От:sad: і я отримала свій подарунок:sad::sad::sad:
    Вірніше нічого не отримала:sad::sad:
    Не уявляєте як це, вже 3 рік поспіль чути від чоловіка, "що він же зарплати всі мені віддає, то як він міг відкладати???"
    Оооо, він навіть квітами мене розчарував
    А я губу розкатала, все надіялася, що все ж таки заначка якась та й є, а то...
    Ну не буду ж я йому розказувати, як заначки робити, чи як зробити так аби було на подарунок саме в день народження, а не в день зарплати???
    Чи і то треба вчити?
    В результаті мама мені подарувала телефон (сенсорний, крутезний), шубку з кози, кума подарувала набір горщичків (для готування в духовці, у мене вже навіть книжка є:girl_in_love:), подружка духи і тіні:girl_in_love:...
    А чоловік - нічого, можна сказати...:khomyak:
    Так прикро! А найбільший облом, що я йому на подарунок вже від тепер збираю!!
    Хочу подарувати набір інструментів
    Ох, наговорила!!Вибачайте - по гарячих слідах...:aggressive:

    ---------- Додано в 00:17 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:12 ----------

    La esposa КЛАСНА відкриточка!!!:girl_claping::girl_haha:
     
  5. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Хе! Так квіти ж вам подарували :girl_dance: Хоч і на свій, чоловічий смак ;) Зате відразу видно, що сам вибирав:girl_crazy:

    У мого кохання в сім*ї не святкували Миколая і, відповідно, не дарували подарунки. Я ж бо чекала, вибирала, готувала... А сама не отримала нічого :girl_impossible: Але то було вперше і востаннє :girl_yes2: Може, і ваш чоловік після свого дня народження теж зрозуміє, як то приємно - отримувати подарунки від своєї половинки :girl_in_dreams:
     
  6. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ото точно:girl_crazy:Ну зрештою, так, я подарую йому подарунок! Я ж не поганка;)?

    Як Миколая не святкували? Ого...:girl_impossible:
     
  7. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    та ваш чоловік - сам по собі який подарунок! такий чесний!:girl_in_love: рідко який усі грошенята дружині віддає, якщо вже так в хаті повелось... всі роблять заначки на пиво, куриво, друзів і прочеє....
    так що ось ваш подарунок - чесність! може йому соромно було просити дати гроші вам же на презент, а схаменувася занадто пізно? в нього зарплата ж щомісяця однакова?.... ну нє?! все давав по 2 тис, а тут хоч і півштуки втратив по дорозі:girl_blush2:
    а мо не варто всі-всі грошики в чоловіка забирати?:girl_blush2::girl_in_dreams: краще список давати постійно що тре і за що заплатити! він мужик, нехай править троха, а то все жінки зараз роблять:girl_mad:
     
  8. Lana Lypneva

    Lana Lypneva New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Хлопець моєї подруги (дуже дбайливий і уважний) підслуховував, що вона хоче, щоб зробити їй сюрприз до дня народження. "Сюрпзиз удался!!!" :khomyak::khomyak::khomyak: він подарував їй флешку на 2 Gb :lol: (подруга постійно бігає по зустрічах і т.п. і в якійсь розмові почув, що їй дуже бракує флешки). Подруга звичайно не подала виду, а всередині було :girl_devil:
    Зате за пару місяців купив їй дорогий цифровик (вже з її допомогою). Вона жартує, що це компенсація за день народження.

    ---------- Додано в 01:09 ---------- Попередній допис був написаний в 00:55 ----------

    Тому (як і у випадку з шефом-юмористом) хоч головне увага, а не подарунок, іноді, краще сказати у вигляді якого подарунку має проявитись увага.:connie_pull-pigtail
     
  9. Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Щось я "не в'їхала". Флешка - то погано? Я би тішилася...
    Тим більше, що, як ви кажете,
    Золото, а не хлопець! :girl_in_love:
    ---
    До речі, з нагоди Нового Року (позаминулого) мій хлопець подарував мені зовнішній вінчестер на 500 ГБ. Така корисна і необхідна штука!
     
  10. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Мій чоловік - просто унікальний в плані святкування днів народжень та вручання подарунків:girl_crazy: Почну з того, що для мене кожне його свято - велика подія, і я дбайливо до нього готуюсь. Наприклад, напередодні Дня його народження я залишила дитину на маму і побігла шукати гостинець. Стратила купу часу, поки вибрала парфуми в "Брокарді" і плавальні шорти (дорогі, відомого виробника). Спекла найкращий з тортів, який вдало переховувала до самого свята. Але мені ще того було мало! Під час денного сну дитини (залишивши старшого сина пильнувати малого), під мокрим бридким снігом погнала пішки на Галицький, а це досить далеко від нас. Сама підібрала найкращі, найвишуканіші квіти до букета. По дорозі назад підгребла ще вазу з богемського скла...От все це його і чекало по приході додому!

    Натомість святкування мого д/н відбулось так...Вранці прокинулись - мовчанка, тобто жодних привітань (навіть на словах), звичні справи, поїхав до своєї мами, повернувся - знову ніц:girl_sad:. Думаю - може, це такий сюрприз має бути, може, під вечір? Коло обіду приїхав співробітник, чоловік коло години займався з ним технічним перекладом... повернувшись, каже - то що, якщо справ на нині нема, може, я поїду машину помию?:girl_mad:
    Я в шокови!!!!:girl_cray::khomyak: Починаю ридати, мною теліпає, він на мене витріщає очі, нічого не розуміючи...Крізь ридання волаю - "А ти шо, забув, який сьогодні день?!" А він - до церковного календаря:suicide: Потихенько до нього почало доходити...Він побуряковів, потім побілів, потім почалось ;"Сонечко, вибач, вітаю..." і т.д. Коли десь за годину істерика припинилась, поїхав, купив мої улюблені хризантеми, такі великі білі кульки, а ввечері ми пішли до ресторації, де все ж таки відсвяткували подію. Очі, правда, були підпухлими, але мартіні смакувало:nyam2:
    Вотаке. Ніби і гніватись причини нема, бо подарунок я отримала двома тижнями раніше- дуже гарну шубу з Тисмениці, ну і впродовж цілого року він мені ні в чому не відмовляє...але мені було так прикро, так прикро...!!! Просто тому, що забув...
     
  11. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ну не можна так, він вам шубу купив, більшість дівчат про то тільки мріє, ось і заспокоївся, в мужчин це так, подарунок купив, ага, подарував, все, фууух, що там дальше, Миколая, ну ще далеко... він же не спеціально забув, треба було легенько намікнути..
    Я одного разу на якесь зі своїх свят встала раненько, приготувала каву в ліжко, щось смачненьке зварганила, поставила все на піднос, розбудила коханого, кажу в жінки свято, іди роби каву в ліжко, він поплентався на кухню, знайшов все що треба, я зробила вигляд що сплю, він мене пів годинки ще будив, файненько привітав, і всі довольні.

    ---------- Додано в 11:37 ---------- Попередній допис був написаний в 11:10 ----------

    Колись моя половинка любила дарувати мені дорогі подарунки.. наприклад бука, коли перед тим я рік виплачувала кредит за власний... потім телефон, хороший правда, але я дуже любила свій старий, і мені від телефона треба тільки щоб дзвонив, потім він поняв, що щось не то, і почав дарувати гроші... з яких я потратила тільки половину а решту пустила на господарство, думаю цього року буде щось неладне, знову щось з техніки, яку я не хочу, або гроші... І чуло моє серце, він хотів купити телевізор! Який я не дивлюсь ніколи...(не тільки тому, що в нас його немає відколи разом живемо, а тому, що не люблю я ТВ..) За всю зарплату.. ще й би не хватило мабуть..
    Ну ось я і запропонувала відкладати гроші по трошки, на кожне моє свято)) До 8 березня якраз не телевізор назбирається, а якщо ще рік буду без подарунків, то може і на проектор.
    Так що отримала я на своє ДН цього року ніжні обійми вранці в ліжку.

    А насправді, я колись казала чоловіку, що хочу кухонний комбайн, такий величезний. який вміє все-все, і лапшерізка там є, і сік можна давити, і насадок багато-багато, ми колись такий бачили в якомусь магазині, чоловік обіцяв подарувати і забув)))
    Але саме головне, що я не переймаюсь тими дурницями, бо маю люблячого чоловіка, і за той подарунок я буду все життя Богу дякувати.
     
    Останнє редагування: 29 Листопад 2010
  12. SemanaV

    SemanaV Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

     
  13. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    моє ДН то взагалі цікава штура....
    4 роки тому я отримала золоте колечко, хоча і разом вибирали, але зато таке яке я шалено люблю і щодня ношу! і звичайно квіти і добрий вечір.... гуляли під шаленою травневою зливою, а потім з друзями ще святкувалось)
    3 роки тому - хотіла кулінарну книгу..... то отримала величезну товсту книжку з нормативними рецептами, але класна штука, бо не завжди тре супер модних рецептур. часом тре глянути як борщ людський варити - я образно) квіти і вечір - то стандарт...
    2 роки тому отримала розкішні парфумки! дуже гарний аромат! і додатки романтичні...
    а цього року мене вкрали в обіз з хати) вручив величезний букет троянд і вкрав) весь вечір блукали романтичними закавулками і кавярнями... потім мене чекав сюрприз - ніч окремо від усіх, в гарній квартирі, де мене чекала романтика і гарний еротичний комплект білизни в подарунок:girl_tender:

    з подарунками коханий дружить! одного року на річницю промахнувся... на першу подарував просто нереальний букет троянд - всі перехожі шиї скручували))))
    а от на 2гу позичив колєзі гроші, а той не встиг вчасно повернути... я отримала статуетку ангела, яка от гарно слугує підставкою для рамки з фото:girl_crazy:... я розчарувалась, бо дурепина чекала чогось нереального - купила сріббні запонки і щось собі понапридумувала... тихо спитала що хочеш далі робити і він соромно признався що мріє про пиво:girl_crazy: то ми поїхали купили пива, всяких смаколиків під нього і довго сміялись під якісь комедії))))
    3 річниця знову була квіткова.... мені то оптимально, бо ніц не тре придумувати в презент незвичного... а практичні речі встигаємо на Миколая отримати) от минулого року отримала флешку на 8 гіг, якої мені дуже бракувало!
    і от я чекаю пятниці цієї - глянем, що буде...
    поки я кажу що хочу спекти лазанью,купити суші і доброго сиру з вином і просто відпочити... бо направду якось важкувато мені зараз...
     
  14. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Не признаю подарунків із кухонного знаряддя. Хіба, що кухня - це пристрасть жінки.Тоді так. Але в мене це не пристрасть. тому я завжди натякаю що хочу якийсь подарунок для душі а не для праці. (біжетерія, прикраси, парфуми, одяг....)
     
  15. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    ото якраз про мене! я б варила, пекла, смажила і поралась по хаті цілодобово... душа лежить і ніц не допомагає:girl_crazy:
    я б від кухонного комбайну в презент не відмовилась!, але хай його дарують батьки, куми,коліжанки і решта близьких людей, але не коханий....
     
  16. Lana Lypneva

    Lana Lypneva New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    хлопець дійсно золото, просто вловив-підслухав не те, чого подрузі дійсно хотілось (якби їй вже конче треба було, і сама купила б :girl_smile:)

    ---------- Додано в 22:30 ---------- Попередній допис був написаний в 22:26 ----------

    sofcja, у вас чоловік справжній романтик - мрія більшості жінок.
     
  17. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    видно, що старається...він в мене кохана лапочка, хоча й з недоліками... але ми всі такі!
    дякую:give_rose::give_rose::give_rose:
    але то тільки майбутній! ми просто довго вже разом любимось))))
    характер такий... і сподіваюсь, що він ніколи не зміниться!
     
  18. Lana Lypneva

    Lana Lypneva New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Кохання і взаєморозуміння вам. Так чудово коли люди знаходять свою половинку :girl_in_love:
    щоб характер не змінився, вже й вам треба буде постаратись :girl_wink:
     
  19. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    дійсно дружить. Мому до Вашого ой як далеко - просто нереально далеко. Якось не розуміє мій чоловік романтики - якщо тобі щось треба - на тобі гроші йди купи :sad:. Хоча і часу в нього не так багато - працює багато (і дома. і на роботі). Так що приходиться з такими незначними недоліками миритися :).
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Я після одруження навпаки замовляю на День Народження все, що мені потрібно для комфортного життя, і в тому числі і комбайн. Але такі банальні подарунки завжди супроводжуються якоюсь романтикою типу вечері, прогулянки, якогось сюрпризу...