Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем bora, 4 Серпень 2008.

?

Чи раді б Ви були кухонному комбайну в подарунок на День народження?

  1. Так, давно бракувало його на кухні

    170 голосів
    61,6%
  2. Ні, але вдам, що дуже тішуся, щоб потім користуючись добрим гумором, "вибити" ще й ноутбук

    61 голосів
    22,1%
  3. Ні, сварюсь з чоловіком за такі ідеї

    19 голосів
    6,9%
  4. Добре, що згадав про День народження

    7 голосів
    2,5%
  5. Ображусь, що не почув як я три місяці товкмачила йому про новий мобільник

    21 голосів
    7,6%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Tanjywka

    Tanjywka New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    В моїй сім'ї приготуванням їжі займаюсь я, чоловік може розігріти їжу, помити посуд. Тому, якби він подарував мені сучасніший комбайн, я б була дуже задоволена. Цей подарунок сприйняла так :girl_claping:, що він хоче полегшити мою роботу на кухні:)
     
  2. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Я люблю готувати, то безперечно була б рада такому подарункові. Він полегшив би приготування мені і я змогла б порадувати чимось сманющим своїх рідних. А я люблю радувати.:girl_dance:
     
  3. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Вчора готувала деруни :) Знаєте, це одне задоволення:girl_in_love: молоти картоплю на комбайні :) Пару хв. і все готово, а то як треба все то терти на терці....:girl_cray:
    Кухонним комбайном користуюсь постійно, маю його вже певно третій рік. Це напевно для мене така сама незамінна річ як і пральна машинка :)
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    я мелю елекритчною м'ясорубкою. Тато купив в Нымеччині, але вона така слабенька, що лиш картоплю нею і молоти, на м'ясо не годиться.. Хоча як нам мене руками натерте все-одно інше
     
  5. Lankoma

    Lankoma New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ф я багато страв готую за допомогою блендера, він мене дуже іноді виручає! Хочя я хочу і іншу необхідну техніку на кухню!:girl_cray:
     
  6. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    а я люблю готувати, тому кухонне начиння це супер подарунок для мене, так як мій чоловік не дуже по подарунках ідеї підкидаю йому я:), кухонний комбайн до речі я отримала в подарунок, але від батьків на Миколая 2 роки тому, рада як слонь, не знаю тепер як без нього:girl_impossible:.
    Минулого року на Миколая чоловік подарував міксер, я вибирала сама, а цього року перед Миколаєм купив шаленооооооооооо дорогу посуду, а на саме свято окрім купи подарунків отримала кухонні ваги, якими натішитись не могла, бо не очікувала, що отримаю, а давно вже хотіла:girl_claping:.
    і після кожного свята кажу ну ніби все на кухні маю, але перед наступним говорю от ще то і то, і то здалось нам
     
  7. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    М'ясорубку також маю, нею користуюся лише коли треба м'ясо помолоти (потужна, хороша). Якщо картоплю молоти на м'ясорубці, то треба її перерізати :))) а коли комбайном, то цілу кидаю :))) так мені легше
     
  8. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Я би була рада як слонь, якби мені на день народження чи якесь інше свято муж подарував кухонний комбайн або якесь інше кухонне начиння. На разі маю тіко блендер, і дуже він мені допомагає на кухні, я ним і картоплю на деруни мелю, і навіть м"ясо на фарш, хоч він і не є потужний, але всьо меле як має бути))) Я дуже люблю готувати, тортики пекти, і тому такому подарунку була би дуже рада)
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Я за комбайн, тільки мій без "легенького" натяку сам до такої думки не дойде.:girl_cray::girl_cray:
     
  10. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Я за комбайн, але мій чоловік таку важливу покупку ніколи б сам би не зробив
     
  11. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Я б теж була рада комбайну (тим більше що нам могли подарувати на весілля, та нє, мій вибрав двд:girl_haha:), але хіба тільки комбайну...Я вже майже всіх навчила, що мої ювілеї - мої подарунки (косметика, одяг) або що собі замовлю.
     
  12. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    моя троюрідна сестра колись на день народження свого чоловіка подарувала йому електрочайник!!!:D

    а сама люблю такі подарунки як комбайн, бо люблю готувати) а це полегшує і пришвидшує цю справу) Ми ось влітку купили блендер.. то мому щастю нема меж!!! я ним тішусь до сих пір!!!
     
  13. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    а я дуже хочу посудомийну машину!!!!!!!! Думаю кухоний комбайн гарний подарунок для тих хто його справді хоче, а мені без потреби! Треба просто прислухатись до побажань половинок)
     
  14. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    і я, і я!!! І чоловік не проти подарувати (чи то просто купити). Одна проблема - нема де поставити :girl_sad:
    А комбайн я отримала на День Валентина))))
     
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Мені взагалі дуже подобається дарувати і отримувати практичні і потрібні подарунки. Кухоного начиння ніколи не буває забагато: то набір посуду, то блендер, то сковорідку нову хочеться. Головне щоб "кухоний" подарунок був бажаний і приніс радість і бажання проводити більше часу на кухні:girl_tender:
     
  16. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Як би я хотіла отримати на день народження комбайн. Але напевне, ще не заслужила :girl_wink: А от минулого року отримала в подарунок від чоловіка міксер. Була дуже довольна тим подарунком.
     
  17. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    А я на день народження вже не хочу отримувати такі подарунки, оскільки вони не лише для мене, а для всієї сім"ї. А свято моє.Тепер я просто кажу що хочу отримати. Пам"ятаю пару років тому просила на Миколая чоботи, а получила праску:girl_yes2:. Так це потрібна річ, але на свято хочу отримувати щось суто для себе.
     
  18. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    А я сама вибрала і замовила чоловікові на ДН комбайн. І була безмежно рада тому подарункові, бо давно вже ним марила. Просто, набридло терти все руками на терці - стирати пальці, а так вжжжик і готово:girl_dance:
     
  19. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ггг, а в нас з тим окрема історія була. Минулого року коханий пропонував мені комбайн на подарунок на ДН. Я сказала, що, мовляв жінці кухонне начиння дарувати не гоже :girl_crazy: і замовила собі декілька пар кольорових контактних лінз, щоб образ асвєжить. Отож, цього року точно погоджуся на комбайн, бо він мені завжди помагає на кухні, і такі речі як потерти/почистити завжди пропадають йому і мені його вже трошки шкода, бо вічно пальці собі потре. Чи то може йому на ДН самій купити комбайн? :girl_crazy::girl_crazy: Але нє, ще довго чекати, без пальців лишиться :girl_crazy:
     
  20. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    погоджуюсь, на день народження не треба дарувати речі які ти і так купиш додому
    треба дарувати речі, без яких ти прожити можеш, але так не хочеться:girl_yes2:

    ---------- Додано в 12:01 ---------- Попередній допис був написаний в 11:59 ----------

    а просто без причини день народження, не міг купити :girl_spruce_up: