Вінчання у львівських храмах

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Narechena, 14 Березень 2010.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    розумієте, це від храму залежить
    ми брали шлюб в церкві Михаїла і проходили в той час науки при храмі, якраз в березні були останні науки, що проводилися при цьому храмі,
    потім треба було би проходити тільки в церкві Юра, плюс необхідно зібрати документи, на це також час треба

    але якщо говорити про храм св.Ольги і Єлизавети, то в них є свої науки (принаймі були)


    визначтеся з храмом і йдіть туди питати і про документи, і про науки, бо всюди по-різному
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    в нас в церкві кажуть що до Священника треба звертатися за 3 місяці до шлюбу ( але у нас не так багато наук як у Львові). Тому думаю, спочатку визначтеся у якій церкві хочете, тоді підходьте до пароха і він вже Вам усе детально пояснить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. rododendronia

    rododendronia Member

    Ми ходимо в церкву різдва пресвятої богородиці на сихові, науки є кожного місяця тривають 3 тижні в кінці екзамен.
    Нам отець говорив що можемо проходити науки в будь якій церкві
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ми вінчалися в Успенській церкві....мій улюблений храм у Львові.....Хотіли в гаю, то був наш компроміс.....але не вихлдило нам ну ніяк все якісь перешкоди і священник вняьно нам не сказав так чи ні.....науки пройшли в церкві святого Юра
    ..
    ..я вже розстроєна була....час вже наближався ми хотіли на Стрітення.....зайшла в свій храм і просто спитали.....а там просто дали журнал я нас вписала були місця.....і сказали прийти напередодні на розмову і сповідь. Сповідали дуже лояльно....ніхто в душу не ліз і не перевертав там все.
    Сама церемонія пройшла гарно...рада що ми вінчалися таки там і що чоловік погодився на такий мій демарш....бо дуже були втомлені тими збираннями довідок які не могли дістати і браку часу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. dreamangel

    dreamangel Member

    Мій чоловік теж вихований не в надто релігійній сім"ї, але коли постало питання про вінчання, то сам обрав Успенську церку. Навчання там не було, проосто напередодні прийшли на розмову із священником і сповідь, яка була просто душевною розмовою. Царемонія тривала близько 30 хв і була дуже гарною.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. YuliaLviv

    YuliaLviv New Member

    Чи не підкажете коли краще підходити для запису на шлюб?
     
  7. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    Як тільки визначитесь з датою. Там немає таких обмежень, якв Рацсі. Ми замовляли за 7 місяців, і вже деякі години були зайняті.
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми домовлялись в лютому-березні на вересень.
    Добре, що завчасно, оскільки, як потім сказав отець, на "нашу" годину вже були й інші пари.
     
  9. ZiLvova

    ZiLvova New Member

    А чи вінчався хтось в піст у серпні в греко-католицькій церкві?
     
  10. jylanda

    jylanda занууууда

    Ми вінчалися в час посту. Умовою було не влаштовувати гуляння з музикою. Нам не вдавалося влаштувати все на іншу дату і святкування як такого ми не хотіли, тому це не було проблемою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ZiLvova

    ZiLvova New Member

    A якій церкві?
     
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    в Домініканському соборі, але це не залежить від храму, то треба вже розмовляти з священиком.
     
  13. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Мені здається, можна будь в який час, там завжди хтось є.
     
  14. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Ми так само плануємо шлюб на кінець серпня. Хотіли брати у храмі Петра і Павла, але священик сказав, що вони в першу чергу дають шлюб військовим, потім прихожанам. А всі інші то вже окремо мусять питатись у настоятеля храму. Ми до настоятеля не пішли наразі, хочемо ще у Преображенську піти запитатись за шлюб і науки.
     
  15. YuliaLviv

    YuliaLviv New Member

    Нам теж відмовили( Дуже шкода.
     
  16. Altera

    Altera зачарована птуха

    Дівчата, потребую допомоги.
    У шлюбі вже багато років, але досі не вінчані. Якось все було..не на часі. Більше того - абсолютні невігласи у питаннях духовності.
    (так часом трапляється, не засуджуйте, будь-ласка.)
    І от саме зараз, після десятків років щасливого спільного життя дозріла і відчуваю в цьому нагальну потребу. Але разом з нею - страх і незручність від того, що навіть не знаю, з чого почати.
    Розкажіть будь-ласка. Про все абсолютно. Хронологічно - від правил поведінки, одягу, атрибутів - і до самого обряду, до обов"язкових учасників і їхнього статусу.
    Ніякої гучної події з цього робити не хочеться (все ж хотілося б зберегти це таїнство між двома), але й мінімальної врочистості теж хочеться.
    Буду дуже вдячна за допомогу. Більше звернутися не маю до кого
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Altera Вам треба зі священника починати. З гарного священника. Разом з ним і розберетесь щодо мотивації. Чоловіковв родичі вінчались нещодавно у віці 40 +, теж були як ви кажете
    І все чудово. Дізнались для себе багато нового, відвідали передшлюбні науки, індивідуально розмовляли зі священником. Літературу підчитали. Трохи часу відбирає, але проблем нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    При кожній церкві проводяться передшлюбні науки, де дуже цікаво і доступно розповідають про шлюб. І вік значення немає, головне вибрати церкву, де плануєте брати шлюб і записатись туди на науку. Ми проходили в Домініканському соборі - церква пресвятої Євхаристії і хоча пройшло більш як 10 років,багато чого почутого на науках допомагає мені зараз
     
  19. Isa

    Isa Well-Known Member

    Коли ми були на передшлюбних науках,то дуже багато було пар вже зрілого віку,як то кажуть -"ніколи не пізно!",ми вінчатись в церкві Андрія,то там треба прийти здається з 12:00 до 18:00 щодня,але точно не пам'ятаю і записатись,далі вже все розкажуть...знову ж таки,точно не пам'ятаю,але здається вже приблизно треба дату і час назвати,коли хочете вінчатись...ще ньюанс,що треба свідоцтво про хрещення,в нас з тим було проблематично,бо в ті часи таких свідоцтв не видавали,то я їздила в те село,в ту церкву, де хрестили і мені виписували нове свідоцтво(звіряли дані в своїх архівах,тому треба знати дату хрещення),а чоловіку його хресний заповнив спеціальний бланк(видали в церкві),що він підтверджує,що він хресний,був присутній на такій події і т.д....але то все в церкві розкажуть
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    В нас батьки просто засвідчили, що ми хрещені тоді-то і там-то, дати досить приблизні були. Церква св. ЮРА