Vintage

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем labisqwee, 25 Березень 2017.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а мені такий посуд дуже подобається. В мене є одна така "родичка", яка має бзіка на посуді, коли в 70х роках працювала в Дрездені - скуповувала посуд на всю з\п військового лікаря і потім жила лише на обідах в солдатській ідальні і привила мені оту любофффф до посуду. Пам"ятаю, як мене вчила відрізняти фаянс, справжню порцеляну і дешеві варіанти - на світло.
    І, якби ту дамочку добре потрясти, то з неї посипеться, як з "рога достатку".:girl_haha:Може спробую в суботу зазнимкувати.
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---
    ага, але треба добре дивитися чи це справжній камінь, чи синтетичний:girl_yes2: В перстені ще справжній, в кульчиках вже, нажаль, синтетика.
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Обіцяла вчора - показую
    IMG_20170327_182059.jpg IMG_20170327_182337.jpg
    бабина обручка. Там повилітали дрібненькі камінці - війна, переселення, ув"знення, виселки і не дивно, що погубилося. Я вражена, що бабця в найважчі часи не наважилась
    IMG_20170327_182629.jpg IMG_20170327_182455.jpg

    Колись думала, що варто повставляти камінці в ті "ямки", а потім передумала. Нехай воно несе саме ту енергетику. Енергетику тої людини, яка мене дуже любила і на яку я схожа, як 2 краплі води.
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    воно гарне от таким, яке є. мені дуже нра
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---
    так от власне коли не стало бабусі і дідуся теж оце все собі згребла. бо таке люблю, а то мало кому цікаве зараз
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    єєєх, яка ж я дура-дурна була:facepalm:Я роздала, повикидала такі речі:girl_impossible: Молоде безголове сотворіння. Ну і так, були дуже "мудрі" родичі навколо, які спонукали мене до того, а потім я в антикварних магазинах ревіла, як корова. Бо то було моє дитинство. Ай, якби молодість знала.... Я ще й на роботу в їдальню умудрилася винести.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Оце, може, головна частина у вінтажі - ці всі історії, зворушливі, щемливі, я б читала і слухала безупинно. Ви там потрясіть, будь ласка, якщо вийде =)
    Моє колечко було маминим студентським набутком, тоді здавалося - без особливої сентиментальної ваги... Тепер думаю, що треба було вберегти...
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---
    А ще ж стільки всього пішло на смітник, і бабусина червона помада з цим справжнім запахом помади (який тепер за грубі доляри можна відтворити парфумом Lipstick Rose Frederic Malle), і її намиста, які ми малими порозривали, і оздобна шкатулка для прикрас із оксамитовою серединою. Еххх.
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    випадково дістала зі смітника куски тканини з маминої весільної сукні. Куплено в Мейсені в 1974р. Мама пошила собі плаття, а відрізки довго валялися в ящику в селі на стриху. Потім якось випадково я полізла на городі на смітник, після бабиної смерті, в ті речі, які мали спалитися. Дістала, витріпала, покричала на всіх. Тепер, перед тим, як щось викинути - складаєна купку. Угу, я плюшкін:haha:.
    IMG_20170327_183104.jpg IMG_20170327_183136.jpg IMG_20160917_195419.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Розкажу ще одну майже-свою історію, яка прийшла до мене разом із рукавичками з етсі. Вони приїхали зі Штатів, а виявилося, що родом десь звідси. Далі текст жінки, в якої я їх купила (я спробувала перекласти якомога ближче до змісту):
    [​IMG]
    "Ці чудові рукавички належали європейській модниці, яка дожила до 90-ліття, роками збираючи фантастичні екземпляри для своїх феєричних буднів (every day extravaganzas). Не знаю її точного імені, але це була мініатюрна жінка з землі басків, вона мала дуже ексцентричний смак і купу грошей. Її внучка написала мені через Етсі, бо їй дуже сподобався мій магазин, і запропонувала мені продати через нього спадщину її бабусі. Крім того, що це і так була щедра пропозиція, наступного тижня їй наснився сон, наче її бабуся просить віддати мені усю виручку за перших 50 проданих речей! Оскільки я тоді була у фінансовій скруті, я вам і передати не можу, як мені хотілося дякувати за цей дар! Як би її не звали, я ніколи не забуду цю прекрасну баскійку і її добру внучку. Оце історія, правда?"
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 3
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    подарунок на матуру в 1931 до "сертифіката зрілості". Я там тепер монетки з різних подорожей складаю.
    IMG_20170327_182128.jpg IMG_20170327_182156.jpg IMG_20170327_182223.jpg IMG_20170327_182242.jpg
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---
    о, зайшла себе "вінтажну", зразка підготовки до новорічної вечірки 2000. :haha::haha::haha: При частковій амуніції - видно що і до чого:girl_flag_of_truce:
    Пи.Си. я тепер зрозуміла, що і мене теж можна добре потрясти:blush:
    55.jpeg
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---
    пи.пи.си. Пахну в той момент "Ральф Лорен". Така була кругла баночка з камінчиком на кришці.
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---
    воооо, баночка ще в мами в моїй кімнаті в дзеркалі є. ну ж ніззя нічо викидати :girl_blum:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 2
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @сніжна такі цікаві брошки! Аж скортіло на Вернісаж, там часто щось таке цікаве приносять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Моя мала дві з чеського скла. І все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    @labisqwee така душевна тема виходить, аж серце гріється, читаючи. Дякую, що відкрила ❤
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Rona я сама млію, то вам усім дякую!
    Таке приємне відчуття доброї справи, коли старі нерозказані історії ідуть між люди, стають комусь знову цікаві. Най жиють!
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---
    І в мене така історія з одного боку: одна бабуся мала стільки прикрас, помаду, навіть парфум, море туфельок. А інша - ніц а ніц, а прикрасами можна вважати хібащо хустки. Але які то хустки! Це ж теж вінтаж, український, красивенний.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Моя прєлєсть. Легка сукня-сонцекльош з турецькими огірками. Мама купила собі на перших курсах інституту і, уявіть собі, одягла може аж раз. Лежала в шафі і чекала свого часу (більше 30 років). Дочекалась. Люблю її ніжно, одягаю лише на особливі випадки як от морська прогулянка:girl_tender:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 7
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Бабусині скарби.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 1
  15. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Знахідки дня - така краса, гріх не поділитись.
    Ніжне марево від Dolce&Gabbana
    [​IMG]
    Genuine vintage Dolce&Gabbana suit - dress + jacket
    Для тих, у кого талія-стегна, маю старий безвідмовний рецепт: принести кравчині фотографії сукні Дольче з усіх ракурсів із чітко видимими швами-виточками і попросити копію. Головне - прищепити кравчині усвідомлення того, що ні, якщо отут без цієї виточки, то буде вже не те, насправді. В цій справі і з такою фігурою чим більше вкладено роботи, тим краще.
    І справжній-нереальний-запаморочливий Діор
    [​IMG]
    Christian Dior New York Paris 1940's vintage champagne silk couture folded pleat hidden snap one shoulder cocktail dress Small 4 Rare no pin
    Тут з копією воно трошки складніше... Правда, кого це коли зупинило... ;-)
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 6
  16. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    В мене від однієї бабусі український вінтаж- запаска і ґорсет. Запаска вже і порвана, але це моя пам"ятка.
    015.JPG
    В нас на весілля в п"ятницю в селі ідуть подружки нареченої в українському вбранні просити на весілля.
    В Івано-Франківській області саме такий ґорсет( бабця з Пустомитівського району) є незвичним, тому багато хто в нас його позичав. Тепер тітка відвишила його повністю однаково для своєї внучки, то вже є 2 . Тому поки не забираю його з собою- хай носять.
    Знаю, що вишитий він був ще до війни, і запаска також. Дуже гарно зберігся, навіть гудзики ще оригінальні.
    Тут подружка нареченої на весіллі в племінника.
    image gorset.jpg
    Інша має дуже гарну біблію з 1910 року, подарунок від колишнього сусіда священника, ще коли вона була дитиною.
    В неї взагалі було багато книжок старовинних релігійних з дитячими історіями, але я ( дурне), в 1 класі розбазікала про ті книжки в школі, то бабця потім з дідом змушені були книжки спалити, а біблію закопали на городі. Ото були часи.:sad:

    Від мами - блузка, 40 років вже їй точно є, мабуть 45.
    Носила мама, мамина племінниця з Естонії, потім прислали нам назад, носила моя інша кузина, потім ще й я.
    013.JPG
    Я- не Плюшкін, але викинути її не можу.

    І чоловіків німецький вінтаж:
    003.JPG 006.JPG 007.JPG 008.JPG 009.JPG
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 3
  17. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @famenlviv такий рай для ока!.. Особливо блузочка зворушлива:heart:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Ви написали, і я зрозуміла, що свого головного вінтажного скарбу теж не показала. Доки мамині батьки будували хату, її малою бавила-виховувала їх родичка, старенька бабуся. А оце вишиванка, яку вона моїй мамі до п'ятнадцятиліття вишила. Вона феноменально збережена, а яка тканина!.. поплін, цупкий і міцний, такий приємно-прохолодний влітку. Не маю порєдної знимки, бо одягається раз на рік =)
    white_top_embroidered_2015_IMG_0359.jpg white_top_embroidered_2015_IMG_0358.jpg
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 2
  19. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @famenlviv , ооо, останні п'ять фото - те, за чим я полюю)
    З мого прибереженого))
    Посуд і вишиванка ( вишиванка з цікавим підписом-вишиті знаки) куплені на блошиних ринках.
    image-14.jpg Screenshot_2017-03-31-06-30-07.png Screenshot_2017-03-31-06-29-54.png
    Плаття моєї тьоті, йому більше 25 років) Низ йде по талії-по талії, "олівцем", ледь за коліно, тканина з ледь помітним блиском) донька вигулює його, вона теж любить історію))
    IMG_20170204_163215_403.jpg
    Далі буде...)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ооо, які тут красоти! В мене, нажаль, збереглося небагато, лиш те, що я застала і відерла з лап знищаїв:girl_impossible:.З прикрас бабусиних немає нічого, бо бабця нічого такого не цінувала і не дбала, єдине найцінніше- це образИ. Ще трохи посуду, машина швейна). А для себе бережу дещо). Щось, як пам'ять, дечим користуюсь. Вишиванок походження незнаю, лиш те, що існували ще до нас). Ночвами(нецьки) користуюсь,бабця чоловіка використовувала для замішування тіста і я також.
    20170331_095438~2.jpg
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 31 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 1