Vintage

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем labisqwee, 25 Березень 2017.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    у нас збереглась така штука - ступка. Не знаю з чого вона зроблена, але та-а-ака важка!
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  3. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Таки бронза.)

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    о, в мене вдома таке саме є! Здається що мідь (я можу помилятись), якщо її поставити у вологому приміщенні, то через деякий час окислиться і змінить колір на зелено-синій. Бабця ту ступку - мондзір називала
    Це такий приємний спогад з дитинства, коли на свята робили ковбасу, то в тій ступці товкли перець, часник...А як дзвін стояв у хаті! Справжній дух Різдва чи Великодня.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 3
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Були в нас колись дуже гарні сорочки, які бабуся вишивала, коли моя мама і цьоця були малі. Мені дужеееее подобалася сорочка, яку їм бабця зробила, щоб вони одягали, коли були дружками на весіллях. Оскільки ця сорочка була "общакова", то цьоця забрала її з собою в Канаду і там її "загубила"
    На Катрусі сорочка її мами. На Юркові - дідова (ще підліткова).
    Всьо ся "загубило".

    06-30-2012 10;10;17PM.JPG
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 3
  7. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Відерце для підтримки належної температури) Ще ранньої молодості моїх батьків) Романтики) Screenshot_2017-03-31-13-41-23.png
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    І в моїх батьків є така. Весь час кажемо, що вона мідна. Треба тата перепитати) І мої досі товчуть в ній перець і всякі спеції))
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    і в нас така є))) в дитинстві завжди боялась, що впаде мені на ногу і покалічить, бо й справді важка.
    --- дописи об"єднано, 31 Березень 2017 ---
    А які часові рамки для поняття "вінтаж"? Бо маю купу всякого, не знаю, що вже - вінтаж, а що - ні)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене вдома є млинок для перцю, який прадідусь виграв у лотерею ще перед першою світовою війною. Також час від часу ним мелемо перець, але це вже скоріше пам'ятка, кожного разу боюсь що щось в ньому відламаю.
    В літній кухні стояв старий креденс і табуретка, які прадідусь перед першою світовою війною моїй прабабці подарував, правда сирість і час їх майже знищили.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    для одягу- це вік більше 30 років ( за іншою версією- більше 20 років). Існує думка, що сюди мають відноситися речі, які були створені до 60-х років. А все, що після- це просто одна з гілок ретро.Стосовно інших предметів- речі старше 30, але молодше 100 років ( бо все, що більше 100 років- це антикваріат. За вийнятком тих предметів, які унікальні- тут антикваріат після 50-60-ти років вважається).А загалом у кожній країні- своя вікова градація.
     
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Подобається Подобається x 2
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Якщо моя бабуся любила брошки, взуття і червоні помади ( якими я щедро весь писок собі обмазувала, добираючись до її скарбів), то мій дідусь дуже любив хороші костюми, взуття і сорочки. Причому у нього було багато сорочок , де манжети рукавів на запонки застібалися. То от від нього залишилися отакі (на фото не передається, але в кожному є камінчик, який переливається десятками гарней. Куди там Сваровські:). От що з тою біжутерією робити і куди їх застосувати- я так і не знаю. IMG_20170331_171439.jpg IMG_20170331_171352.jpg
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Надивилась я на ваші красОти і згадала, що теж маю дещо:
    [​IMG]
    Годинник, який купила бабуся, коли заселялась в цю квартиру. А це було більше сорока років тому. Вже все в квартирі давно помінялось, оновилось, лише цей годинник - моя цінність з тих часів.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    то в мене тато любитель сорочок на запонки був:girl_yes2:. Теж такі самі овальні в нього були і ще 3 чи 4 пари інших, без камінців.
     
  15. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @flame чоловіки, які люблять сорочки, ще й на запонки - це тепер справжній рідкісний вінтаж...
    Легендарний фільм 1948р. "Викрадачі велосипедів" (Ladri di Biciclette) починається сценою, де безробітні чоловіки міста приходять під біржу на пошуки роботи. У сорочках і костюмах. Безробітні чоловіки. Моє серце крається від цього:heart:

    Кого цікавить музична старовина, то ось ще прекрасне, моя сусідка поділилася своїм старим-добрим чеським
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а старовинні вишиванки -це вінтаж? в мене такого добра повна шафа в селі) наказала мамі нікому не продавати. моя бабуля дуж багато вишивала...
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  17. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Йо. Слово не в нас придумали, але це саме воно і є, назагал - речі наших мам і бабусь. Несіть сюди =) Старі вишиванки дуже красиві і мають душу.
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2017
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор


    "Друг" мого дитинства і ровесник Опери - був придбаний до прем"єрного показу ліричної опери "Янек". Тоді був шкіряний, зараз трохи протерся, але видимість - супер. Завтра вигуляємо.
    tmp_IMG_20170401_2314371580266025.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Недільна порція вінтажу на тему вузької спідниці:

    fall_vintage_David Bailey of model Paulene Stone, taken at Studio Five, for Daily  Express,1960.jpg fall_vintage_Pascale Petit, 1959.jpg portraits_myleane-demongeot-in-paris-france-in-1965.jpg

    hair_big_brigitte.jpg films_the_birds_2.jpg films_and_god_created_woman_1956.jpg Marilyn_Monroe_19yy_.jpg

    Sophia_Loren_xx.jpg fall_vintage_Christian_Dior_1950-51 Grey flannel suit by Dior Photo Irving Penn October 1950.jpg Brigitte_Bardot_1953_act_of_love.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Така гарна тема! Не можу не написати про свої «сімейні» вінтажі (або майже вінтажі, в будь-якому разі дуже милі серцю давні речі)
    Сервіз Wawel, не впевнена, що порцеляна, але чашки дуже легенькі, а орнаменти на білих (не золочених зсередини) стінках видно на просвіт. Мій спадок по бабці. З такої пузатенько-золотої краси пити чай і не наважуюсь. А от чоловікові зовсім не нра...
    IMG_20170405_090824.jpg
    Доповнено: мама каже, що таки порцеляна і ручний розпис..
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1