Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 26 Січень 2009.

  1. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Вони спочатку рвалися того лікаря по стінці розмазати, але від тої радості що з дитятком все гараз вирішили - що бозя сама покарає, вона краще знає. Знаєте що саме більше обурило - якщо ти лікар і бачиш -щось не гаразд, скажи - Знаєте я би хотів проконсультуватися з ще одним лікарем, поклич колегу, порадь прийти наступного дня, але як можна от так з бухти-барахти?
     
    • Подобається Подобається x 24
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Моїй сусідці на УЗД сказали, що вона народить виродка з чотирма руками, двома головами і т.д.:crazy::crazy::crazy:,то було кілька років після трагедії в Чорнобилі. Народилися нормальні близнюки:radist:. Хлопці як хлопці, вже школу закінчили. Але уявляю, що та бідна мама пережила, поки вагітність доносила!:crazy::crazy::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    В мене сестрі друга на узі теж сказали, що народиться дівчинка без ручок, зовсім, вони сказали - яка є - вона наша. Народився хлопчик - цілий цілесенький, гарний - гарнесенький. Я розумію, що це не зовсім ваш випадок, але якщо це дійсно помилка лікарів.:sad: Я всім серцем сподіваюся що все у вас буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    одна моя знайома розповідала, що коли вона в 1986 р. проживала у Києві та завагітніла, в ЖК їй одразу дали направлення на аборт, так як і і ншим жінкам, оск.лікарі не брали відповідальність за народження здорової дитини після вибуху на ЧАЕС. УЗД тоді ще не робили...Знайома перервала вагітність. В той період таких жінок йшов конвеєр....
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    У нас десь на 15й недiлi роблять аналiз кровi на якийсь показник синдрому дауна. Отже моя одна знайома зробила цей аналiз, як всi, бо це рутинна процедура, i її результат був позитивний. Наступний крок був амнiосентизiс (не знаю чи правильно переклала) проба амнiотичних вод голкою величезною через живiт, через матку iтд... I вона це зробила, хоча ризик мiг бути або викидень, або якiсь непоправнi калiцтва... В результатi показало що дитина нормальна. Але знайома була готова на аборт якщо результат був би позитивний.
    Та дитина родилась на 2 мiсяцi скорiше, i потiм вона мала викидень вже майже на 5му мiсяцi вагiтностi, рiк назад. Менi цiкаво чи її думка змiнилась про аборти. Хоча я деколи думаю чи той другий викидень часом не був замаскованим абортом.

    Моя мама родила брата в 1987му i казала що їй теж рекомендували аборт, хоча ми зi Львова... але така була практика видно в тi часи.

    Я звичано не лiкар, але хочу розказати одну ситуацiю, коли у знайомої була завмерша вагiтнiсть на 6-7 недiлi, а вона про це взнала аж на 10й, пiд час рутинного огляду та УЗД, i потiм ще ходила 2 недiлi поки з неї все не вийшло само, бо вона не хотiла хiрургiчного втручання. Я не знаю що там в неї зараз бо дуже рiдко бачу. Але на той час вона була здорова.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Лікарі часто помиляються, деколи нічого не кажуть, а потім з дитинкою не все гаразд, то ж на все воля Божа, і аналізи під час вагітності то теж трохи умовно робиться. Найкраще - щиро вірити що з дитинкою все добре і вона здорова, з руками з ногами і всіма іншими органами, і не пускати в голову якісь погані думки, тоді все буде добре. Я з синочком весь час лежала на збереженні, і дуже переживала, що приймала ліки (Гініпрал ,якісь антибіотики і т.д проффесор порадив), бо яка ж дитинка витримає стільки ліків, але Слава Богу все добре з малим надіюся в майбутньому теж нічого не буде. Бо моя гінеколог дуже застерігала від тих ліків бо вони викликають всякі пухлини,але коли загроза не виносити дитину то теж страшно, втратити дитину
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я б казала народити, охрестити цю дитинку. Якщо не судилось з нею прожити все життя - хоч побачити її, яка вона. Не приймати на душу гріха вбивства, а далі Божа воля. Може як раз лікарі помиляються, вони у нас такі безтолкові, про що видно хоча б по масі попередньо описаних псевдовироків...
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Коли я була вагітна я добре усвідомлювала що моя дитинка може народитися з вадами:грип, антибілтикова терапія по гінекології.Коли сестра сказала лікарці що я вагітна, вона сказала хай перестає пити антибіотики, але я на той час повністю пройшла курс.Лікар сказав що на 3 місяці зробимо аналіз чи дитинка не з вадами.
    Прийшовши додому ми прийняли з чоловіком спільне рішення, щоб не сталося будемо народжувати.До 3 місяця дитинка не дожила.........думаю на те воля Божа.
    За свою дитинку потрібно боротися навіть якщо кажуть що щось буде не так.
    Моїй тітці давали 80 % що дитинка родиться з вадами слуху.Вона зробила аборт, але було ж ще 20%.
    Хай ніхто ніколи не стає перед таким вибором....
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Але з іншого боку, на УЗД реально майже ніхто не може визначити і вагу дитини перед родами, то як так точно вони визначають вади?
    Для прикладу, коліжанку залякали великою дитиною поза 4 кг, а народився 2,700... і це все точно по УЗД вимірювалося...
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Треба щоб лікарі контакні лінзи не забували надівати, бо нічого не бачать, апарат апаратом а людський фактор, (досвід лікаря) Мені розказували так за Лотоцьку яка не побачила ручку у дитинки, мама чуть на 7-му місяці не вродила, і не посивіла, а потім виявилася щоб та лінзи не вділа, ЖАХ!
     
    • Подобається Подобається x 14
  11. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Ірушко, читаю, мало не плачу... В мене ж подібна ситуація...а я вже знала, що вагітна,і мусила докапати курс антибіотиків(тиждень), і рентген робити... Дуже шкода і Вас, і Вашу манюню...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Дівчата, а я антибіотиків не пила, рентген не робила, грипом не хворіла, а дитину втратила. На все воля Божа. Це дуже боляче, а перервати вагітність, бо лікарі побачили ваду... треба молитися і думати про хороше. Я б після викидня ніколи на таке не пішла. Це надто боляче.
     
    • Подобається Подобається x 18
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Так, нирок, я така вражена всім прочитаним, що вже ніц не соображаю:no:. Не виходить то з голови, то так страшно, найстрашніше те, що мама має зробити вибір "вбити чи народити, знаючи, що дитина все одно помре", пишу вбити, бо якби там не було то є вбивство. Не дай Боже нікому стати перед таким вибором:no::sad:
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    А УЗД могло помилитись. Я б нічого не робила... якщо Бог дав то лишень він має право забирати. І якщо він так вирішив що має бути так як є, знацця так має бути.
    В такій ситуації залишається лишень ВІРА!
     
    • Подобається Подобається x 22
  15. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Доречі, щойно в мами питала за той випадок, там виявляється вже не 20тиж, а майже 6 місяців, і ніби переривати вона не буде, який сенс, вже ж чекати недовго лишилось... Молодець,якщо так, мені аж легше стало, а раптом- чудо- і все буде добре:-D
     
    • Подобається Подобається x 15
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я так бачу що багато забувають лінзи одягнути, бо нема відповідальності.
    В нас якщо жінка зразу вирішила затримати вагітність то будуть робити все можливе і неможливе аби спокійно народила. І в нас тут по УЗД правильно встановляють вагу і все що має бути. Я он неодноразово лежала і сама дивилась на свою дитинку... все сама бачила і внутрішні органи і серденько. Я як ходила на УЗД то мені технолог все розповідала - ось це серце, ось це її личко, а ось вона вам ручкою махає. А коли вона зауважила якесь відхилення з плацентою, то вона покликала лікаря-радіолога. Він просто чудний лікар. Він подивився все гарно і сказав чи існує будь яка загроза чи ні. І після кровотечі на 32 тижні сказав мені щераз вколоти сиворотку на антитіла.
    Одним словом від лікаря багато залежить. А якщо вони самі в тому темні як ліс той на людьми знущаються. Плюс, в багатьох відношення до породіллі як до свині на бойні, що дуже прикро. :sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 20
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    цілий день читаю цю тему і нічяк не можу насмілитись хото щось написати......

    я б аборт не могла зробити....
    якби мені з 100 лікарів хоть один сказав, що є надія, я б вірила в те до останнього,
    а якби жоден тої надії не дав, то певно зійшла б з розуму від болі..............
    Боженько, не посилай нікому такі випробовування, бо страшнішого, ніж біль матері за дитину, на мою думку, нема...............
     
    • Подобається Подобається x 25
  18. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Дякую Вам, Женічко, і всім форумчанкам. Сьогодні в новинах показали такий жах, як 17-річна з неблагополучної сім'ї народила дитинку під під'їздом, там і кинула, а наранок та мася вже померла, і.....примерзла до землі, так що двері не відкривались... Пуповину не перев'язала...хоч би вже в під'їзд занесла.. От така несправедливість- одні моляться, трусяться, щоб все добре було, щоб здоровеньке родилось, а інші... Але сподіваюсь, будуть і такі, що прочитають тут про біль втрати, і одумаються, а комусь розповіді про чудо народження здорового маля попри всі "прогнози" подарують надію;-), і це не одне життя збереже
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я коли працювала в суді, то один наш суддя розглядав справу про ту особу, навіть не можу підібрати слово як її назвати, що родила в гуртожитку на Левандівці і викинула дитинку в вікно, а то дитя вижило... І після суду вона хотіла ту дитинку забрати (викинула, бо боялась що батьки скажуть, а коли діло дойшло до суду і батьки і так все взнали, та ще й такі наслідки......, то вже тіпа розкаялась с...а)! Я не знаю як можна після такого на світі жити! Я вже не пам'ятаю який саме вирок був, але здається, що їй умовно там щось дали, але материнських прав позбавили. Але навіть якби ту дитинку їй віддали, ну як воно могло би її виховувати, ростити і знати, що колись викинуло в вікно......
     
    • Подобається Подобається x 13
  20. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Тому що, Маруся, ти знаєш що це таке закiнчити мед школу в США, i напевно Зах. Європi, i що таке поступити i закiнчити у Львовi, навiть, здебiльшого.
    Я колись хотiла поступати в мед, давним давно. Менi прямо сказали скiльки то буде коштувати...
     
    • Подобається Подобається x 8