Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 26 Січень 2009.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Співчуваю вашому горю і не знаю, що радять в таких випадках. Добре, а якщо ви зробите амніоцентез, що це змінить? Якщо підтвердиться діагноз, що лікарі радять робити далі?
     
  2. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я чекаю зараз дитинку, і розумію, як вам важко...бо кожна мама думає- хай зі мною щось трапиться, лиш би дитинка(вона ж ні в чому не винна!) була жива і здорова... Що тут скажеш? Я б напевно робила амніоцентез, бо хотіла б знати достовірно. Але наперед знаю, що вагітність би не переривала, бо не наважилася б. І ще: медицина наука неточна, тому часто є так, що всі обстеження вказують на патологію, яка потім чомусь кудись зникає:confused:. В тата мого знайомого виявили рак мозку. По 100%аналізам, призначили передопераційну хіміотерапію, сім'я продала все з хати на лікування. І через місяць перед операцією(за кілька годин до!) його обстежують- а пухлини нема, всі в шоці. Тепер, у звязку з роботою, знаю кількох лікарів, що мають цілі архіви таких незрозумілих для науки випадків.Різне буває, хоч чудеса трапляються рідко, але ж бувають! Вибачте, що лізу з порадами,в такій ситуації не маю права радити щось, чи казати, що б я робила, бо саме ви це відчуваєте, переживаєте, і лише вам робити вибір.....
     
    • Подобається Подобається x 17
  3. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я думаю, що дитині варто дати народитися, а далі буде видно...Лікарі часто помиляються, особливо останніми роками, коли зросла кількість отих всяких аналізів та методів діагностики вагітності. Тому якщо Бог дасть дитині шанс жити-вона житиме після народження. А якщо не дати їй цього шансу зараз, невідомо, як би воно потім було...
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. Мілана

    Мілана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Річ в тім, що у мене в сім"ї багато лікарів і всі ніби дуже спокійно до цього переривання вагітності ставляться, кажуть якщо результати будуть невтішні,то ми ще народимо здорову дитину, а у мене в голові не вкладається таке,як я можу таке вирішити.я ж не Бог.
     
    • Подобається Подобається x 15
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    І я так думаю. Якщо дитина народиться - вона буде жити стільки, скільки Бог дасть. А вирішувати щось до народження, не знаю, я не можу щось радити, але думаю не варто. Принаймні, ви зможете пізніше сказати "Я зробила все, що змогла". А переривати вагітність - як каже SovaBa, чудеса бувають. Може це не чудо має бути, може це просто помилка лікарів... І мене вибачте, я також не маю права лізти з порадами, але переривати вагітність - це не вихід. Дайте шанс дитині народитися. Я уявляю, як вам важко, але на теперішньому теміні - це вже дитинка, з ручками, ніжками, і серцем. Не відбирайте в неї життя; те життя, що ви маєте їй дати - дайте, а те життя, що Бог дає - він все вирішить сам. Просто не вирішуйте все за Бога і за дитину.
    Ось це і є моя порада, ще раз вибачайте, я не хотіла вас образити, я просто хотіла донести до вас, що Бог знає сам як зробити краще.
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    І мені говорили переривати вагітність.
    ХГ і альфафотопротеїн зашкалювали... всяке говорили...
    Ясі тоді вже було 20 тижнів коли сказали шо терміново слід робити переривання вагітності... більше в поліклініку я не повернулася.
    Я зробила правильний вибір. Зараз у мене є донечка. Я молюся щоб вона була здоровою і щасливою.

    Така у лікарів робота лякати і ставити діагнози, а все в руках Божих. Сили Вам
     
    • Подобається Подобається x 22
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Прочитайте тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=421713#post421713 розповідь Тери Інкогніти, лікарки, вона перервала вагітність під тиском рідних, а потім страшенні муки душевні переживала через це... Це ваша дитинка - ви маєте вирішувати, а не ваші рідні.

    Може як раз, дасть Бог, лікарі помиляються! А якщо ні - то хоч познайомитеся з дитинкою, побачите її, охрестите, що найважливіше.
     
    • Подобається Подобається x 17
  8. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Тримайтеся і сподівайтеся на краще!Консультуйтесь в 5-7... лікарів. На одному з інших форумів кілька місяців тому у дівчинки була схожа історія- на УЗД виявили патологію серця дитини,не сумісну з життям. Вона поїхала на консультацію в обласний центр,потім і на консультацію до Ємця до Києва. Лише після того прийняла рішення.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Мілана

    Мілана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Дякую вам дівчата!Завтра йду здавати аналіз (АФП,естріол,хг),хоч генетик сказав що це вже лишнє і треба дочекатись основного аналізу,але просто сидіти вдома вже не всилі
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Балеринка

    Балеринка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Болюча тема...
    Хоч і серце болить, але пишу.
    Коли мені було 15, а мамуся в мене досить молоденька, я дізналась, що буде в мене братик, або сестричка. Та лікарі на 5 тижні вагітності поставили діагноз, сказали, що плід не прикріплений і не може розвиватись. Був вихід: носити дитя і надіятись, або ж перервати вагітність. На жаль, мама обрала другий варіант. Це був розпач, біль, відчай...Нам всі казали, що це найкращий варіант, бо надія - це не вихід.
    А тепер...при переході зими на весну в цей час, я знаю...як мучиться моя матуся. Хоч скільки років вже минуло...
    а поруч росте племінниця, що приблизно одного ж віку з тим ненародженим дитям...
    Боляче згадувати, але ще гірше відчути на собі всю гіркоту свого рішення.
    хай Бог милує всіх від такого...
    :sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 27
  11. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    А може не ходіть? Справа в тому, що ті аналізи треба здавати в спокійному стані (то є теж фактор, який може дати хибний результат), а ви навряд чи зараз є внутрішньо спокійні...Якщо ви прийняли для себе рішення, ніякі аналізи вже не мають змісту...В іншій темі багато писали про те, що жінки просто відмовляються здавати ті аналізи, щоб не нервуватися зайвий раз, якщо результати будуть хибні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Мамань

    Мамань Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    У мене теж зашкалювали АФП, бо під час здачі аналізів уже знала, що не все гаразд, тобто все зле... Але навіть самі генетики на Лисенка до цих усіх аналізів ставляться, як мені здалося, досить скептично. В діагностичному центрі своя шкала "позитиву", у них - своя.
    Мілано, я також ходила, як зомбі, сиділа в парку на лавці годинами, дивилася на чужих діточок... і ПЕРЕКОНУВАЛА себе, що ЖИТТЯ ДАЮТЬ НЕ МЕДИКИ, вони лише допомагають йому прийти в цей світ. Не беріть на себе гріха, якщо Ви так це зараз переживаєте - Ви не зможете і надалі з цим жити. Я свого часу це зрозуміла. І ні хвилі відтоді не пошкодувала, хоча медики (на щастя, не всі) були категоричними. ПОВІРТЕ - ЧУДА ТРАПЛЯЮТЬСЯ - моє спокійно сяпусяє біля мене :) У ВАС ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!
     
    • Подобається Подобається x 20
  13. Мілана

    Мілана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Привіт дівчата!Сьогодні отримала результат АФП-невтішний все нижче норми,лишній раз переконалась що треба йти на амніоцентез.Була також на УЗД- ніяких маркерів патології не видно-все ок!І лікар сказав що всі ці імуноферментні аналізи вже давно за кордоном відмінили,от і не знаю кому вірити і що вирішити.Я кожен день інакше рішення приймаю,аж голова розболілась...бідна моя ляля...
     
    • Подобається Подобається x 16
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Мілана, дайте життя цій лялі!!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Вірте Богові, собі і дитині. Знаєте, скільки б не заплановано вашій дитинці жити рік чи сто, думаю, вона має бути щасливою. А дитина щаслива, коли знає, що її люблять, коли мама усміхається, розмовляє з нею. Вашій лялі вже 15 тижнів, вона все чує, і багато розуміє. Поговоріть з малям, розкажіть йому ваші страхи, підіть разом до церкви, а потім погуляти. Вчіть дитя (і себе) любити і цінувати кожен день життя.
    Принаймі я б так зробила.
     
    • Подобається Подобається x 20
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Мілана я розумію ваше занепокоєння, але сам аналіз на АФП є
    малоінформативний, УЗД набагато краще інформує лікаря про стан дитинки, це перше, друге, саме толкування цього аналізу. Якщо ваші показники є нижче норми то це ще нічого абсолютно нічого не означає, це дає привід УЗД більш прискіпливо придивитися до дитинки бо вона попала в групу ризку, ось тут витяг мені ліньки передруковувати:xaxa::
    А насчет АФП и ХГЧ, то основной смысл толкования анализа в том, что существуют границы приемлемых значений этих гормонов. Также существует и медиана (как бы середина) между этими границами. Так вот,внимание надо обращать на то, на сколько % значение в вашем анализе отклонено от медианы. Значение анализа вряд ли может точно совпасть с медианой. Иными словами, результат анализа ВСЕГДА ОТКЛОНЯЕТСЯ ОТ МЕДИАНЫ, В БОЛЬШУЮ ИЛИ МЕНЬШУЮ СТОРОНУ. И это нормально. Вопрос в том, насколько он отклоняется (пока не могу найти эту таблицу, сорри), а также, что не менее важно, как сочетаются значения АФП и ХГЧ. Например, если АФП понижен на 1%, а ХГЧ повышен на 2% - это абсолютно нормально (это только пример, взятый с потолка, сорри - не нашла еще таблицу). И так далее - сочетания могут быть разные и большинство из них безопасные.
     
    • Подобається Подобається x 12
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Ну скажуть що є шанс не 1/200 а 1/50 що дитинка може мати якісь відхилення, тобто 49 діток народяться здоровими і тільки одна може мати відхилення. Ці аналізи показують віроятність народження з відхиленнями і не є 100% показником наявності хвороби.
    І ще додам за себе з Сонею я робила усі аналізи, якщо дасть бог другу дитинку, буду робити тільки УЗД, ніяких тестів. Ну нафіга мені за свої кровні( і до того не маленькі) гроші ще отримувати порцію негативу, бо як не як а при чеканні результут трохи "перетрухаєшся" а ще потім дурні думки в голові будуть роїтися. Я коли вагітною ходила лікарка направила на ці тести і казала - сама нічого не читай, принеси мені ми розберемся, я дівчина "вумна" отримала результати і тут же в коридорі давай звіряти, читаю - показники погані і то дуже, там же по стінці і сповзал, добре що лавка поряд була, в трансі поїхала до лікарки, а вона мені -є всі норми, ти дивилася не на свій термін. А скільки я пережила за ті пару годин від лабораторії до лікарки:ninja: так що з другою дитиною буду мудріша.
     
    • Подобається Подобається x 19
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    В сьогоднішньому Високому Замку прочитала таку історію:
    "... під час вагітності виявили, що за розвитком дитина не відповідає фактичному терміну і що у неї працює лише одна нирка. Але Оксана всі останні місяці перед народженням немовляти провела тут, у капличці, ходила на молебні, молилася до преподобномучениць. Племінниця народила цілком здорову дівчинку"
    http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=72409

    А у вас навіть УЗД показує, що все нормально, отже, скоріше за все - все в порядку з вашою дитинкою :)
     
    • Подобається Подобається x 17
  19. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    в Амер. лiкарi завжди лякають синдромом Дауна кожну вагiтну жiнку, i особливо тих кому за 35. Мене i перший i другий раз залякували щоб я ОБОВ'ЯЗКОВО зробила той спецiальний УЗД i говорила з генетиком iтд... Я першого разу збиралась робити, але моя страхIвка (смiшне це слово менi...) сказала що якщо: менi не є 35+, у сiм'ї нема iсторiї цiєї хвороби, i взагалi нiяких пiдстав нема, просто так за цей УЗД вони платити НЕ БУДУТЬ. А сам УЗД коштує десь пiд $1000!!!!!!!!!!!!!!! Де я такi грошi наберу? Я вирiшила обiйтись плановим аналiзом кровi у 2му триместрi i на щастя все було ОК. Цього разу я навiть не збиралась робити той УЗД хоча лiкарка дуже рекомендувала. Думаю що все буде ОК.
    Хоча цi тести на кров теж бувають дуже хибнi, навiть тут. Особисто знаю двох дiвчат якi мали поганi тести i робили той амнiосентезiз, який показав що все нормально. Але страшно всеодно, тому що в того амнiосентезiсу є цiлий список побiчних ефектiв, включаючи викидень.
     
    • Подобається Подобається x 18
  20. Vysoka

    Vysoka Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Привіт дівчата! Хочу написати одну історію, яка мене вчора дуже вразила, в мене просто розривалося серце. Я працюю в банку. До нас в лютому прийшла клієнтка, щоб забрати депозит, бо син хоче одружитися, виявилося, що його дівчина вагітна. Депозити до літа "заморожені". Жінка пішла ні з чим, але дуже тішилася, що буде мати внученятко. Вчора вона знову прийшла по гроші, але почувши відмову дуже розплакалася, розказала, що її син з майбутньою дружиною зробили аборт. І уявіть собі через те, що немає грошей на весілля!!! Як так можна!!!! До того ж жінка сказала, що потім ходила в лікарню, де робили аборт і їй сказали "якби ми знали, що це ваші діти, то ми б їх відмовили"!!! Які ж люди працюють у нас у лікарні!! Невже все має бути по-знайомству! Але настрашніше, що у дівчини була двійня і напевно вона вже не зможе мати дітей! Я аж заплакала, слухаючи ту жінку, що кожну ніч просинається від жахів і плаче. Дуже прошу всіх, хто коли небудь буде стояти перед вибором, НЕ РОБІТЬ АБОРТУ!!!
     
    • Подобається Подобається x 21