Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 26 Січень 2009.

  1. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    ЖАХ!!! не дай Боже такого нікому пережити...давайте помолимось за душі двох ненароджених ангелочків та за їх рідних і близьких...
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    В мене "мурашки" біжуть по тілу, як прочитала цю історію... Чому люди так не цінують Божого Дару діточок, Дару материнства?! :sad:
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Прочитала і аж сльози навенулися:sad: . Невже не можна було обійтися без весілля або зробити його пізніше, коли буде можливість? Невже весілля головніше за Дар Божий, за діточок:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Мілана

    Мілана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Мені просто це в голову не вкладається чому Господь Бог дає діток тим людям, котрі не можуть оцінити це щастя і наважуються на таке...А для тих, кому це дитятко бажане завжди є якісь перепони,випробовування, проблеми із здоров" ям...
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Бо мабуть дуже легко їм ті малятка далися..Тут блін молишся щоб було а там...ще й двійня..нічо:cesored: колись зпохватяться але пізно буде!

    Я вшоці-кого зараз здивуеш,якщо вінчатимешся "з пузіком"?а для розписки взагалі "грошей великих"нетреба..мабуть просто не хтіли вони тих маляток..а для бабці відмазки придумали..ХВОРІ ЯКІСЬ!
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Вибачте,але який зв язок може бути між "відміною весілля як забави через кризу-абортом" ?Значить , "ізначально" батьки дитинки не були налаштовані на її народження. Якщо мама з татом дійсно прагнуть народити дитинку,то їх не втримає така ф...ня як "немає грошей на весілля".
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    А шо аборт безкоштовний?

    Це риторичне запитання. Ті молоді люди ше доросли ані до шлюбу, ані до дітей. І найприкріше, шо десь та сама мама( шо гроші забирала з банку) щось пропустила у вихованні і її син не має шани до життя.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Яська

    Яська Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Привіт всім! Я довго дивилась на цю гілку і ніяк не могла наважитись сюди зайти. Але сьогодні вирішила. Може моя історія комусь допоможе. Два роки тому я завагітніла. Дитинка була бажана, вагітність фізично легкою,а морально.... просто жах. Мене з ЖК направили на Лисенка до Лотоцької на УЗД. Вона дивилась мене кожен місяць, хоч все по її словам було добре, ніяких патологій, відхилень. Я думаю просто не хотіла втрачати клієнта, який платить гроші. Вона направляла мене до Заганяч (хто туди ходить добре її напевно знає) Заганяч заставила здати аналізи на Торч, знайшли уреоплазму і вона почала мене усердно ї чесно лікувати.... антибіотиками. Зараз я думаю яка я була дурна, але на той час вірила їй, вона діяла на мене як удав. Хоч в мене половина родини лікарів (і до того ж сильних лікарів, які добре розуміються в цій справі) я не пішла до них з порадою, бо була така налякана словами Заганяч, що ця уреоплазма зробить з моєї дитина урода (це її прямі слова). Після її слів я була як сліпа. Лотоцька після її лікування була задоволена, далі дивилась на УЗД, казала що все ОК. Коли на 36 тижня в мене віддійшли води, я поїхала в лікарню, і з неї вже вийшла без дитинки. як виявилось в дитинки були патології не сумісні з життям, які не побачити просто було не можливо. Так мені сказали всі лікарі і коли дивились її УЗД то були в шоці. Але патології в дитинки були не через уреоплазму, а від ......можливо лікування. Те що я пережила, важко переповісти. Мені зробили кесареве. Я навіть не побачила своєї манюні
     
    • Подобається Подобається x 32
  9. Яська

    Яська Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Вибачте, що перервалась, але зайшов чоловік. так от після того я довго обдумувала над тим чи краще якби я знала, чи зробила би я переривання. І дійшла до думки, що моя дитина заслужила мати своє місце на цвинтарі, до якого я можу завжди прийти, помолитись, покласти квіти. Я б не зробила переривання, хоч було дуже важко. Ці всі погляди сусідів, на роботі. Але я це пережила. Зараз я знов вагітна, на Лисенка я більше ні ногою. Лікарі мене дивляться і ніби все нормальтно. Я знаю що на небі є маленький ангел охоронець, який мене і манюню захищає. Так, що менше вірте лікарям, бо там де є проблеми, вони не бачать, а де нема шукають. І завжди надійтесь на краще. Яка б ненародилась дитинка, вона буде для вас найкращою. А як станеться, що не врятують, вона буде вічно жити на небі і ви з нею зустрінетесь через роки.
     
    • Подобається Подобається x 42
  10. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Цю Лотоцьку колись так всі хвалили, а тепер...ЖАХ! Як так можна? Співчуваю вашому горю:sad:. А де вона? В генетичному центрі чи в Охматдиті?
     
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    я з двома вагітностями робила узд в лотоцької і задоволена. можливо тому що все було добре. в кожного своя історія. а от про заганяч я зовсім не хорошої думки. під час вагітності я свідомо відмовилася від аналізу на торч-інфекції, бо вже знала які мене можуть чекати приколи. виявлять герпес і будуть наполегливо лікувати. і до заганяч я попала, бо були якісь розходження в аналізі, який здається на 18 тижні. посидівши вислухавши її, я зробила свої висновки. я її чемно послухала в кабінеті, пообіцяла, що так все і зроблю, вийшла і .....просто забила на її слова, бо переконливості в них не було жодної, а бажання наживи шалене. таке враження, що вона усіх хто до неї попадає лікує як не від уреаплазми, то від мікоплазми, то від хламідій. своє бачення даних інфекцій я вже описувала в іншій темі, тут можу лише повторитися: якщо нічого не турбує, то не варто щось шукати
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Послухайте! Не робіть дурниць! Всі ті аналізи..слухайте себе і дитини! У мене теж було заналізами не дуже, і теж посилали на
    амніоцентез. Ви цікавилис ьпроцедурою?..Дуже раджу.Ви не зобов"язанні це робити! Я написала відмову. Взагалі не пила всіх тих пігулок, які так часто люблять призначати наші лікарі. У мене ЧУДОВА, РОЗУМНА, ЗДОРОВА ДИТИНА! нЕ ВІРТЕ СЛІПО ЛІКАРЯМ ТА АНАЛІЗАМ!
     
    • Подобається Подобається x 19
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Цілком підтримую лікаря, альфафетопротеїн має такі широкі межі норми і тому його не можна трактувати як щось показове. Я АФП взагалі не робила, моїй дитині ніц не бракує, нам вже більше місяця, переробіть якщо хочете краще ще десь АФП або просто забийте на нього, він не є ПОКАЗОВИМ!

    Амніоцентез
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Дуже співчуваю вам!!! В знайомих в сім'ї священника також перша дитинка померла зразу після народження... Але потім моя подружка народила двох здорових діточок!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я не згодна з тим,що не потрібно робити ніяких аналізів,особливо Торч.Моя знайома дуже халатно поставилась до вагітності,її нічого не турбувало,перед вагітністю гінеколог радила пройти аналізи на інфекції,вона не послухала.Результат - 2 завмерлої вагітності по причині ЦМВ і уреаплазми,як з"ясувалось пізніше.Так що дівчатка,далеко не завжди аналізи бувають зайвими !!!А на рахунок АФП цілком згодна,аналізи дуже часто помилкові.
     
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    я перед вагітністю здавала, тому під час вагітності відмовилася
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    і я теж.

    ПС. Знаю 2 випадки, коли під час вагітності одна з моїх знайомих перенесла краснуху в першому триместрі (торч її не виявив, а в неї вже був продромальний період) і потім до кінця вагітності спостерігалась і в інфекціоніста і на УЗД тощо і завдяки Всевишньому дитинка не має ніяких вад, а друга перехворіла в останньому триместрі вітрянкою і теж благо ТТТ все добре. Такщо де знайдеш, а де загубиш ніколи не вгадаєш... я думаю що дуже допомагає Віра і Надія, куди ж без них...
    А аналізи, обстеження - це все само собою потрібне, проте рішення і висновки тільки за кожним з нас:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Напишіть, де та лотоцька з заганяч приймають? Бо я на узд ходила до Скляр(зав.узд каб.) в генет.центрі на лисенка, там таких лікарів ніби не було:no:.....?
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Лотоцька то якраз і є на Лисенка в медико-генетичній консультації. Заганяч не скажу, бо не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Дякую! А лотоцька-завідуюча? Хтось знає її ім'я і по-батькові? Бо Скляр ніби там зав.узд кабінетом... Я вже думаю, може лотоцька заміж вийшла і прізвище поміняла:xaxa::8: