Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 26 Січень 2009.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Заганяч там же приймає, але в іншому кабінеті

    SovaBa, Лотоцька Людмила Іванівна
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    В моєї подруги вагітність 6 тижнів на УЗІ сказали що не має жовтого тіла і ембріон не віалізується сказали прийти через 10 днів.
    Поясність мені будь ласка чи я ще надія що вагітність буде розвиватися нормально?
     
  4. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Шанс є,що все буде добре, таке часто трапляється, тому і сказали прийти через 10 днів.
     
  5. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Але ж на такому терміні вже явно видно ембріончика і серцебиття, подруга будучи вагітною приймала антибіотики протягом тижня ще й внутрімишечно лікуючись від уреаплазми.Для жовтого тіла їй призначили пити дуфастон.Що буде далі незнаю, але для неї дуже важливо нормальний розвиток дитини вона згодна пройти аналізи
    для того щоб впевнитись що не має вад.Я раджу надіятись на Бога,але рішення звичайно приймати їй.
     
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Ось до слова цитата з підручника для студентів фармацевтичних ВУЗІв і медінститутів "В связи з высокой эмбриотоксичностью вируса краснухи в случае общения беременной женщины с заболевшим лучше прервать беременность" :no:
     
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Заганяч Ярина Юріївна, акушер-генетик, каб. 1
    А Марія Іванівна Мишуга добрий спеціаліст?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я, Галичанко, там в Гельнер(зав.генет.центру)консультувалась- моя бувша викладачка, яка мені дуже подобалась:), тому за інших акушер-генетиків ніц не знаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    А вона міряла БТ, що точно знає термін вагітності? Можливо, просто термін менший, ніж вона думає...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Мілана

    Мілана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    У мене також так було,треба здати аналіз ХГ,через 2 дні повторити,титр має зрости в 2 рази це буде свідчити що вагітність розвивається.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Про вироки перервати вагітність маю приклади з досвіду коліжанок. Одна в свій час приймала якийсь антибіотик і медсестра перепитувала при тому чи вона часом не вагітна,бо при вагітності то категорично протипоказано. Коліжанка відповіла що ні,не вагітна,а зразу після того в неї затримка і виявляється вагітність вже була. Коліжанка настрашена медсестрою,навіть не перевіривши чи з вагітністю справді є проблеми пішла на аборт. Через рік чи два,вона знову неплановано завагітніла,має вже дочку 10 років,то ж вирішила народжувати,тішилася,що буде хлопчик,справно ходила на всі огляди,УЗД до тієї ж Лотоцької,здавала аналізи,все було чудово,а на восьмому місяці передчасні пологи,була плацентарна недостатність,яку не можна було не бачити,дитинка на свій термін була дуже маленька,хлопчик вижив,але після народження мав кілька операцій,далі ДЦП,йому скоро три,а він ще навіть не сидить...

    Іншій коліжанці ж розказували про всякі проблеми з вагітністю,радили перервати,бо в неї були проблеми з виношуванням,казали,що після стількох ліків дитина здоровою не буде і не варто вагітність зберігати. Вона вперто лежала на збереженні,народила трошки передчасно,але гарну і здорову дитинку,якій вже минув рочок.
     
    • Подобається Подобається x 16
  12. Мілана

    Мілана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    То напевно ви про ЛюБу Михайлишин?Вона зараз займається тільки штучним заплідненням.
     
  13. Мілана

    Мілана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Доречі вчора пройшла тортуру амніоцентез.Взагалі то не болісна процедура але не дуже приємна.Сьогодні вже вдома,але сказали ще три дні полежати...Чоловік ходив в медико- генетичний центр порозмовляти з лікарем ,котрий буде проводити каріотипування епітеліальних клітин що знаходяться в амніотичній рідині і сказав ,що якщо їх буде не достатньо доведеться ще раз амніо робити.Я в шоці,я другий раз на це не піду!Нормальні вони?Просто якесь знущання.А щодо тих комбінованих і потрійних тестів котрі ми здаємо на 12 і 16 тижні то з її слів вони є не достовірними і навіть при негативних результатах може народитись дитинка з вадами.За кордоном від них відмовились а у нас мода на них зараз!І стільки нервів вагітних жіночок..
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Тримайтеся. Бог бачить ваші страждання, і ще обов"язково у вас буде радість і щастя. А скільки чекати на результати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Є дещо позитивне: процедура амніоцентезу рахується відносно безпечною, але вона часто провокує викидень, який би і так мав статись, або у випадку, якщо дитинка нежиттєздатна. Звичайно, приємного мало, але те що у вас після процедури все добре, на мою думку, значно збільшує шанс, що маля здорове:)!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Саме так, мова йде про Михайлишин. Зараз ходжу до Кожеми, та вона якась холодна. Може й професійний лікар, та все робить як робот. Може ви знаєте когось приємнішого в Інтерсоно? Підкажіть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мілана

    Мілана Well-Known Member

     
    Останнє редагування модератором: 26 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  18. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Буду вам дуже вдячна, чекатиму вісточку:clapping:
     
  19. Мілана

    Мілана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я дО Люби Михалишин маю йти 14 квітня,якщо з результатами аналізів амніоцентезу буде все гаразд
     
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Мілано, а які результати амніоцентезу? Напишіть, вже ж мали бути готові:confused:?!