Вірусний гепатит С

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем nikolaeva, 25 Квітень 2012.

  1. Vushenjka

    Vushenjka New Member

    Привіт. Дайте, будь ласка, координати лікаря.
     
  2. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Привіт! Напишіть, як ви зараз, як здоров'я, ваше і маляти. Мій тодішній хлопець, а після того чоловік, теж по аналізах здоровий. Це я тему започаткувала цю...
     
  3. Martitta

    Martitta New Member

    Доброго дня, підкажіть лікаря координати бо я консультуюсь в Кіселика І.О., зараз пропонує лікування за 8000/міс, мене більше нічого не цікавитиме з аналізів, ну от думаю перевірити ще інфо по лікуванню. Буду вдячна за вашу відповідь. Ви велика молодець, сильна людина, здоровячка Вам і дитинці.
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2018 ---
    Забула уточнити що ліки індійські, але є аналоги єгипецькі.
     
  4. Martitta

    Martitta New Member

    І хто чув щось конкретне за державну програму по лікуванню геп С? Кіселик казав що після Нового Року мають затвердити, але чи реально буде попасти в число тих хто буде лікуватись за цією безкоштовною програмою?
     
  5. justlive

    justlive New Member

    @Martitta
    Мене теж це питання цікавить. Чула, що першочергово надають лікування тим у кого 3-4 стадія фіброзу. Але читала статті, що Супрун домовилась про ціну лікування гепатиту для України в 89 доларів, ще й оригінальними препаратами (США). Цікаво, де можна по такій ціні купити ліки
     
  6. Martitta

    Martitta New Member

    Дівчата ділюся своєю гарною новиною успішного лікування, шукаючи варіанти купівлі ліків не від супервайзерів бо вони націнюють ще раз на банці ,я знайшла людину через перевірених мені людей,особу яка возить різноманітні серйозні медикаменти і Віропак плюс також, в мене був гепатит С -1б, і я за результатами аналізів вилікувалась за 3м завдяки ньому.
    Віропак плюс єгипетський препарат, але від нього немає жодних побічних реакцій. Лише треба пити 1 табл раз в день, але в один той самий час. Вірте в вилікування бо воно можливе і за короткий час.
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  7. justlive

    justlive New Member

    @Martitta Ура! Вітаю Вас з успішним лікуванням! Бажаю забути назавжди про цю хворобу!
    Ви лікувалися в Кіселика чи самостійно? І ви ходили до нього в приватний кабінет чи інфекційну лікарню?
     
  8. Martitta

    Martitta New Member

    Привіт, дякую за побажання,я консультувалась в Кіселика спочатку в інфекц., а від недавна в нього своя клініка, то їздила до нього туди. Лікувалась самостійно,ліки купувала єгипетські через провірену людину, І.О. не наполягав щоб я купувала в нього, просто він рекомендував Індійські,які на порядок дорожчі, і сказав що я можу придбати в ін людей ті, які виберу. Аналізи я робила в приватній лабораторії на початку лікування і в кінці.
    Після 6м від лікування поїду на ультразвук печінки до Кіселика,за його рекомендацією щоб перевірити чи фіброз 0. Хоча думаю це лишня перестраховка, але все ж.
     
  9. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Намагаюся оговтатится і почати діяти. Терапевт порадила звернутися на Пекарську до Яджин Любомири Миронівни або Телегіної Тетяни Вікторівни. Чи консультувався хтось у них? Відгуків не знаходжу.
    В темі більше відгуків про Кіселика, от і в роздумах куди податися... Хочеться знайти "свого" лікаря...
    І ще питання по дієті (так як до лікаря ще не потрапила, а на дієту сісти треба вже) - наскільки важливо перетирати їжу (наприклад сире яблуко)? Перетирати тільки їжу з грубої клітковини? Почитала один з варіантів дієти, де зазначено про перетертий банан, але ж він без клітковини взагалі. Знаходжу різні рекомендації щодо кави: в одних джерелах радять категорчино виключити, в інших - можна слабку каву з молоком.
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2019
  10. justlive

    justlive New Member

    Доброго дня. Перш за все, потрібно дізнатися рівень фіброзу за допомогою апарату фіброскан (цей апарат є у клініці у Кіселика, шукала, де він ще є у Львові, то не знайшла). Це потрібно для того, щоб виключити наявність цирозу. Якщо печінка в нормі, то ви не потребуєте аж такої строгої дієти, просто виключити алкоголь, жирне, смажене, копчене і цього буде достатньо. Якщо ж цироз, тоді прийдеться строго дотримуватись дієти. Каву з молоком можна. Перетирати фрукти думаю не обовязково.

    Нарахунок лікаря, я також довго не знала куди йти, до якого лікаря, довго тягнула, консультувалась у Ворожбит з інфекційної лікарні, та у Кіселика і лікувалась все ж у нього з точки зору ціни, якості, краще. Тільки нещодавно закінчила лікування, результат негативний, якщо є питання, можете питати у приват, можу щось підказати, оскільки недавно все пройшла
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми дієти такої строгої не дотримувались, смаженого/копченого/жирного, алкоголю і відверто шкідливого не вживали. І під час терапії так нудило, що їсти особливо не хотілось.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Може хтось знає: наскільки важче лікувати, якщо визначити генотип не вдається? Отримала результати: генотип не типується. Розумію, що стандартно роблять аналіз на 5 генотипів, але вичитала, що всього їх є 12.
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member