Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    щось навіть не знаю. Я собі поки не можу уявити одягання-роздягання щоразу як їсть цицю. І чи реально такій мацьопі казати коли їй щось робити)) Хіба над тазіком годувати))
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а ви що, не голопопите? в хаті холодно?
     
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    голопопимо вранці і ввечері, час від часу ще вдень. Але він в такі моменти не завжди їсти хоче, просто собі все роздивляється.
    20 градусів.
     
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    послухала я вас, тепер воду вимикаю і просто тримаю над ванною чи унітазом, можу казати пісь-пісь (правда не знаю чи він мене розуміє ;)) - то теж пісяє.
    Але то виходить, що то я йому сигнал подаю, а не він мені. Бо він мене часто запісює як міняю підгузник, я навіть не встигаю зрозуміти що до чого.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    зніміть підгузник і побачите чіткіші сигнали.
    висаджуванн "бо мама скамзала" теж не дуже погано, бо ви ж не бігаєте що 30хв, а потім воно вас дуже виручить
     
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    ми коли голопопимо - то я спостерігаю, але все одно не бачу. І ми тоді так часто пісяєм, що я не встигаю пеленки міняти.
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ще би. в памперсі не комфортно, тому випісює все що можн
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Ще відпишусь - ніяк не могла я вловити сигнали свого малюка, коли він хоче пісяти/какати. Хіба інколи плаче перед тим як попісяти (коли голенький) і сміється як какає (теж коли голенький). Нині чую безпричинний плач і несу його у ванну, ми попісяли. Питаю - какати будеш, а він типу посміхається, я почекала і вже збиралась нести його назад в кімнату - як він покакав. Я так тішилась, незважаючи на те, що вся закакана була (бо якраз вже крок зробила). Може то так співпало, але рада як слонь, до того часу він пісяв хіба по моїй команді)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  9. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    @Virchuk ми теж відносно недавно замітили, що як починається безпричинний плач, то це точно тре висаджувати. Практично завжди без промахів з цим.
    А ще в нас нове досягнення: бачу що вона хоче пісяти, починаю казати "пісяти-пісяти" і вона біжить сама до тазіка. Ну і вже висаджую. Теж майже завжди вдало, бо іноді так біжить, а не попісяє. От в іншому місці нам не йде - ні на горщик, ні над унітазом/ванною. Хіба в гостях чи десь поза домом. Вдома тіки в тазік робим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    В нас знову новинка: зовсім нещодавно доня почала сама бігати в кімнату з тазіком. От сидить бавиться, потім встає і біжить туди. Висаджую - є. Правда нечасто таке, і ще рідше результативно, але все ж новинка для нас. Переважно це для неї більше як забавка, ніж попісяти/покакати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. skai

    skai Well-Known Member

    Дівчата, Ви щось не в ту темку забрели. Вам треба в темку про привчання до горщика. Висаджування - це для мацюпусь, які ще не бігають)
    Тільки не ображайтеся, я з кращими міркуваннями і побажаннями)
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Ні ні))) висаджування починається з манюпусь і закінчується мабуть на тому, коли дитина сама іде не горщик(чи унітаз) ;)
    а те про що пише Маріголд і є висаджування, лише у більш старшому віці ;) просто дитина по своєму виявляє бажання попісяти
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    @skai я тут якраз мала на увазі саме висаджування, що в нас вже появились нові сигнали, дуууже чіткі і помітні Та, іноді пробую садити і на горщик, але нам то наразі не йде, то я й не спішу.
    На басейні з малечею нас інші мами запитали - ви ще в памперсі? Кажу - ми висаджуємся з народження, то вдіваєм його лиш на прогулянку. Реакція: ого, то певно так тяжко!
     
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    А ще, потребую поради. Спитала мене подружка, які сигнали, коли дитина хоче какати. Ну я їй розказала про наші: в нас вони дуже чіткі - доця починає активно тужитись, міняється на личку (включно з кольором личка:) А подружка каже, що такий сигнал їй буде запізно, бо то вже все в процесі буде. Поділіться сигналами до какання своіх діток (у віці рік+, не мацьопиків)
     
  15. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Моя пукає:) і завмирає на момент, але то помітно, тільки коли дивитися на неї в ту хвильку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. skai

    skai Well-Known Member

    А моя має "улюблене" місце для цього діла. І я як бачу, що йде ховатися за штору - сигнал, що треба гнати в туалет)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    і яка в вас "результативність" (не дуже вдале слово правда)? Наскіки часто вдається зловити?
     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Та у більшості випадків. Не ловлю хіба коли занадто зайнята/втомлена, щоб вчасно відреагувати, або коли, наприклад, доня не біля мене, то елементарно не бачу, що вона збирається робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Ура! Ми сьогодні вперше попросились какати! :) Може збіг, але виглядало переконливо і по-справжньому. То я завжди слідкувала за поведінкою чи по виразу обличчя і вловлювала. А сьогодні доця собі гралася, потім встала, підійшла і почала сваритись голосно. Я спочатку не зрозуміла, але вирішила перевірити. Висадила - є! Ростем :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. boyechkoVA

    boyechkoVA Well-Known Member

    Привіт! Надумала сьогодні вночі з багаторазових переходити на висаджування :) Нам 5 міс, на що варто першочергово звернути увагу, крім спостереження за сигналами? Можливо, хтось починав в цьому віці і підкаже нюанси? Буду вдячна за коментарі.

    Надіслано від мого m2, використовуючи Tapatalk