Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

  1. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Як? Ну от як? Чи я якась не така, чи не туди дивлюсь ? :sad:
    Якщо з старшим я якось на розслабоні собі пробувала вимаджувати, бавилась пеленками, трусиками і тд, і то все без сигналів а так, коли чуття підкаже, коли старшим став, то пропонувала кожні 40 хв +/- носилась зі змінним одягом, була мільйон раз запісяна а на початках щей закакана і мене то мало хвилювало. хвилювало тільки те, що ніяк не могла вгледіти сигналів підгузники використовували але мало. Вночі з 2х тижнів практично без ніяких (десь коли одноразовий чи багаторазовий) підгузників.
    Тепер з малою щось пробую, але так щоб "стартанути" то не можу. Вночі вона в підгузнику і спить (лиш 2-3 рази груди просить) і я сплю так що чую вже коли аж дійсно просить. Без одноразового підгузника певно спала б по 40 хв, бо вдень коли вдома то так і спить.
    Вдома то я лиш тими пеленками і бігаю: покласти/підкласти, поміняти, попрати, розвісити, познімати і поскладати... замахалась.
    На вулиці висадити? То взагалі морально тяжко, бо вона може відмовитись і після сну і такий гвалт вчинити, наче я її мучу (((
    До чого то я.. до того, що хоч я і казала що нічого не планую, та все ж хочу і їх висаджувати, та не можу нормально почати. Про те, що б відмовитись від підгузників я взагалі мовчу (((
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не можеш почати, то не муч себе. Воно того не варте. В мене колосальна підтримка чоловіка. Вночі я їх малих ніколи не висаджувала, тільки він.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Дівчата , хто висаджує, а з якого віку ваші діти не потребують висаджування і самі ходять в туалет?
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    що значить самі? На горщик регулярно десь з 2 років і трьох місяців. ( До того було паралельно і на горщик і над тазиком я її висаджувала.) Ну але треба помогти було зняти спідничку, трусики, потім витерти, потім одягнути назад. Зараз зовсім сама ходить пісяти, а після какання витираю я.

    В Михайлика ще особливої системності нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Все що ти описала я і мала на увазі . Хочу зрозуміти варто зв'язуватися з висаджуванням чи ні. Але бачу що все те саме що і без нього .
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ))) ти думаєш?
    Метою висаджування не є самостійне ходіння на горщик. Як метою грудного вигодовування не є відлучення.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Яка мета висаджування ?
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    задоволення потреби дитини, зв'язок дитини і батьків, коли їй дискомфортно, ти їй помагаєш сходити в туалет. Нічого нового насправді. Як і весь догляд за дитиною.

    Ну і практичні моменти коли не треба мити закакану по шию річну дитину, бо все в тазику ))), екологія оп'ять же - не треба викинути тону підгузків, економія - тисяча баксів на дорозі не валяється.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    По шию в нас якось не було) , приблизно з 1,4 року відмовляються одягати памперс в день і по троху просяться самі. Маєм багато багаторазових підгузників .
    Але тим не менше, дякую за роз'яснення ) буду знати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    ще одна мета - рятування супер-чутливої шкіри від подразнень і від запрівання в 30-40-градусну жару.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Малого почала висаджувати з 4 міс десь... практично завжди бачу,.як подає сигнали перед пісянням/каканням.
    Зараз літо то просто все робиться, дитина гола весь час дома... висаджую майже по графіку )) до і після їжі, до і після сну... і між тим... загалом виходить певне кожні 30-40 хв, як коли.
    Можна й було б всі рази ловити, але іноді сама лінуюсь.
    Проте бачу як малий все пару сек може терпіти і дивиться нам в очі в той час )) тоді совість мучить не висадити ))
    Зараз в 6 міс, какає лише у ванну, зранку після пробудження завжди, і ще раз-два після ранішніх годувань. Мабуть йому самому таки є некомфортно робити свої потреби у памперс ))
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я ж не вашу, а про свою дитину. в якої було подразнення навіть від СУХОГО підгузника (ага, різні фірми я теж пробувала)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Я думала, що висаджувальні діти раніше просяться. Моій доні завтра буде 1,3 роки. Деколи сама ходить ісідає на горщик-пісяє. Правда трусики не знімає, то мокрі. Какальні сигнали я розпізнаю, чоловік ще ні. Ну і попіси в горщик десь 80% добових. Я висаджувала трохи над умивальником з 4 міс, але не систематично. З народження клала пеленку і говорила пісьпісь чи а-а-а коли вона робила то діло чи збиралася.
    Прогрес в пісянні почався тоді коли вона навчилася махати головою "ні". Тепер я просто часто іі питаю чи вона хоче пісяти на горщик. Коли махає ні, тоді не саджу. Якщо вона ніц не махає категорично або біжить до горщика, то саджу і пісяє.
    Ну і плюс до висаджування в мене був приклад @napoleona . Вони якось були у нас в гостях, коли Одарці було 8 міс, вона захотіла какати, крутилась-вертілась у Олі на руках, не заспокоювалась. Оля сказала, що то сигнал до какання і за кілька хвилин вона дійсно покакала. Я була вражена, що так швидко.
    Може у висаджувальних дітей в різний час просяться. Бо мені здається Одарка набагато раніше просилася пісяти ніж 2 роки
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я ж написала про що мене питали - "регулярно ходити НА ГОРЩИК" Проситися вони просяться з народження. Казати це словами починають десь в рік. На горщик в моєму розумінні - це саме на горщик, а не просто повідомити, що вони хочуть справити потребу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Тобто самі? Як дорослі?) Напевно в школі починають.) Мої старші +- з 1року ходять на унітаз, у нас не прижилися горщики, але мені і так нормально. Вони просяться, але їх треба посадити, витерти, зняти, помогти заправити одяг... Найменша з перших днів висаджується і зараз у 2міс шикарно сигналить, у нас всі каки в тазік)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ну не важливо унітаз чи горщик .Те що мене цікавило я зрозуміла). Дякую Оль.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну тоді я не розумію яка різниця унітаз чи горщик чи тазик. Якщо самостійно вони все одно не можуть ним скористатися. Ну те що під себе не ходять. Так вони з народження не ходять, якщо їм помагати. Просто в рік вони можуть про це вербально повідомити, а в два місяці як не помогти, то мусять впісятися-вкакатись.
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ну ніхто і не сперечається )
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    в школі? то ще 2 роки почекати)))
    як то навчити дупцю витирати самій....
     
    • Не подобається Не подобається x 1