Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

1. Orman

Orman Модератор-бомба

@Almariel це ви колись розказували, що ваші діти впісюються вночі не подаючи жодного знаку? Я ще тоді дивувалась. Вже не дивуюсь. Мені видали таку Ядвігу.

2. Almariel

Almariel Well-Known Member

Ага, спали навіть в калюжі, поки не промерзали добряче. Але зовсім малесенькі, коли не було ще "нічного сну" як такого, то подавали сигнали.
    Менша просто перестала в певний момент пісяти вночі, було їй рік з лишнім. Старша (ага, та якій вже майже 6) спить в підгузнику, який щоночі мегаповний. І вона так і не відчуває, як вночі пісяє. Не знаю чому так.

• Інформативно Інформативно x 1
  3. Ligymunka

Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

Мене мама будила від 4 років в другій ночі і зранку о 6 год, то до року виробилося прокидання. Лікар пояснював дуже міцним сном ....

• Подобається Подобається x 1
  4. Almariel

дякую за пораду.
    Іноді теж так робимо. Але ж втомлені: в обидвох робота, діти, ну ви в курсі.

5. Orman

Orman Модератор-бомба

ну от поки була мала, то висаджувалась. Потім не пісяла вночі. А тепер - прошу дуже.

• Подобається Подобається x 1
  6. nibysh

nibysh оптимістка з сумнівами

@Almariel, якщо ви лягаєте пізніше дітей, то спробуйте її ще раз зводити пісяти перед вашим ляганням. Ми так робили з малим. Тобто він лягав в 22год... а ми десь 12 ночі.. То носила його в туалет. І перед ранком, якщо прокидалась, або чоловік. Десь до 6міс часу так було. Тоді , інколи , сам вставати почав. Після 4років - спить уже всю ніч.

7. Almariel

так і робимо. Але іноді вже пізно (тобто за дві-три години вже впісюється, не зважаючи на те, що перед сном сходила). І до ранку ще раз пісяє стабільно. Може кілька разів на місяць не напісяти ще до ранку.

8. nibysh

nibysh оптимістка з сумнівами

аааа, наш не встигав... десь між 1-2 ночі перший раз пісяв, а тоді 4-5 ранку...Інколи ставила будильник , бо перестеляння постелі ( в нього півтораспальне ліжко), то капець просто. І то умудрявся все--подушки, ковдру... :girl_sad: