Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    я п"яти-місячному Ярчику ( але він пампух трохи був) брала на наших трикотажних фірмах - типу гном, авекс і т.д. найменший розмір. здається 1-2 роки. то якраз після прання був на нього
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене он Петрик (9 міс.) в трусах, то деякі йому вже малі. І він не пампух, але просто виглядає на більший вік (не дарма 10 місяців в животі сидів).
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    От задумалась, а дійсно, як то висаджувати у громадському транспорті?
    Якось читала, що можна на одноразову пелюшку, в баночку, посудину і т.д.
    От ми їздимо часто, а щоб так аж "припекло" у транспорті не пригадаю. Видно через те, що малеча любить спати у транспорті...
     
  4. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Сама спитала, сама відповідаю:
    Дуже-дуже просто...
    Гуляли довго в центрі. Додому повертались трамваєм. Сіли, їдемо. І тут я розумію, що малеча щойно прокинулась. А після сну вона завжди хоче пісяти. Що робити? Нам виходити за 30 хв. Розумію, що вона до кінцевої не витримає. Я мала поліетиленовий кульочок. Зняла штанці, трусики. І доня попісяла в цей кульочок. Зав'язали і потім винесли. Отже, транспорт не проблема.
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене питання до дівчат, які висаджували з народження. Як бути в роддомі і в церкві на Хрестинах? Купити багаторазові підгузники для таких випадків чи просто марлю стелити?
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Jusi для мене висаджування не означало повну відмову від одноразових. Були випадки , коли без них не обійтись )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Маю дууууже сильну підозру що в пологовому, та й вдома одразу по приїзді не до висаджування буде ;)
    То ще й від стану породіллі (як фізичного, так і психологічного залежить), але в реалі - навряд. Тому краще налаштуйся на підгузки в цей час. Одноразові
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Звичайно, зразу після народження буде період просто спостереження, але синочок планується на кінець червня, дуже не хочеться його парити у підгузнику :sad:
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дитинці після пологового не буде парити перші 2 тижні, принаймні в мене так було, можливо кожна дитинка унікальна. Дитина звикає до зовнішньої температури, порівнюючи температуру у матері
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, вони не завеликі.

    Так, одну пачку одноразових завжди використовувала.

    Хрестили ми дітей з 4 місяців. Там цілком можна обійтися висаджуванням чи багаторазовими.

    @Jusi
    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2019 ---
    В пологовому дитина не пісяє практично. Зате може багато какати, при чому меконієм. То не до відпирання.
    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2019 ---
    Я навіть не знала, що ти висаджувала дітей.
    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2019 ---
    В мене висаджування означає повну відмову після тої першої пачки.

    Але от з Петриком я брала кілька разів одноразові на зимові поїздки, коли я сама з ними всіма їхати.
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Ярчика )
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В нас були одноразові підгузники, поки був меконій.
    А також зараз є на прогулянки (коли було ще холодно) і в дорогу, навіть іноді вночі, коли я хочу поспати (хоча всеодно нормально не спиться - пісяючи в підгузник так крутиться, що я не сплю)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я в день знімала памперс, не скажу, що це висаджування, бо нічого не вловлюю, просто спостерігаю. І я помітила, що синочок лякається того, що відбувається. Починає пісяти і перестає. Потім за пару хвилин допісює. Або починає плакати перед тим як попісяти.
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ще хочу запитатися за багаторазовий підгузник від Дісани. Він не промокає? Хто які вкладки брав: біо-марлю чи біо-байку?
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Якщо нічого не змінилося, то в дісани не підгузник, а панталони з шерсті, всередину вставляється марля. Один-два попіси ті шерстяні штанці тримають. Але на літо душно, а також буде душно зимою, якщо у вас в хаті бвльше 20 градусів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не промокає, якщо вчасно змінювати вкладки. Байку не раджу, хоч її зручніше намотати на зовсім маленьку дитину, але вбирає вона значно менше, ніж марля.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Там є і підгузник трикотажний і шерстяні штани.
    @Mansikat пише, що марля для прогулянок, а байка для дому :scratch_one-s_head:
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Розкажу свою історію на сьогоднішній день.
    До родів я була така крута, перечитала усю цю тему, книжку Інгрід Бауер. Але Вікторія добре написала
    Памперси йшли повним ходом. Якось у синочка з'явились подразнення і я на пів дня зняла памперс. Думала, що здурію, все мокре і обпісяне, я в тому числі. Через тиждень знову зняла, і знову аналогічна ситуація. Дала я собі спокій. Але якось перевіряла памперс і запхала туди палець, а там сауна (( Почала шукати багаторазові підгузники, заодно купила медичну клейонку. Та все не вистачало внутрішнього ресурсу. І тут з'явився слінг, і мій успіх з ним додав тієї сили, якої мені бракувало. Я зняла памперс, застелила ліжко одіялом, зверху дві медичні клейонки, потім два пледи, а синочок лежить на рушнику (пеленки мені дуже швидко промокають). І на повному розслабленні, зловлю, то зловлю, головне, що без памперса, я почала висаджування за пару днів до двох місяців синочка. На сьогоднішній день ловимо і попіси, і покаки :girl_haha:
    Буває всяке, і відсутність сигналів, і відказ, але караван іде :girl_smile:
    Цілий день ми голопопимо, на ніч для підстраховки вдіваю багаторазові підгузники, але всеодно висаджую. Одноразовий залишився для слінга і поки що для прогулянок, і то вже два раза приходили з сухим підгузником.
    Спить вдень голенький і під час сну не пісяє.
    Найбільша проблема зловити вертикальний струмінь в миску, але ми вчимося :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Пісюн спрямуйте в миску і не треба ловити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ви молодці!
    Якщо слінг не ахті який дорогий - спробуйте без підгузника в ньому. Слінг і руки - це найкраще місце для навчання висаджувати, бо діти там дуже чітко показують сигнали. Тільки що доведеться розмотуватися, якщо буде хотіти пісяти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1