Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    і наші так кажуть :) і ще про пам"ятник для них :):):)
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Дозвольте з вами погодитись:D. Але є і в старенького Спока хороші поради. Головне профільтрувати все. що він пише чере фільтр сучасних досліджень.:), а не приймати все сліпо, хоча таке можна примінити і до сучасної науки. ;)
    А щодо підгузників, то якщо з метою економії, то 100% "так!!!" ранньому висаджуванню на горщик, але якщо у гроші не впирається, то я вважаю можна і почекати з тим процесом до більш "зрілого" віку.:rolleyes:
    Словом, все це індивідуально. Головне не робити з цього проблему № 1 і все буде "у люччєм відє"
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Ото і я те мала на увазі, але у вас краще вийшло написати. Цілком згідна
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Висаджують не з метою економії (це вже приємний бонус), а щоб краще зрозуміти потреби дитини і допомогти їй.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Ну не зовсім ..... я напркилад почала висаджувати після 6 міс, і десь 1 р. 3 міс. практично 80-90% "випадків" були на горщик з гігієнічних міркувань. Ну не приємно було від однієї думки що дитина в мокрому або ще гірше закаканому підгузнику хоч 5 хв. буде (реклама звичайно сила, але 100% підгузники сухими не бувають). Та й дитина старша 2- 2,5 років в підгузнику чи з дурником в роті в мене якісь трохи не здорові ассоціації викликає (ну але це вже мої таракани).

    Згідна, рано чи пізно на горщик всі навчаться, і якщо не виходить зразу, то це ще не привід щоб на цьому зациклюватись чи до неврозів доходити.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    :sad: Та у мене теж, тому до двох років обидві донечки вже розгулювали без памперсів:radist: . А з дурником це окрема історія,але і тут я з Вами погоджуюсь. Просто я впевнена, що вистачить вчасно змінти підгузник і тоді ніякого дискомфорту не буде.:)

    Додано через 2 хвилини
    Думаю, що всі нормальні батьки хочуть щоб дитинці було добре і комфортно, але способи обирають різні.
     
  7. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Безумовно. Просто з Вашого дрпису склалося враження, ніби ті, хто висажджує, бажає насамперед зекономити на памперсах.
     
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Можливо я трохи незграбно висловилась, хоча і в економії не бачу нічого поганого, особливо якщо справді сутужно із коштами.
    Насправді явесь час вела до того, що до двох років не варто робити з горщика "трагедії" і що у підгузниках немає стільки "зла", як на тому наголошує частенько старше покоління. Вдалось швидше - супер, не вдалось до року - не варто засмучуватись - все ще попереду.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Я не відношу себе до старшого покоління, але вважаю, що і "добра" у підгузниках небагато. Окрім безумовної зручності для батьків.
    Дитині змалечку потрібно усвідомлювати, що вона має статеві органи і фізіологічні потреби. А модель поведінки, яку нам пропагують у рекламах підгузників - "у мене всі сухо" і "у мене там нічого немає" - може невідомо як відгукнутися у дорослому житті.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я теж трохи читала про висаджування, трохи пробувала - не виходить. Мала пісяє тоді, коли я спроби висадити припиняю :). Так як фонтанчиків в нас немає то просто на одноразові пеленки кладу, щоб в підгузнику не запарювати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ми також пробували висаджування і спочатку навіть були не погані результати, але потім малий захворів і постійно висів на циці... і всі спроби на тому завершилися. Зараз ми також трохи висаджуємо, але вже на горщик: обовязково після сну і після їди. Але "ті сигнали" зараз вже важко вловити...:sad:
    З другою дитиною займуся висаджуванням ретельніше...
     
  12. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    А де стягнути книжку про висаджування? дайте ссилку будь-ласка
     
  13. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    :) Щоб не було фонтанчиків, можна одягати х/б трусики.
    На 2 чи 3 сторінці цієї теми Марічка подавала.
     
  14. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    я вдягаю трусики, але він навіть через них якось фонтачик пускає часом
    просто пропісяє там дирочку і пісяє в довжину :haha:))))
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Не пам*ятаю скільки вашому Максиму (здається, десь 5 місяців), в такому віці хіба орієнтуватись на ритми, тобто по годиннику. Моя приблизно кожні 1,5 год пісяла до 6 місяців, зараз приблизно кожні 3 год.

    Знаки можна вловити до 3 місяців.
     
  16. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    він їсть коли хоче і так само пісяє
    я ще не зрозуміла коли він пісяє, хіба треба записувати :)
    наразі пісяємо і постійно перебираємося

    до речі, згадала про економію - та яка економія, замість підгузників одноразові пеленки, вартість та сама :)
    плюс прання одягу і звичайних пеленок не раз в день, а мінімум три рази
    зате стало веселіше :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Так-с, ми вже два дні дома одягаємо звичайні трусики. Сідаємо на горшок, правда, поки що сидимо як на троні, аякже, така честь посидіти на Петровому горшку! Призначення тої "дивної посудини" ще не вивчили, але пісяємо в ванну. Ловлю малого одразу після сну, режиму ще не вивчила, але сподіваюся скоро пристосуватися до малого.
    Вчора посадила Дмитра у столик для годування і мию посуд, а він так жалібливо скривився, почав рюмсати і ніженьку зі столика витягати. Виявляється мокро стало, жалів себе :).
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Ми вчора цілий день були без підгузників, напевно тому какали частіше ніж завжди :)
    А ще мені подзвонили з роботи, що треба підписати деякі документи і ми зайшли... Малого відразу взяли на руки і поки я встигла попередити, що він без підгузника, він вже обпісяв нашого бухгалтера...:)
     
    • Подобається Подобається x 16
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Щоб бухгалтеру життя малиною не здавалося:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Я вчора теж експериментувала з прогулками без памперса. Гуляла біля дому, щоб якщо щось то бігти переодягатися. Так от я його ставила до деревця разів 10 потім він просто посеред площадки попісяв, ладно пішли перевдягнулися, він ж запісяв трусики, шортики, і шкарпеточки. Пішди знов я же засікла час, знову стояли ми біля дерева дуже часто, довго, ми вже прямо бавилися біля дерева, і шо ви скажете... попісяв в кухні, як прийшли додому, далі ми спали, не пісяли., а як встали то попісяли на протязі години разів три-чотири, я тільки те і робила шо чистила коврик, але це ще не все.... вкінці-кінців ми ше і покакали, причому тоді коли я зняла трусики.... Це вже був апогей нашого навчання.... Сьогодні ми в памперсі.... На горщику часу сидіти в нас нема... А на рахунок пісяння в хаті, мені звичайно не шкода ні дивана, ні ковриків.... але шо буде через деякий час з запахом.... І що робити??? Може я шось не те роблю????