Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем hrystusja, 28 Листопад 2011.

  1. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Щодо спеціаліста і магістра. Оскільки вже давно планується скасування такого ступеня, як спеціаліст, не прогавила нагоди дізнатися - цьогорічний диплом спеціаліста буде прирівняний до магістра. Інформація з НУ "ЛП".
     
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Ну то б було би супер) але я щось сумніваюся що все таки скасують того спеціаліста

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  3. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    А чому б вам не спробувати з'ясувати це питання у вашому деканаті, у міносвіти врешті-решт? Тоді б точно вже знали, що вам все-таки робити :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Ще більше року тому в міністерстві був проект, але... тепер невідомо, коли щось зрушиться.. Деканати нічого не знають і не вирішують.
     
  5. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    конкретно на даний момент ще діє старий закон про вищу освіту, де є спеціаліст та є кандидат наук.
    в першому зараз проголосовано проект нового закону, де немає ні спеціалістів, ні кандидатів наук. як, коли, і чи буде проголосовано далі - наразі невідомо.
    проект нового закону можна почитати тут: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=45512
     
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Анекдот в тему:
    Я спросил одного кадровика, почему все непременно требуют высшего образования. Он ответил:
    - Чтобы была гарантия, что человек в состоянии пяти лет бесплатно заниматься неинтересной ему фигнёй.
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  7. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    нам сказали в університеті що ми отримаємо ступінь спеціаліста
     
  8. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    правда життя..))))
     
  9. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Дівчатка, потрібна консультація. Питань багато, сподіваюсь хтось в курсі.
    Ситуація: закінчила Інститут післядипломної освіти при ЛНУ Франка в 2006 році з дипломом спеціаліста "Вчитель нім.мови та літ-ри". Закінчила добре, пропонували на кафедрі залишитись, відмовилась, бо поступила у Франкфурт в Гете-Університет, який не закінчила, бо дуже заміж закортіло (за українця!:). Отже повернулась, і в 2009р. пішла взнати, що потрібно для аспірантури. Потрібно було багато - диплом магістра та ЗНО. Планувалась дитинка, тому знову закинулось те все.

    Дитя підросло. знову мене тягне на студентську лаву. Ну і питання
    -чи "тернистий" шлях до аспірантури не змінився - тобто потрібне ЗНО та диплом магістра, чи все-таки є винятки. Знання свого фаху маю дуже хороші, "вистояла" б напевно всі випобування... От тільки то ЗНО....:girl_devil:
    Чи є, можливо,серед Вас люди, які не за гроші вчились на "іньязі" в аспірантурі. Можливо, хтось порадить інший Виш, напр. Івано-Франківськ чи Тернопіль (на заочній формі) Буду вдячна за всі відгуки!!
    -
     
  10. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

  11. maty

    maty Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Дівчатка,хто може підказати - чим принципово відрізняється напрям "Екологія" на біологічному і географічному факультетах ЛНУ? цікавить заочна форма ,не можу визначитися,який ф-тет обрати:girl_smile:
     
  12. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    До стартпосту: пішла вчитись на журналіста, вже працюючи піарщиком. Вища освіта дала мені купу гемору, вміння вчитись за експрес-методом ( годину читала 2 години здавала) та повне розчарування у вибраній професії. Ті мої однокуосниці, що працювати почали з самого початку, зараз заробляють до 2 тисяч гривень. Це просто смішно.
    Мала велику пристрасть - кінологію. Пішла вчитись на курси ( 1.5 років) зараз піду вчитись на експерта ( 2 роки + фіг його знає скільки років на підвищення кваліфікації). Поїхала вчитись грумінгу, зараз відкриваю свій салон. Це те, що мені цікаво. І хоча за 4 дні навчання я можу зараз заплатити, як за пів року в ЛНУ, я знаю, нащо воно мені треба і знання засвоюю зовсім інакше. Висновок: Вища освіта потрібна, якщо у свої 17 років ви не помилились з вибором професії. Якщо ж помилились : диплом є зовсім до лямпочки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    А я пішла на англійську філологію. За стимулом - вдосконалювати свою англійську. За дипломом - нарешті мати повне право її викладати. Ну і для душі - люблю вчитися :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    З того, що нам викладали у вузі, я дуже мало вже пам’ятаю і майже не використовую в роботі. Але для мене вища освіта – це не так здобуття спеціальності, як розширення кругозору, навиків самонавчання і саморозвитку. Як на мене, по людині зразу видно, чи має вона вищу освіту чи ні.
    Якби у мене була попереду ціла вічність, я би ще здобула філологічну освіту, обожнюю зарубіжну літературу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Слухаю зараз на ютубі лекції з одного американського універу і мимоволі згадую, як сама вчилася... Різниця разюча. Дають купу практичної інформації, активна дискусія упродовж всієї лекції. Я ту тему й так вже вивчала вздовж і впоперек, але взнала багато корисного.
    Соромно згадувати своїх викладачів, які просто диктували з конспекту і обурювалися, якщо хтось запізнився чи трохи шумів.
    Знаю, що в нас кажуть, ніби універ дає світогляд, вміння вчитися і Т.п. Але що означає оте "вміння вчитися"? Зубрити нудний і непотрібний матеріал? А світогляд мені дали хороші книги і цікаві дискусії. Недавно я пожартувала, що інтернет дав мені ту вищу освіту, на яку не спромігся універ.
    Але за тим часом, змарнованим в універі, я вже не шкодую. Відпустила старі жалі, а гіркі спогади використаю як матеріал для оповідань.
    Але внз в нас своєї функції не виконують. Від самоосвіти мені було більше толку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    для мене це--отримати освіту не завдяки,а всупереч))) з нашою системою освіти навчитись можна тільки самостійно, але не тому, що методи роботи спонукають до цього, а тому, що інакше просто нічого не знатимеш. Трохи кострубато написала...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Я скажу про свій досвід.Першу освіту мені вибрали батьки.Другу я сама.Якби повернути час назад,то обрала б іншу професію.Зараз влаштуватись на державну роботу самотужки. :dash1:Люди тепер лише зі шкільною освітою мають в рік такий оборот,що мені далеко.Просто потрібно займатись улюбленою справою і тоді все складеться.:ok:
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    На сьогоднішній день багатьох пхають в ВУЗи аби диплом був, реально вчаться одиниці, і нащо це все? Краще б професії якісь опановували, ще й батьки навчання оплачують, а потім сидять без роботи бо не чекають таких "спеціалістів" ніде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну...не зовсім так, є викладачі ідеалісти, є викладачі, які мають власні фірми і шукають собі працівників (простіше навчити відразу і отримати готового хорошого працівника), але одиниці студентів хочуть вчитись :sad: Більшість шукають халяви, а потім нарікають на систему освіти, дехто в свої 18 не розуміють на скільки важливо зараз шукати те що тобі до душі і воно на голову не впаде. Суспільству треба перерости ту гонитву за дипломом.

    Ну і по темі, я рада що закінчила в той час "не круту спеціальність", знання здобула я саме такі як хотіла, шкодую лише про одне, що дуже пізно прийшло розуміння різниці між викладачем і вчителем, бо могла отримати значно більше. Напевно десь через три роки зрозуміла чому були поставленні такі жорсткі вимоги до студентів.
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Я віддала державній роботі більше 12 років,пропонували підвищення але я пішла.