Вишита бісером сорочка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Веснулька, 24 Червень 2010.

  1. ginostra

    ginostra New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    тканина назиивається Brittney Lugana мені 3х3 забагато а 2х2 замало, але я поняла що то просто немаю навииків)))бо вже три рази одну квітку шию)) кожен раз краще)))
     
  2. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Ця тканина 28 каунту підходить для вишивки хрестиком ,а не для бісеру,акурат виходить хрестик 2х2 як на 14 аіді . До речі мені також її продали як для бісеру:girl_flag_of_truce: Я на ній не змогла вишивати:girl_mad:,залишила для хрестика. Ідеальна для бісеру 25 Лугана прекрасно лягають бісеринки- дуже швидко вишила на ній рушник.
     
  3. Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Привіт, дівчаточка! Щойно зареєструвалась і зразу прошу допомоги, та ж проблема що і в останніх дописах. Дуже хочу вишити бісером сукенку, а на льоні теж саме 2 на 2 туго, а три на 3 рідко, після прання лишився таким же... Чи це вишивати 2 на 2 ібуде нормально? Просто брала 2 метри полотна і того дорожчого, розкроїла...Стільки грошей вклала і не знаю що робити?
     
  4. ginostra

    ginostra New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    а я собі придумала метод)) два рядки і пропускаю одну нитку)) на тій тканині мені показували сорочку, вишиту бісером і все дуже гарно 2Х2, певно в мене руки якісь криві(((
     
  5. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    сорочка моя вже готова . Як хотіла - встигла до свят. Зараз спробую показати фото ))).
    [​IMG]

    сильно мене не критикуйте ))) то моя перша робота з бісером. Завжди тільки хрестиком вишивала. :girl_flirt:
     
    Останнє редагування модератором: 14 Травень 2013
  6. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    дівчатка-майстрині, давно хочу та ніяк не наважусь, розпочати вишити бісером корсет, можливо хтось таке робив чи бачив, як робити. Щоб зорієнтувати, опишу - це має бути узор як на сорочку, тобто не ті які шиють для весільних суконь перлами і бісером, а саме чеський бісер. Хотіла спочатку щоб повність зашитий, але це мабуть дуже важкий, і ще вагаюсь із вибором тканини.
     
  7. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    подарунок чоловіку на ювілей [​IMG]
     
  8. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Дівчата, може кому пригодиться інформація...вчора побачила вже флізелін з розміткою без малюнків під бісер (типу канва, але після контакту з водою розчиняється)...корисна штука...коштує 35 грн за А4 лист.
     
  9. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Дівчата може хтось зустрічав чорну таканину для вишиванки з бісеру? тут писали що підходе лагуна 25 акаунт чорна а де її купити?
     
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    А де саме бачили? напишіть в ПП, будьласка
     
  11. perlyna

    perlyna Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Перед дитячої вишиванки [​IMG]
     
  12. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Мій рукав [​IMG] [​IMG]
     
  13. ROSMARIN

    ROSMARIN Active Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Почала вишивати рукав нової вишиванки.
    [​IMG]
     
  14. Derdeshka

    Derdeshka Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Рятуюсь від нестачі світла такою от вишивкою, має бути сорочка (а може і сукня) для сестри:)
    [​IMG]
     
  15. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    готова вже
    [​IMG]
     
  16. Derdeshka

    Derdeshka Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Закінчила вишивати перід
    [​IMG]
     
  17. lusuzj

    lusuzj Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Дівчатка порадьте,хочу вишити племінику 13 років сорочку бісером.Порадьте заготовку брати підліткову чи дорослу.
     
  18. Ліля

    Ліля New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    підлідкову конешно
     
  19. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Краще купіть вставки-їх можна вшити в будь-яку тканину.
     
  20. lusuzj

    lusuzj Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Дякую за пораду.Я не є спец по вишитю з бісеру,але чула,що чоловічі сорочки з бісеру, треба спочатку вшити,а потім по готовому вишивати,чи це так?