Вишита бісером сорочка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Веснулька, 24 Червень 2010.

  1. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Трошки колупала сьогодні
    [​IMG]
     
  2. ocheniata

    ocheniata New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Я намірилась вишити сорочку бісером. Вже все купила, розкроїла і не знаю з чого починати. Це потрібно розграфлювати тканину? В дві нитки вишивати чи одну? Підкажіть!!!
     
  3. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Я би радила тканину спершу намочити в гарячій воді (щоб сіла) бо трапляється,що добряче змінює розмір
     
  4. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Розграфлюйте на свій розсуд.
    Якщо плануєте вишивати рубкою, то бажано в дві нитки, для надійності. Якщо кругленьким бісером, то буде достатньо і в одну.
    Вишивають білою капроновою ниткою, або звичайною котоновою (можна муліне) в колір бісера.
    Успіхів!!! :girl_bye2:
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивка бісером

    ну рубка рубці...
    в мене взагалі немає потреби вишивати в 2 нитки, бо ця японська рубка гладенька
    і мені смішно на інших форумах читати, що "не вишивайте рубко, бо порве нитку" :girl_haha:

    ніщо нічого не рве і не буде рвати
    і цього я не розумію
    на плащі Ринок можна зустріти (в тих суванірних магазинах) вишиті в такий спосіб сорочки
    це тіхій ужасьть
    про виворіт я взагалі мовчу, але ту мулінку і з "лиця" видно-це один
    намахатися з тим теж треба-підібрати під кожен колір бісеру відповідний колір нитки, в процесі вишивання постійно міняти нитку :8:, ще й не виправдовує то себе, бо реально псує роботу-це два

    то зайва проблема на пустому місці

    я однозначно тільки за капонову нитку в колір тканині
     
  6. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Ця японська рубка майже як бісер,перший раз таку бачу. Але є китайська рубка 100гр за 1$, японська miyukiріжуть нитку безжалісно, такими не навишиваєшся.
    Ось так це виглядає: miyuki, китай, matsuno.
    [​IMG]
     
  7. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    В нас на Косівщині є село Річка називається. Тат жінки займаються професійно вишиванням бісером (загалом сорочки). Бачила чимало робіт, то справді все вишито ДМС в 2 нитки, в колір бісеру. Хоча, як на мене то розкіш, і того не варте. Я вишиваю бісером звичайною катушечною ниткою в колір тканини, навіть бісерна яка йде на прикраси, мені якась не така для вишивання бісером, дуже стягує роботу, а катушечна чи муліне в самий раз. То діло смаку і практики.
     
  8. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Ось,що в мене виходить
    [​IMG]
     
  9. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    [​IMG]
    Одне гроно готове
     
  10. ocheniata

    ocheniata New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    допоможіть!!! бо нерви на грані:girl_cray:окса бачила Вашу роботу "виноград", я просто не розумію як у Вас так рівненько получається. Я хочу вишити сорочку бісером, схемка квіти для хрестика. Купила тканину спеціальну бісерну. Купила чеський бісер. Почала вишивати і побачила що бісер різних розмірів, скаче в різні сторони і завеликий для цієї тканини. Що мені робити? я вже думала почати вишивати на трошки грубшій канві. Чи купити новий бісер , але відповідного розміру. Правда не знаю магазину в якому є велика палітра кольорів хорошого бісеру. Підкажіть!!!
     
  11. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Розграфіть собі тканину в місцях вишивки на квадрати 10х10 хрестиків.В моєму випадку вкадрат не пропорційний( вужчий,аніж ширший),тканина густа,тому попробуйте ложити бісеринки через три нитки(3х3),але це потрібно дивитись по розміру бісеринок.Бо коли я шила 2х2,то бісер лягав дуже щільно,і тоді могли бісеринки виштовхувати одна-одну.Але,в загальному,чеський бісер доволі одного розміру
     
  12. ocheniata

    ocheniata New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Аж не віриться, що у мене получається. Ось мій дебют)))
    [​IMG]

    [​IMG]
    Ще трошки і перід сорочечки готовий)))
     
    Останнє редагування: 14 Жовтень 2010
  13. miss HR

    miss HR New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Дівчатка, які ж ви всі молодці!!! Дуже гарні роботи у всіх!!!
    Хочу похвалитися своїм шедевром, який ще в процесі
    [​IMG]
    вишила це за місяць, з великим завзяттям продовжую :)
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивка бісером

    Ну і я свої напрацювання покажу
    був в мене початок рукава, але слава Богу, на форумівці дівчата мене надоумили, що я не з того боку почала вишивати, довелося спороти, добре, що небагато

    таке є зараз (колір яскравішим є, і блистить значно більше)
    [​IMG][​IMG]

    завтра доб"ю третину того рукава
    якось призвичаїлася і тепер дуууже швидко мені вишивається :girl_dance:
     
  15. miss HR

    miss HR New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    imel, а в чому саме вас дівчата надоумили? Що ви неправильно шили в рукаві? Бо мене теж скоро чекає вишивання рукавів
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивка бісером

     
  17. miss HR

    miss HR New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Ага, задом наперед :) Мені кравчиня взагалі викроїла сорочку як одне ціле. Бо на фотографії між узором, який на плечі і початком рукава майже проміжку нема, боялись, що потім рукав не зможемо пришити :)
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивка бісером

    навпаки :)
    манжет на плечі :p
     
  19. miss HR

    miss HR New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    А я накінець-то закінчила свою основну частину сорочки. Ось що в мене вийшло
    [​IMG]
     
  20. PrincessRapunzel

    PrincessRapunzel New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Дівчата, порадьте де шукати схеми для сорочок вишитих бісером, а то я всі відомі мені магазини обшукала, на Краківському і Привокзальному дивилася... Є тільки звичайні, для вишивання нитками, а я так хочу вишити таку красу з бісеру!!!
    Зараз маю часу завалом і сиджу вяжу n-ний шалик, а могла б вже давно почати вишивати. Моя остання надія на вас!!! :d64: