Вишита бісером сорочка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Веснулька, 24 Червень 2010.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    в Призмі питали? а в окси?
     
  2. Lentyaika

    Lentyaika New Member

    Ні, мама хоче, щоб я ще одну вишила. Одна була б для мене, а іншу продали б

    В Призмі була, на Стародубській теж, і на Гонти,і на Балатоні, і в Мережці, і в Тканинах на Куліша, і на Франка в двох магазинах, і на Городоцькій... Я вже навіть уявлення не маю, де ще можна пошукати...(
    А Сихова я взагалі не знаю, а рукодільних магазинів в тому районі - то тим більше :girl_cray:
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2011
  3. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Я маю бісерне полотно, купляла давно в Галереї льону. Скільки точно не знаю, але брала на сорочку, тому думаю 1,5 м має бути. Можу відпродати по теперішній ціні бісерного, щоб купити інше бісерне такого ж розміру. Якщо цікавить - пишіть в ПП, домовимось
     
  4. Lentyaika

    Lentyaika New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Дуже вам вдячна! Це саме таке полотно :dance2: нарешті я змажу вишивати зі спокійною душею!:yahoo:
     
  5. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    я як купувала тканину на сорочку, то в магазині сказали, що буде нормально і що все витримає не прогнеться, але воно називалась просто "Домоткане полотно", тепер от сиджу і думаю, а не буду мати халепи я з ним потім коли з бісеру почне вимальовуватись малюнок? І ще порадьте як краще вишивати, квадратик 10*10 не оправдав свої надії?Як сильно потрібно зтягувати нитку при кріпленні бісеру? Поки вибрала для себе спосіб вишивати суцільним рядом, не знаю, що з того всього вийде
     
  6. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    ось так просувається мій процес
    [​IMG][​IMG]
    а ось таку маю проблему не знаю чому може то жовтий бісер не такою форми як коричневий?
    [​IMG]
    і саме головне HELP ME!!!!!Прошу подивіться своїм професфйним оком вишивальниці бісером може я дійно не ту тканину купила, нагадую "домоткане полотно"
    [​IMG]
     
  7. Lentyaika

    Lentyaika New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Ну, я далеко не професійна вишивальниця, я "только учусь" :shy: але мені здається, що тут просто потрібно рідше вишивати...тобто вишивати не через дві, а через три нитки, бо то дуже густе полотно (хоча я саме на такому зараз і вишиваю собі сорочку і воно мені дуже подобається:yes:)
     
  8. cheboturka

    cheboturka New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Я вишила дитині костюм на домотканому полотні , сказали підходить для бісеру, ніде нічого не тягне, просто супер, шила 2*2 нитки, а от взяла чорне на плахту , наче теж для бісеру нічого не виходить, тягне малюнок, випукле, суцільний жах.
    А це фотографія вже попраної тканини чи ні???
     
  9. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    та власне не прана, але після того як попрала нічого не змінилось. Напевно буду поротит і куплю інше полотно для бісеру. Думаю тут форму бісера підвела жовтого
     
  10. cheboturka

    cheboturka New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    форма бісеру тут ні до чого, я вишивала на праному полотні і все було ок, але моє пране за густотою, було як Ваше не пране, заміри до прання були на 10см більшими ніж після (на 2м), можливо на око не видно а реально вскочилось. З плахтою історія, що малюнок почало витягувати на рядку 20, чим дальше тим гірше. Пробую через канву, дві наразі не підійшли, купила 3 (а в магазині сказали, що полотно бісерне)
     
  11. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    В мене так було, малюнок тягнуло , навіть бісер вискакував, попорола і шила з більшими проміжутками, і бісер ліг чудово. Але мене інше полотно
     
    Останнє редагування модератором: 4 Грудень 2011
  12. sonatka

    sonatka New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Дівчата, скажіть може десь в інтернет магазині можна купити це домотканне полотно, бо в нас на Одещині взагалі нереально його купити, ніде не найшла, шукала скрізь по магазинах, бо дуже хочу вишити сорочку, але боюся починати...як раптом щось не вийде....
     
  13. Genetina

    Genetina New Member

    Останнє редагування модератором: 4 Грудень 2011
  14. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Це Настусі на Перше Причастя, моя перша сорочка , і друга робота бісером. Є багато помилок, але доня задоволена. ще лишився другий рукав дошити
    [​IMG][/URL]
     
  15. Genetina

    Genetina New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    [​IMG]

    [​IMG]

    Це вже готова зшита!
     
  16. schuchok

    schuchok New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Ось такий костюмчик вишивала не так давно.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Єдине чомусь мені не подобається вишивка бісером на чорному фоні, якась вона не така ефектна як на білому...
    На жаль не маю фото на моделі, чи хоча б на манекені.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2011
  17. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Мій початок, за вчорашній день почала рукав, дякуючи Оксі тепер знаю як то треба було вишивати. Шкода що відтінки треба було змінити, але думаю ці також виглядатимуть гарно
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. cheboturka

    cheboturka New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    нарешті моя похвастулька готова, костюм доні
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2012
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Христос народився, так помаленьку просувається мій процес
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. cheboturka

    cheboturka New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    перед маминої сорочки
    [​IMG]
    [​IMG]