Вишивальна жилєтка :(

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем La esposa, 22 Вересень 2009.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Дівчатка, допоможіть. Не можу ніде накопати...336 номер аріадни старої, то який по-новому? Вже і нет перелопатила і по магазинах політала...капєц.
     
  2. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Довишивала я сорочку доці:) видать, це мало бути в "вихвалялки", але буде сюди:sad: бо є пару причин: по-перше, я навіщось взялась спробувати себе у вишиванні бісером:girl_devil: - не сподобалось мені,як я справилась з тим завданням:sad: Я знайшла собі виправдання, правда, - я вирішила, що мої квіточки вишли такими кривими і нерівномірними, бо я купила дешевий бісер - і він весь різної форми:sad: (але ж інші вишивають ним і виходить гарно!) А ще, довишивши сьогодні останні квіточки я помітила, що бісер з останньої пачки має трохи блідніший відтінок!!!!!!:girl_cray: то мене вбило наповал!!! я в таких розстроєних чувствах, що передати не можу!!!!! Висновок: або :girl_blush2:бісер -це не моє, або моє -тільки треба більше практики, або бісер не такий попався.... але все одно, даю завтра зшивати сорочку, бо доні треба в четвер виступати. Поки шо нехай буде така сорочка, а трохи підросте моє дитя -вишию іншу:d64:
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    а я, а я....страдаю(( вишила майже всю Батерфляй і аж нині доперла що треба було виишвати хрестиком 2Х2, звідси і непонятки всі...тепер мушу додумувати як закінчити. але я взяла канву такого розміру як було вказано і вишивка якраз вписалась, а якщо би вишивала 2Х2 то не вмістилася б....і будь мудра:girl_cray:
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    а можна детальніше? тканина яка у вас?
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    якщо чесно, то не знаю точно, я як купувала то казала що мені треба вінтажне полотно. то аїда, думаю 16 або 14...але то не точно. в схемі в принципі нема ні точних розмірів в см, ні в хрестиках (хіба рахувати). просто то я протупила, треба було нормально перекласти рекомендації щодо вишивки, а не вгадувати((
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Останнім часом в мене немає анінайменшого бажання братися до якогось виду рукоділля. Вишивання мені не приносить стільки задоволення як колись.
    Може це через виснаженість організму :cry: щось нічого не хочеться робити. Скажіть, а таке можна вилікувати?
    Я дуже хочу позбітися такого стану.
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    зробити паузу...а потім зайти у вихвалялки і з новим ентузіазмом за роботу. мені допомагає
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Можна. Мені допомагає сон. І то багато годин сну. Зараз у мене аналогічний стан.
     
  9. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Ох, і я багато сплю, приходжу з роботи, повечеряю, почитаю трошки форум, і йду спати
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    а я сьогодні так голубці робила що порізала пучку великого правого пальця на шатківниці, тааак болить:girl_cray:
    найбільше шкода що голку не можу тримати, тепер вже точно не встигну до Великодня довишивати картинку і прикрасти свою кухню :umbrage:
     
  11. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    а я дуже засмучена, за кілька місяців, що я не вишивала, вчора захотіла повишивати. і вже маю викройку на сорочку, вже тішилась, нитки, схему роздрукувала.... в загальному тішуся як слон....
    зробила два хрестика, потім думаю дам чуть-чуть више по рукаву взір, випорила їх, але дивлюся нитка лишила слід. Я давай прати всі ті нитки, а вони такі кольори попускали. То я всі купила в Тернополі в магазині і вони линяють, ДМЦ линяє, то ж таке може бути. Я ж ними троха віночка дімовського вишила, тепер боюся прати, і вже не пам'ятаю, які купила в тому псевдомагазині, а які в інтернеті замовляла.

    Але єдиний плюс, що я не вишила купу хрестиків, а той цілий рукав і аж потім зауважила про такий недолік нитки.
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    я вже якось писала, але в іншій гілочці.
    В мене сталась біда з вишитою сорочкою. Позичили, повернули порваною. Сорочка ще мамина, вишита лише чорними нитками. Може хтось порадить, чи можна якось її "поремонтувати"?
    дирочка виглядає так(вона розміщена на рукаві), довжина розриву приблизно 5 см.
    [​IMG]

    а це сам рукав
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 6 Червень 2012
  13. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    А якщо розпороти те зшите і на місці дірки зі звороту приклеїти таку павутинку, як на підгин штанів дають? Може буде триматись і не так кидатиметься в очі:girl_in_dreams:
     
  14. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Сама павутинка не буде тримати, хіба ще на поверх павутинки накласти якусь тоненьку тканину-типу ситцю. А можна ще попробувати білий флізелін приклеїти з вивороту рукава, а з лиця скріпити машинною строчкою (дуже дрібненькими стібками). :girl_in_dreams:
     
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    А якщо додати трохи узору?
    На місце дірки довишивати оту частину узору, що виглядають як "обернутий параграф". тоді знизу можна буде підставити звичайну вишивальну тканину, прошити її на швейній машинці. тільки підставляти тканину так, щоб і на заплатці і на основній тканині хрестики збігались. Додатково тканину можна закріпити звичайною білою ниткою вишиваючи нею хрестики. А потім по заплатці додатково вишити узор чорним, може тоді то в очі так не кидатиметься. Тільки дірку не впорядковуйте, а лишіть асиметричною....
    Отут гарно пояснено, як ремонтувати канву http://rozochka.com/uroki-po-vishivke/remont-povrejdennoie-kanvi/id-menyu-71.html
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    дякую дівчатка! а "до вишивати" це дійсно гарна ідея! Буду "ремонтувати":)
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    дівчата, я така страшна вишивальниця, що ну! словом вишиваю я дуже гарну-ніжну скатертину, купувала набір в Аграфці
    ще як почала вишивати то чогось морочилась і таки мені виглядало що там замало клітинок, але ніби відрахувала і пііішла, так от сьогодні закінчила одну четвертину і пІчалька, останні хрестики стали на не останній клітинці а ще 2 залишились і то так не гарррно і що тепер робити? все пороти?
    [​IMG]
    з цього кута починала, а напевно треба було з середини тоді б може по клітинці по бокам було б, але на куі внутрішньому було б зміщення
    [​IMG]
    [​IMG]
    тут видно як зміщено :sad: фоткала зараз, освітлення погане
    і що його,крім плакати, робити?
    ще й забула схему в салоні ( де вишиваю зазвичай бо вдома не виходить) сподіваюсь її там не викинуть і я завтра заберу, суцільна жилєтка

    дякую Velana, я теж думала випороти ті останні "крадратики" і вишити їх від кінця але тоді буде більше місця до квіточок, чи то не страшно?
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    не переживати і вишивати далі. я кілька хвилин приглядалась і не помітила в чому помилка. то ж скатертина, ніхто не буде приглядатись. воно загубиться. хіба що Вас воно буде муляти.

    а я як в тій приказці: що дівчата робили? вишивали та співали. а що мати робила? порола та плакала. вишила майже весь перід сорочки і наразі половину з того вишитого випорола((( ну не сходиться мені взір на грудях і все. мама каже доштукувати кусок малюнку, а я не хочу, бо по перше не дуже вмію вигадувати на ходу, по друге не люблю того, і по третє сорочка має бути така, як я собі задумала, без змін. так що маю забавку тепер. планую до кінця тижня все почистити і може таки встигну переробити. добре хоч рукави вишивала паралельно (коли Сашка вигулювала). от така я вишивальниця.
     
  19. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    думаю, що так буде саме краще, тим більше, що до перших квіточок від квадратиків більше місця залишено (нарахувала там 3 клітки до найближчої квітки, а в кінці - 1 клітка до стебелка)
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    я короче , туплю))) прочитала 3 рази. і ніц не зрозуміла)))