Вишивальницям-початківцям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем kati, 25 Вересень 2009.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    не думаю що причина у каунті. просто беріть коротшу нитку і все.
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    та чомусь здається, що саме у каунті справа, я завжди беру одну нитку і складаю навпіл (мова про нитки з Дім), різати її ще наполовину то буде дуже маленький шматочок, особливо якщо у чотири нитки треба буде вишивати
     
  3. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Можна одну нитку запихати в голку, тоді складати в двоє і фіксувати два кінчики, тоді нитка не буде витріпуватись,
     
  4. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    о, таке треба спробувати, дякую за підказку! до такого сама б не додумалась
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Я вишиваю саме таким методом, розхід нитки значно менший.
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    розкажіть секрети вишивання металізованими нитками (DMC Precious metal Effects). я вже зрозуміла, що треба брати коротесеньку ниточку, а може ще щось? бо так відтріпується металева частина нитки.
     
  7. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Дівчата, підкажіть, будь ласка. Мережка, що на фото, то ляхівка чи щось інше. Ніби подібна, але сумніваюсь
    [​IMG]
     
  8. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Дівчатка, підкажіть будь ласка, як вишивати хрестиком на шифоні? То тре щось підкладати/накладати (ну накладати напевно тре бо як той хрестик вишиється) і що саме для цього використовується?
    Намітила собі одне плаття дуже цікаве, але уявлення не маю як то робиться.
     
  9. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Так є така накладна канва яку пришиваєш на шифон чи іншу тканину а потім треба по ниточках витягувати, а є ще водорозчинна яка потім у воді розчиняється. Але вишивати на такій канві досить важко ІМХО.
     
  10. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Не знала в яку тему, надіюсь втрапила.
    Не можу розібратись з цим дизайном - то серветка чи картина?
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    саме картина, але дехто вишиває і робить подушечку
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    а в цих магазинах є нитки ДМЦ? бо на сайті я їх чогось не бачу. нема чи просто не можу знайти?
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    є, принаймні в новому ЦУМі і на Сихові
     
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    майстриньки, підкажіть-наведіть, як робиться петелька на сорочці, знаєте, така, щоб той шнурок біля горловини протягувати.
    бо гугл на "петля, петелька" нічого потрібного не видає, а як інакше сформулювати, не придумаю...

    ---------- Додано в 21:37 ---------- Попередній допис був написаний в 21:35 ----------

    в чоловічій сорочці
     
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    а гачком не пробували? Звичайна в"язка "стовпчик".
    Ще можна руками. Голкою закріплюєте нитку. потім протягуєте нитку поряд з закріпленим через тканину але не затягуєте, виходить така собі петелька. Вставленими пальцями захоплюєте вільний кінець нитки, протягуєте через петельку, петельку з пальців скидаєте і затягуєте. З витягрутої нитки має вийти третя петелька. (1 петелька - зроблена голкою, друга - та, що скинута з пальців, третя - та, що витягувалась). Повторити надцять разів, поки не вийде нормальної довжини. Щоб не поролось - останню петельку не робити, а нитку протягнути наскрізь. І шнуречок затягнеться. Пришити.
    Ще таке пояснення:
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    петелька має бути дуже мацьопка, гачком так не потрафлю.
    Колись робила таким чином, що спершу ниткою робила таку дужечку розміру майбутньої петлі, а потім для міцності якось голкою і ниткою та дужка обв'язувалася. А от як - не можу згадати :sad:
    Буду пробувати так, як написали, дякую.
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Колись я також робила таким же способом: ниткою робила дужку, а потым ъъ обметувала обметувальним швом, як на третьому рисунку
    [​IMG]
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Якщо я маю Аіду 14 і нитки ПНК ім.Кірова, то в скільки ниточок краще вишивати? Якось мені в 2 пропуски завеликі, а в 3 забито якось...
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    на 14-ці можна вишивати і в одну, і в дві, і навіть в шість ниток. Все залежить від схеми та ефекту, який хочете отримати.
     
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Оце Ви мене вже геть заплутали =) Вишиваю картину в наборі, ось таку [​IMG] Ефекту хочу аби гарно було :girl_cool: