Вишивані ікони, образи

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем луіза, 22 Лютий 2009.

  1. geregala

    geregala Member

    Відповідь: Вишивані ікони, образи

    Розмір 67,3 х 25,4 см, вишивала довго, близько року, але між тим відволікалась на інші роботи, там важко обшивати все беком, дрібні деталі, руки, лице все обшите! Дизайн від JANLYNN, в оригіналі вишивається на бежевій Аїді.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані ікони, образи

    Маю таке питання у цю темку, нам один хлопчина вишив ікону.Ми взагалі не просили,це типу подарунок.цьому хлопчині десь 18-19 років,то є син чоловіка моєї свекрухи (це є другий чоловік,вони живуть у громадянському шлюбі).ми вибирали цими днями собі ікону,щоб купити до шлюбу, а вони нам сказали,що є готова та вишита і щоб ми брали її.А я маю певні сумніви.Ікона взагалі дуже гарна, я не бачила, але наречений був вражений.Але не думаю, що той хлопчина брав благословення на початок роботи і не думаю,що молився,коли робив.І як бути? Брати цю ікону, чи таки придбати? ми бачили гарні у магазині Свічадо,мальовані. Хочу,щоб ікона висіла у нашій кімнаті.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані ікони, образи

    А ви нитки підбирали чи купували набір? Мені цей дизайн шалено подобається, але щось боюся сама підбирати.
    Я би порадилася зі священиком. Зрештою, її в будь-якому разі треба попередньо посвятити.
    Ми мали на стіні над нами, а потім і в нашій кімнаті ікону, яку мама вишивала. Благословення на роботу я не знаю, чи вона брала, але що робила з молитвою й серце вкладала, це точно.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2010
  4. geregala

    geregala Member

    Відповідь: Вишивані ікони, образи

    Нитки підбирала сама, згідно таблиці переводу Діменшенс в DMC, там помилитись з кольором важко бо кольори всі контрастні, яскраві. Вишивка виходить об'ємна, тому що вишивається в три нитки.
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані ікони, образи

    geregala, Таємна вечеря безподобна, я також хочу собі вишити у вітальню, але ще сумніваюся чи вишивати кольорову від Діма чи кольору сепія від ДМЦ.
     
  6. geregala

    geregala Member

    Відповідь: Вишивані ікони, образи

    Дякую дуже, мені сепія теж подобається, але від Vervaco
    [​IMG]

    а ще в мене знайома вишиває "Тайну вечерю" гобеленовим швом, робота величезна і надзвичайно гарна!!!
    [​IMG]
     
  7. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані ікони, образи

     
  8. geregala

    geregala Member

    Відповідь: Вишивані ікони, образи

    Вроді не така, взагалі то якийсь набір вона купувала і там така канва цікава і дрібненький шов гобеленовий, а роботи купа, хоч каже що вишивати легко...
     
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані ікони, образи

    Це скоріш за все румунські гобелени фірми Goblenset , канва точно румунська, вже графлена.
     
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані ікони, образи

    гобелен румунський, але фірми ROGOBLEN
     
  11. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А я тепер вишиваю ось таку Матір Божу. Це мій процес
    [​IMG]
    А це так виглядатиме закінчена робота
    [​IMG]
     
  12. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Колись виставляла у вишивальних планах картинки, які моя мам вирішила вишивати. Ось вже появились перші результати. Вишиваю не я, а моя мама, яку підсадили на вишивку форумчанки
    [​IMG]
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Почала новий процесик (свекрусі на подарунок). Минулого року вишивала до нього пару для свекра. Уже красується у них дома. Десь тут виставляла.
    [​IMG][​IMG]
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    І ще трішки
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 Серпень 2010
  15. Христя

    Христя Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    вишивала сьогодні трошки ікону(вже котрий рік не можу дошити)
    було так [​IMG]
    а вже є так [​IMG]
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані ікони, образи

    вибачте,що тут вписуюся недоречно,але я тоді питала про те, чи варто брати вишивану ікону на весілля. Ми таки взяли її, її вишив син чоловіка свекрухи.Йому 19 років. Я трохи боялася,бо все ж таки багато читала, як треба починати роботу над іконою,але нам в церкві під час шлюбу її посвятили,надіюся вона буде нести нам лише добро.А ось і сама ікона:
    [​IMG]
     
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Вирішила відпочити трохи від маків. Мала натхнення вишити і оформити таку картинку. Оформляла з того, що познаходила вдома. Перший раз декупажила. Так кривенько і не дуже акуратно (тому не показую ближче), але довольна страшенно. Другий день собою тішуся.:girl_tender:
    [​IMG]
     
  18. Христя

    Христя Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    трошки просунувся мій процес [​IMG](і знову натхнення втікає від мене)
     
  19. NOKIA

    NOKIA Active Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    І я таку картинку вишила подружці на ДН. Оформлення чоловікове.

    [​IMG]
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Потрохи вишиваю
    [​IMG]