Вишивані роботи в процесі

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Kasia, 3 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Гм, чому... може так...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Головне що просувається (літом все повільно шиється)! А що то має бути?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Тедді за деревом:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Я теж такого ведмедика вишивала.Ще 3 роки назад я купила готовий набір в інтернет магазині.Гарна закладочка получилась:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    [​IMG]А я зараз тружуся над ось такою метрикою
    І ось мій процес [​IMG],[​IMG],[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А мені стало ліньки вишивати своє серце, чомусь нема бажання :girl_sad: Мабуть треба щоб інтернет відключили:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    ага, як відключають інтернет зразу стільки справ робиться ))))))))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Яка шкода... :girl_sad: А я хочу таке вишити, як тільки вікно дошию. І така мета додає мені більшого бажання до вишивання вікна. :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    знайшла в себе фотку моєї змордованої хатки
    аж соромно з таким мацьопством викладатись, але я ніяк собі не могла уявити, що то буде так багато з нею мороки :sad:

    [​IMG]

    на даний момент відшито десь половину (фотка устаріла). вже і пороти довелось, бо кольори плутаються :sad:а вишивати можу лише з хорошою підсвіткою, інакше взагалі можна не те вишити :sad:
     
    • Подобається Подобається x 17
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    набралась я злості на ту хатку сьогодні і найближчі вечори після вкладання малого буду наполегливо її закінчувати. повішу на стіну і навіть не буду згадувати як я з тим дріб"язком наморочилась, ррррррр
    думала "маленька -швидко зроблю" а фігушки :sad: якийсь парадокс
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Хатка виглядає гарно, але як подумаю, як кольори мерехтять в очах... то аж страшно! В мене килимок 11 кольорів і є 3 кольори бліді (білий, пісочний і сірий), які при певному освітлені одинакові. То я вже теж порала раз свого собаку :sad:

    Анута, ще трошки! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    там 7 відтінків зеленого. і по тому що намальовано на канві маю вгадувати який саме. іноді розумієш що не той колір запізно і вже треба пороти...
    я подумати не могла, що в такій мелюззі 17 (!) кольорів
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Дівчатка, а я на вишиваю. :sad: Так хочу, але щось неможу оприділитися і вибрати нарешті щось і почати...
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    і не вишиваю. в останній вишивці нагло помилилася. і тепер лівий край такий малий залишився, не знаю як мені його в багетці натянуть. розстроїлася, і немаю бажання.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Касю, а я свої горнятка, що мене завжди розчаровували, викинула в смітник... І на диво, шкода не стало. Дивлюся гордо вперед, на 5 інших. :girl_cool:
    Панадолочко, рекомендую переглянути гілки зі схемами, у групі також. І ще сайти зі схемками... От побачите, що щось та й впаде в око! :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Я не вишивала років 15 напевно. Почала вишивати своїх "Пінгвінчиків". Схема нібі проста, але як я мучаюсь з ними. Вже стільки разів розпорювала, що напевно, якщо вирахувати, то все вишито по два рази. А на зворотню сторону навіть соромно дивитись. Плутаюсь і у схемі і в самих хрестиках (маю на увазі правильність перехрещення). Але я не здамся - ця вишивка буде тренуванням (треба ж натренувати руку).
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А ось результати моїх старань за минулий тиждень. Цього тижня не вишивала, бо в понеділок в тата день народження святкували, а вчора моя крихітка з температурою промучилася. Не до картинки було. Тепер знову візьмкся за вишивку,бо доня вже добре себе почуває, то і я можу відпочити
    [​IMG]
    P.S. Оцініть вклад мого чоловіка. Розграфлення - це його робота :) а точніше, це компенсація за те, що не відсканував картинки і, мало того, загубив її десь
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Ну, нарешті не забула камеру в машині. Викладаю фото. Але сильно не бийте, що якість погана. Я вже як могла корегувала. Сліпа, певно.
    Я купила собі великі п'яльця й вишиваю на них, бо тканина м'яка й не натягується на каркас, на жаль. Тому на тканині якраз видно всі розводи. Пожмакана - торбочка.

    [​IMG] [​IMG]

    І ліва сторона ближче.

    [​IMG]

    Чомусь на фото воно не таке гарне, як реально. :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 23
  19. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Дуже гарно і ніжно виходить! Спробуй зняти зі спалахом в режимі макро.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Як - негарне:suicide:??? Таж там така робота!!! Особливо мені подобається, як та фіраночка ніби просвічується:girl_in_love:. Хіба може воно трохи темніше, ніж на малюнку було, чи то таке фото?
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.