Вишивані роботи в процесі

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Kasia, 3 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Я її на конкурс посилати не буду (от така я загадкова :girl_flirt:).
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А це мої старання протягом двох тижневої відпустки. В один день побачила такого песика на Водогінній і в Епіцентрі(в багетній майстерні), і вирішила й собі вишити. Тим більше, що кількість кольорів маленька, як я люблю. :girl_smile:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 19
  3. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Яка мила собачка :)
    Чоловік ось закінчив портрет малечі:)[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Вишиванко, я в захопленні від ваших робіт!! І ваш чоловік такий молодець!!! :girl_claping:

    Маріє, я чекаю процесу!!! Не тягніть так довго!
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    має бути ось це

    http://www.meijer.com/catalog/product.jsp?categoryId=795&parentCategoryId=793&productId=79573

    наразі є оце
    [​IMG]

    Оскільки картин я ще не вишивала і, взагалі, не вишивала років з десять, то трохи набила собі шишок. Почала вишивати в понеділок, а тканину розмітила лише в четвер, після того як випорола дещо, вишите не там де треба (ну тяжко к.ф.-м.н. рахувати в межах двадцяти). Пару фрагментів порола, бо вони були вишиті не тим кольором. Наразі вишиваю хрестиком, потім візьмусь за півхрестик (тло), далі - фрацузькі вузлики і бек на десерт.
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 19
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Маріє, клас!! :girl_claping::girl_claping: Шкода, що таке мацюпуньке фото, але робота буде суперова!! І вже стільки вишили!! :girl_in_dreams::girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Дякую, Лілю. :shy:

    На початку я тільки то і робила, що міняла нитки :girl_haha:. Після того я вирішила оптимізувати процес: вишивати один колір, а не якийсь конкретний об'єкт. Отут мені розмітка дуже допомогла.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    У такій роботі, то інакше й не можна, мабуть. Мені простіше шити квітку, тоді листочки... Але я теж шию по черзі кожен колір. Так простіше, не заплутаєшся. Успіху вам! І чекаємо з нетерпінням продовження!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Маріє, я від вашої роботи просто в неймовірному захоплені! По-перше, знімаю капелюха перед вами (чи як там кобіти демонструють щире захоплення і повагу?) за вашу швидкість. З огляду на те, що тільки тиждень вишиваєте, без розмітки почали й часто пороли... і скільки кольорів відшито, то просто темпи вражаючі! Підозрюю, що ви вже й на конкрус щось приготували? А по-друге, зважаючи на те, що останній раз давно вишивали і одразу взялися за таку велику роботу, де не тільки хрестики, але й усі мною "любимі" вузлики і беки є... ех.., знімаю ще одного капелюха :) і дуже тішуся, що Ви приєдналися в наш гурток :):) Частіше викладайте фото процесів!

    дівчата мене просто вбивають наповал своєю швидкістю! у чому секрет? як так ВЛІТКУ мона швидко вишивати? Дуже файний песик виходить, підозрюю, що ви вже теж щось захом"ячили на конкурс?:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:

    Вишиванко, дуже гарно розроблена схема! і гарно відшито! Чоловік вже знає, що буде вишивати далі?
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Умо, я всидчива, дуже терпляча і маю високу продуктивність праці, коли роблю те, що мені дуже подобається. Тим більше, що зараз час в мене є, поки відпустка. Надвір сильно не вийдеш (нині всього-навсього +33, а так +38 в тіні), вдома забагато роботи так само нема (живу з братом, він збитків не робить, я не свинячу, то й прибирати часто не треба). От і хочу зараз вільний час по максимуму використати, бо потім буду зайнята.

    На конкурс виставляти ніц не буду, плани на майбутнє намічені. Дві картинки на подарунок вишити хочу і поле макове Анкорівське. Це моя мрія. Заодно і на стіни щось вартісне почеплю, а не якісь галімі постери по $100 за штуку.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Маріє, на поле анкорівське кличте мене. будем дуетом вишивати :) і фотами ділитися
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Суперова ідея! Я вже давно чекаю на тему "спільні процеси". :girl_claping: Якби Кітка мене попередила з кавою, я би разом з нею почала... а так... :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Лілю, не засмучуйтесь, я думаю, що ми ще всі якось наважимось на спільний процес :)
    У нас лише тут початок...;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Хрестики вишила. Лишилося все решта. Трохи, скажу я вам, ентузіазм мій пропав.

    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Ех, Марійко, я ТАК понеділка чекала, щоб знову побачити Ваш процес! У Вас моторчик, зізнавайтеся?! Дуже швидко і гарно відшито! До цієї панельки, я ще бачила в комплекті є квадратна картинка. Будете її теж вишивати?

    Марійко, ми з Лілією з дня на день очікуємо поле з маками. Може якраз троє разом почнемо? там дивись і ентузіазм повернеться :)

    п.с. але руки не опускати і в такому ж темпі дошити колібриків!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Ви не бачили ще лівої сторони, там ТАКЕ страхіття. Квадратної картинки не бачила, не знаю, але можна би було вишити. Why not? Моє макове поле йде аж з Англії, коли дойде - поняття не маю. Коли буду вишивати його так само не знаю, бо вже треба буде братись за науку (стаття чекає, туди-розтуди її). І ще одне, Умо, Лілю та інші дівчата, ну перестаньте ж ви мені викати, говоріть мені ти, пліііііз.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А я на свому вікні ще одну квітку завершила. Обіцяю завтра фото, бо нині не встигла зазнимкувати. Взялася за вишивання віконної рами... Ух, як я не люблю монотонність... Ну, ніц, прорвемося...
    От що мене дуже лякає, то це вишивання контурів, у мене цього діла з вікном попередру доволі багато буде... страшнувато мені стає, як подумаю...
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А що за кава, бо теж хочу щось таке вишити?
    А ви подумайте про те, як закінчите роботу і на форумі будете вихвалятись :girl_in_love::girl_claping::girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    ось такі колібрі і гібіскус
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Лілічко, мені аж "поплохало", як я то прочитала:scare::girl_haha:. А чи я не писала, що не знаю толком, як перевести ту схемку в РМ, і т.д., і т.п.? Що, я ще в рельсу мала бити :girl_spruce_up:? А вікно хто буде закінчувати:girl_devil:? І взагалі, ви вже вибрали стіну, котру Ромко буде довбати під то віконечко:girl_crazy:?

    Може виставлю сьогодні фотку, що я вже понавишивала. Трохи мордуюся з тими контурами, вже двічі порола їх (благо - не багато), бо все не до душі воно мені.
     
    • Подобається Подобається x 6
Статус теми:
Закрита.