Вишивані роботи в процесі

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Kasia, 3 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Ось і мої процесики: закладочки на подарунок, дві вже вишиті, а одну ще потрібно вишивати. Сьогодні дошию і покажу в готових роботах
    [​IMG]
     
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    мої теперіні проеси

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    і останнє - тут вже личко трошки з беком. і питання - чи добре я підібрала колір беку? бо там на схемі нічого про це нема. може він мав би бути в тон. а не контрастний?

    [​IMG]

    і ше питання - чим би ви порадили зашити решту волосся? має бути Екрю, але поки не маю, ще не купила, маю кілька відтінків кремового, бежевого і т.п.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2009
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    як на мене може бути і не екрю (там його як кіт наплакав), а підібрати щось під тон
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    та і я про те, але щось не можу тон вибрати -чи жовтіше, чи кремовіше, або взагалі зашити таким самим, як попередній контур. ну, не буде ще одного переходу кольору. не знаю.
     
  5. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Кремовий, бежевий - то більше тілесні а вам треба світліший ніж самий світлий коричневий на голові - шукайте в хомячих запасах світло-коричневий або докупіть екрю - все одно в хазяйстві пригодиться:girl_smile: зате не прийдеться пороти якщо щось піде не так:girl_sad:
     
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Я би так зробила, як Хомка каже, бо то на голові напевно мався на увазі відблиск сонця.
     
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    угу, і екрю, то найкраще, імхо. Екрю - молочний колір.
     
  8. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А це ще один мій процес - скатертина, який постійно затягується, тому що виникають нові
    [​IMG]
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Ото моє нещастячко, яке зараз чемно лежить у шафці й чекає черги. :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  10. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    ой, я це так само собі запланувала, і вже навіть схему розглядала, але чомусь думала, що має бути набагато світліше на фоні тої чорної канви
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Та там взагалі такий атас...
    Я вже більше відшила. Може, нині зазнимкую те, що маю зараз. Схема розходиться із знимкою готової роботи. Білий на каві цілковито не пасує й узагалі дратує. На фото готової роботи замість білого є чорний.
    Якби ви таки надумали до тої роботи братися, то свисність, я би разом з вами вишивала.
    Обидві конкурсні мали бути подарунком Ромаськові, але ті кольори мене так розчарували, що я не змогла продовжувати... А тепер маю мороку, що подарувати йому на уродини. :sad:
     
  12. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    я надумаю, бо подобається мені той стиль, але щось там дійсно якісь розбіжності. може, в готовому вигляді краще дивиться. покажіть решту.
    але я би вишивала ще не скоро. мабуть після Нового Року, бо зараз - часу вже нема, а з наступного тижня - мільйон незавершених справ на кінець року.
    в мене ще конкретний план - мамі на день народження. показую процес - бо хрестиків 20 там вже є )))))
    [​IMG]
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    То з дому. Найшвидше за 2 години. Мабуть, не варто на каві білий колір давати, а таки чорний, бо дуже контрастує. І якщо в три нитки шити, то взагалі аж світиться. Мені не сподобалося, я зашила в дві, але і то зле. :sad:
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Клас, то ж такий дизайн як наше поле від Анкор, тіко наштамповане :)
     
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Хіба? просто схоже. то набір лежить вже від літа. я придбала. бо там небагато власне вишивки - і просто хотілося спробувати. як то на тонованій канві вишивати. і ще - після анкорівських маків, де все полотно зашите, я вже просто не наважувалася знов на щось масштабне.
    а тепер та робота чекає свого часу. не знаю, доки
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    так, схоже :) піратська копія здається :)
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Ото початок лелек (робила без спалаху, тому трохи темне):
    [​IMG]

    А так виглядає зараз кава (зі спалахом фото і без роблене):
    [​IMG] [​IMG]
     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    ні, ну я спеціально щойно передивилася - зовсім різні речі :girl_in_dreams:


    ні, ну на фото зі схемою там явно зовсім інше. я собі, принаймні, інше уявляла.
    сіро-біле.
    а насправді воно досить кольорове.
    виглядає гарно.
    але якщо чесно - то щось мені світліша канва проситься. може, сіра. цікаво було б побачити, що вийде. або паспарту світле - і тоді буде шикарно виглядати. особливо для подарунку ))

     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2009
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    То на фото готової роботи. Там те, що на схемі позначено, як білий колір, вишили чорним. Я теж думаю так зробити, бо зовсім не пасує той білий. Саме він мене й розчарував. Або як не чорним, то темнішим коричневим.
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    але знаєте, не поспішайте випорювати те біле - може в кінці якраз все і "заграє"
     
Статус теми:
Закрита.