Вишивані роботи в процесі

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Kasia, 3 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Мені теж здається, що так буде найкраще. В кінцевому результаті покажете нам фото - тоді й буде видно чи не замало тих двох елементів, думаю що буде якраз. І це точно краще ніж довгобуд:girl_wink:
     
  2. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    [​IMG] трохи мого процесу
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Зараз я почала вишивати "Таємну вечерю" в тоні сепія
    [​IMG]
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Я нині свого ангелика трошки мордувала. Зробила напис. Правда, лиш коли зазнимкувала, згадала, що треба цитату підписати. Ну, то вже пізніше.
    Отакий я шрифт обрала цікавий. І піввечора потратила на той напис та вигадування букв, яких не було там, відки я ці букви взяла.
    [​IMG] [​IMG]
    Дещо мені тут не подобається, а як переробити краще не знаю. Якщо не дуже помітно, то переробляти не буду. Бо й так нині кілька разів порола, більше не хочу...
    Лишився підпис - псалом 104, і світлий блакитний на хмарці.
     
  5. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Top-Olya! Суперськи виходить!:girl_claping: Такі файнюні сорочки у парі будуть!
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    ви дуже критичні до своєї роботи, а напис якраз зайняв вільне місце і виглядає тепер довершено

    Покажіть як буде виглядати готова робота
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Лілю, згідна з Людмилою. Дуже гарно!
     
  8. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Приступила я до роботи, з цілої купки роздрукованих схем чоловік вибрав, що мені вишивати:girl_smile:, щоб не мучилась. Моя робота за 2 дні, це досить багато, як для мене:girl_wink:
    [​IMG][​IMG]
    подобається вишивати меланжем, постійно чекаю, щоб появився новий відтінок нитки.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Дуже гарно виходить! Наша Іринка (ла еспоса) теж таку вишивала. :)
     
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    lapocka, гарненькі і весняні будуть листочки (мені так здається що це листочки)
    От дивлюся як усі вишивають меленжем і собі захотілося щось ним вишити
     
  11. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Знаю Лілю, майже все що я останнім часом вишиваю, беру з посиденьок, ех дівчата, щоб я без вас робила:girl_in_love:
     
  12. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Всім привіт! Хочу показати свою вишиваночку в процесі. Це - перший рукав. Почала без п'ялець, і дуже важко мені йшло (домоткане полотно, дрібненькі хрестики), тому закинула на деякий час. Але в цю неділю перечитала всю гілку "поради для вишивальниць", і вирішила все-таки спробувати п'яльця. І вуаля - процес пішов!!! Виявилось зручно, приємно, швидше! Також, дякую за поради щодо клею (щоб не обшивати), і щодо маркера (я розмітку зробила мінімальну ниткою).
    Строго не судіть - це моя друга робота хрестиком тепер, попередні були ще в школі.
    Коло квіточок ще будуть листочки, але я такі, як на схемі, вишивати не хочу, якщо нічого не знайду кращого, намалюю сама, так що наразі пусте місце...

    [​IMG]

    А це взір ближче.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2009
  13. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    А це - зворотна сторона... Наразі, я нею дуже задоволена. Стараюсь, щоб було більш-менш в одну сторону, оскільки це вишиванка, але якщо не виходить щось, дуже не переживаю, щоб не падала швидкість :) Бо вона і так дуже низька!

    [​IMG]

    А це - фото сорочки, з якої взята дана схема. Моя буде схожа, але трошки інша :) Вишиваю довгу, під плахту.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2009
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Ух ти!!!! Красааааа!!! Шкірко)) а ви нам процес періодично не забувайте показувати і швидкість буде стабільно висока:girl_wink: Натхнення, приємного вишивання і рівненьких хрестиків вам:girl_in_love:
     
  15. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    1 хлопчик, починався на конкурс, потім забула його в Києві, на конкурс не встигла, тепер планую довишивати, подарую похрестику на Миколая або Різдво

    [​IMG]

    2 цей процесик, зробила за 4 дні, може вгадаєте що це?:girl_smile:

    [​IMG]
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    якась панянка вишиває біля вікна ;)
     
  17. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    пошті), щоденник пише
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    а оригінальне зображення можна продемострувати?

    те перше не прошу, бо здається десь його вже бачила ;)
     
  19. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    а це я вишиваю не цілком ікону, але на релігійну тематику Ісус стукає у двері. Моя бабуся дуже на ДН хоче, тому хочу зробити такий презент.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 10 Грудень 2009
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    прошу глянути, як офігенно відрізняються нитки ДМС . з різних моточків і різних магазинів, але номер однаковий -604.
    той кусок що над головою місів.

    от таке. і ні не зробиш мушу шити. маю надію скло і прання троха прикриє ті недоліки.
    [​IMG]
     
Статус теми:
Закрита.