Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Імель, 28 Травень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    прошу допомогти. або просто як збільшити кількість листків при роздруковуванні схеми.

    тобто РМ може дати мені 4 листки, я ніц не бачу. хочу 8.
    що зробити?
     
  2. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    у мене була аналогічна пробема при роздрукуванні віночка, перед Друком спершу потрібно налаштувати Page Setup-> Size print-> там далі буде 4 варіанти(в моєм патерн мейкері так), я активую третій. і можна вводити скільки листків бажаєте по ширині, а скільки по висоті. Це перший спосіб і ,на мою думку, найкращий.

    Ще є другий спосіб, то тре активувати 4 галочку, і вводити кількість хрестиків на дюйм, я ввожу 10 тоді також гарно видно.

    Якщо не зрозуміли мою писанину, то можу вислати скіршот.
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    оо. дякую. все вийшло
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Підкажіть будь ласка от таке: маю схемку в РМ...на домашньому комп*ютері та програма встановлена, але нема принтера, принтер є на роботі, але там я не можу встановити сам РМ і відкрити схему. Сподіваюсь зрозуміло пояснила. Так от, чи можна схему з РМ якось перенести в інший формат щоб роздрукувати?
     
  5. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Можна. Включаєте опцію "показати схему в символах", потім меню файл --> експорт в графічний файл, далі по підказках, збережеться jpg формат.
    Якщо схема невелика, то якість друку буде добра.

    Щоб перевести в графіку велику схему, треба буде встановити віртуальний принтер.
    Ось тут почитайте 1, 2
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2012
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    дякую, все вдалося. вже роздрукувала і тішуся))
     
  7. Rakushka

    Rakushka New Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Дівчатка, прошу вашої допомоги! Чи могли ви б зробити мені ось таку схемку ????
    А то я нічого в тому не розумію ((( І якщо можна зберегти в форматі jpg., бо програма ПМ встановлюватись на мій комп. не хоче ніяк, тому в форматі програми переглянути не зможу або якось, я читала можна перевести в графічний вигляд і зберегти в документ Ексель. То вже як вам зручніше. Доречі, не знаю як там з розміром, хотілось, щоб получилась готова вишивка десь 30/30 см ((Хочу вишити такий образ!

    Робила схему через іншу програму, ось що получилось Але я не знаю, чи це добра схема буде і який розмір вишивки вийде. Що скажете?
     
  8. Rakushka

    Rakushka New Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Скачала програму перегляду схем в ПМ, тому можу схему переглянути і через формат ПМ ))
     
  9. Indi

    Indi New Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Дівчата маю до Вас таке запитання.Набираю схему в ПМ в якій є елементи які повторюються,як їх копіювати щоб кожний раз одне і то саме не набирати?
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    виділяєте (на панелі інструментів є відповідні іконки або кнопкою F12 (прямокутне виділення)) і тоді вже звичні CTRL+C i CTRL+V
     
  11. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Як з ПДФ перевести в схему РМ ???
     
  12. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Ось тут є МК по перенабору з Пдф в ПМ
    http://zlataya.info/publ/n_uch/komp/perenabor2/17-1-0-168
    Я пробовала перенабирати ГК і не змогла:girl_nea:
     
  13. Calypso

    Calypso Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Розтлумачте, будь ласка, юзеру )) Як зрозуміти на схемі, де треба вишивати Half Stitches, а де Quarter Stitches? Коли переглядаю схему (в символьному виді), то бачу там лише звичайні символи і символи на чверть звичайної клітинки. Відразу подумала, що це Quarter Stitches так позначається, але коли потрібно вишивати півхрестика (фон, напр.) позначення таке ж. І чи можна в цій програмці окремо висвітити якийсь вид стібка?
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    В палені інструментів натискаєте кнопку з великою літерою І (показати інформацію) [​IMG].
    Вам відкриється табличка із тлумаченням всіх позначень, нитками і т.п.
    Там погруповані хрестики, півхрестики, бек і т.д.
    Знайдете собі потрібний символ і будете розрізняти.

    можна.
    обираєте потрібний колір/символ і на панелі інструментів натискаєте кнопку [​IMG] (підсвітити колір). Вона орієнтовно під кнопочкою І.
     
  15. Calypso

    Calypso Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Я проглядала інформацію, але якщо, напр., червоний колір позначений зірочкою, то він має таке позначення і в повному хрестику, і півхрестику...
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    не маю під рукою жодної схеми аби глянути...
    Півхрестики та хрестики повинні позначатись по різному. можливо це помилка того, хто перенабирав схему.
     
  17. Calypso

    Calypso Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Так, хрестики і півхрестики позначені по різному, але знайти на схемі власне ось ці Quarter Stitches не можу...
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    запам"ятайте як вони позначені.
    Внизу, де палітра кольорів, оберіть потрібний символ і потім натискаєте Підсвітити колір. Виділяться лише ті, що потрібні
     
  19. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка: схеми, викрійки

    Дівчата, дуже потребую допомоги. Так подобаються мені борщівські сорочки, в темі знайшла посилання, скачала, але біда - схеми не читаються без РМ програми, а завантажити її вже кілька днів не можу, чи то вона платна, чи я не там шукаю. Тицніть пальцем, будь-ласка, хто може допомогти.
     
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    в першому дописі є програма і кряк до неї. єдина складність може бути з установкою кряка, я мучилась з тим 3 дні, аж поки доперла. ось які вказівки знайшла в мережі :
    Скачуєте РМ, встановлюєте його, а потім: