Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Імель, 28 Травень 2009.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    дівчата дуже потрібна ваша допомога. Загалом, я інколи дуже шкодую шо коли шось цікаве в неті знаходжу то люблю похвалися дома. я похвалилася Яниному татові шо з є така прога шо з любого малюнку зробить схему для вишивки шей нитки сама підбере. Мало похвалися - продемонструвала. Він то розказав другій бабі і вони знайшли мені мінінгіту.
    Програмка то робить схемку, але як і тій програмці лінії малювати? Ну не тільки хрестики, але і шоб можна було шось обвести і окреслити. Он як у мене на ромашках травичка намалювана такими лініями. або маленькі картинки то там часто якщо то персонажі то риси обличчя лініями малюють і одіж ними обводять. Он на тих схемах тра буде віконечка лінією робити, а ше руки дерев шо стирчать і певно обриси камінчиків будинку.... Дуло би та добре, якби хтось, хто добре знає ту програму зробив по ній гарний урок :)
    Зара я покажу шо наша друга баба хоче вишивати (я би певно то ніколи не вишила). Вона то вишивати хоче форматом десь 60 на скільки вийде. Всі запоропоновані мною схеми зими їй не підійшли, а ось цей мінінгіт у сам раз. каже шо на шо тра буде менше кольорів ниток і ниток то і вишиватиме. А ше порадьте на якій канві ту схему робити. Людина хоч і старша і зір має троха ліпший ніж я, але вока не молоді.
     
  2. Holly

    Holly Moderator

    • Подобається Подобається x 3
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    :sad: :sad: :sad: каже шо на летібіті такого файлу вже нема :sad: :sad: :sad:
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Маю російську інструкцію, але икладу тільки завтра, бо вдомця нет не дюже
    Адріасю, я би ВАм не радила в РМ заганяти такі веикі і складні схеми. Бо буждете мати ще більше мєнінгіту-купу колорів і ще більшу кількість одниночних хрестиків.

    Для бекстіча є окрема іконка у вигляді трьох ліній, з"єднаних в одній точці (5-та по рахунку).
     
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    а у щоб радили? Та іконка чомусь неактивна :sad:
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    інтернет-страшеа сила, перегляньте тему з посиланнями, або кидайте запити у відповідну тему "Шукаю схему", в деког хом"яки ну дуже великі.

    І будете впевнені у якості схеми.

    Дивно
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Перша хатинка, точно вже є в схемі, так що не парся, а дай бабі готову схемку :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Вчора випадково довідалась, що у РМ можна виділити "підсвітити", той колір, яким вишиваєш.:girl_haha: А мені цього так бракувало.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю схемку

    знайшла я зиму і надзвичайно багато інших просто шикарних пейзажів, але то всьо добро у форматі "pat". Дівчата підкажіть будь ласка чим то ту радість відкрити і як перевести в шось шо можна надрукувати.
    Спасибики :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Останнє редагування модератором: 17 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  11. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю схемку

    Дівчата ну буль даска хто знає шо то за формат той pat підкажіть. Вже за нині тричі мені дзвонила. Я завантажила той архів з тим зображенням сюди
    Всьо йду фоткати то шо я навишивала, най тікі акум ся зарядит. Так хочу похвалися шо капєц.
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Шукаю схемку

    А погуглити?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Шукаю схемку

    в мене інстальована ПС стіч про. якщо там є функція переводу в графіку, то можу попробувати :) виклади десь файл
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2009
  14. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю схемку

    погуглила. качаю прогу
    тут знаходиться файл тої зими (блін мало того шо пору року не люблю то тепер шей від вишивок шарахатимусь як згадаю свої пошуки)
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2009
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Адріасю, то або ТАКА складна схема, або прогон... аж не знаю як та бабця вишивати то буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    якщо треба то я перезаллю або скину на пошту
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Tutuka, у мене запитання щодо перенабору схеми (урок ан стор.2).
    В мене чомусь розриває схему. Скрін додаю
    Переробляла певно раз 20 і далі одне і те саме. З чим це може бути пов"язано і як це виправити?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Анута, это очень распространенный глюк РМ :girl_devil: В принципе ничем не лечится, обычно сам проходит через какое-то время (пару перезагрузок). В принципе можно перенабрать и так,а потом поменять местами перетаскиванием, но напрягает все равно :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    дякі. почекаємо. перетягувати ну зовсім не хоцца...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    розкажіть, пліз, детальніше. А то вже декілька днів парюсь, а результат той самий. Вже б напевно щось вишивати взялась, а схема в графіці до того паскудна, що єдина надія, що перенаберу