Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Жемчужинка, 14 Серпень 2009.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    А як ви радите- краще розпороти тих 4 рядочки повністю, чи плоскогубчиками поломати потрібний колір і нашити новий у відповідні місця.
     
  2. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Однозначно пороти. Бо поломати то можна, але тоді сусідній бісер відвисне.
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивка бісером

    Щось мені туго йде бісер!вже купа часу вишиваю, а ще навіть і половини нема!але з Божою поміччю закінчу)
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    привіт майстрам від повного чайника))))
    хочу вишити рушник бісером. але не з набору. маю схему для хрестика.
    розкажіть, будь ласка, як і з чого починати? яку взяти тканину (яку краще товстішу чи тоншу)? чи наносити малюнок на неї і як це робиться?
     
  5. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Навіщо наносити малюнок, беріть нитку не тоненьку, бісер. І починайте вишивати по схемі де хрестик там шийте бісеринку. Якщо аіда то на клітинку, а якщо рівномірка то 3 на 3 ниточки.
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Нарешті закінчила свою першу бісерну ікону (було важче, ніж гадалось),дякуючи Ніфертіті дуже-предуже!!!!.
    Але маю питання - як оформляти - скло ( яке? звич. чи антиблікове?) чи без скла ? мабуть рамка має бути трішки глибшою.....чи хтось оформляв на Водогінній бісерні ікони?
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    ну порадьте ж хтось як оформляти з склом чи без:suicide:
     
  8. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    я буду свою оформляти однозначно під скло, бо не уявляю як потім її чистити від пилюки.
     
  9. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Я теж оформляю ікони під скло. Все гарно виходить.
     
  10. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    На рахунок антиблікового, то взагалі не розгялдайте такого варіанту, воно забирає усю красу і блиск бісеру.
    А під шкло пасувало б оформити, бо з роками дійсно важко буде відмити її він пилу.
    Дехто ще додає паспарту, але як на мене для ікони достатньо самої рамки. Але потрібно вибрати різблену з позолотою, таку багатшу.
    Успіхів.
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Я бачила у вашому магазинчику біля ЦУМу,Наталю, ікону св.Миколая от вона,власне, була без скла, тому виникло таке питання як краще.
     
  12. Raslanka

    Raslanka New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Я почала з Пасхальних рушничків, Вишила за минулу зиму 7 штук. Задарувала всю родину. Зараз вишиваю рушник. Теж на подарунок.
     
  13. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    як купувала нитки і бісер на південному (ТЦ Володимир) розговорилась з продавцем, то вона сказала що в неї клієнтка нитку купувала для вишивки бісером 50К, вишила вона сороску, попрала її попрасувала, а та нитка їй вся розплавилась і робота пропала. Чому це так, через те що зависока температура, чи потрібно було через тканину прасувати?
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    дійсно незрозуміло, може хтось в тому розуміється і підкаже, як не втрапити в таку халепу
     
  15. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Бісерні сорочки треба шити нитками чи ДМС, чи іншими муліне в 2 або 4 ниточки. Тоді все гаразд.
     
  16. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    захотіла біля вирізу сорочки вишити бісером, то тоже маю пробеми не ложиться той круглий мені рівно, вишиваю поки один рядочок то мушу його кріпи через кожні 5 бісеринок поновому щоб більш-менш рівно було , чи може то потрібно було вишивати відразу повний взір, а не рядочком. ото написала завтра фото закину.
     
  17. Raslanka

    Raslanka New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Бісер досить примхливий, тут пока не відчуєш як то й порадити нічого не можна!
     
  18. Raslanka

    Raslanka New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    На рахунок нитки для вишивок. Я особисто вишиваю прозорою "лескою" вона добре шиється, тільки кріпити треба сильніше чим нитку. Ну а Прасую завжди вологим та через марлю.
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивка бісером

    от мені цікаво, а колготки капронові як попрасувати, збережуть вони зовнішній вигляд? :girl_crazy:
    і маркер водозникаючий чомусь ніхто кип"ятком не змиває, і вишивку перемо в ледве теплій водичці і прасуєо на рушнику з вивороту, і речі вишиті перемо рукам, а не в машинці :girl_nea:


    сорочка бісерна, вишита мулінкою, мені особисто подобається набагато менше, ніж вишита капроновою ниткою, навіть можна сказати не подобається, ті нитки видно дуже, не завжди вони тон-в-тон, шось теке "аби було", але то моє особисте враження

    Кожен матеріал потребує відвовідного догляду, капронова нитка-не виключення, але вона має і свої плюси-її не видно, вона не перетреться.
     
  20. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    а як найкраще підібрати бісер до схеми вишивки нитками, коли дуже багато кольорів. Чи модна об"єднувати 2-3 кольори в один?