Висока Т у дітей - розбір польотів

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Holly, 19 Липень 2009.

?

Ви панічно боїтеся гарячки чи

  1. слідкую за станом дитини, полегшую страждання, але не поспішаю з хімічними втручанням

    61,7%
  2. я строго виконую совєцьку інструкцію (38,5) і хапаю "панадол"

    35,0%
  3. я така затуркана, така затуркана

    3,3%
  1. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Як на мене ви мучите дитину. Точніше не ви, а температура вимучує, а ви нічим не допомагаєте. Ще й сама собі лікар бо вже визначили що жодних симптомів більше нема. Так не буває. Температура не береться ні звідки. Та й така висока. Найперше що спадає на думку то таку температуру дає або горло або нирки. Викличіть обовязково лікаря і здайте сечу.
     
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Та звичайно покличте лікаря.
    І аналізи я би здала.
    В нас теж була температура 3 дні без ознак, вище 40...
    В результаті виявилась розеола. Аналізи показали і висипка з'явилась на 3-й день.
     
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    У нас така сама історія була. Теж т висока, а ознак ніяких. Через 3 дні після високої температури прийшов стоматит. Так шо т не буває просто так. Однозначно до лікаря.
     
  4. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    стоматит зазвичай починається від того що збивають температуру
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів


    Нєєє, я температуру не збивала. Ну і підхопити стоматит можна багатьма способами.
     
  6. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    здати аналізи: загальний крові і сечу. Температура має право триматись 3 доби висока, головне щоб рідини вистачало дитині поїти дуже багато, я б ще в тазік з водою і сіллю посадила щоб легше було і не так душно

    ---------- Додано в 11:44 ---------- Попередній допис був написаний в 11:43 ----------

    це так, але стоматит це вже від ослаблення організму, а не від температури
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member


    Ну я не писала, що стоматит від температури, я писала, що температура має якесь походження, вона не може бути просто так. Ну і стоматит починається різким підвищенням температури. А те, що підчепити стоматит може ослаблений організм, то згідна. У нас зуби ростуть таке враження, що всі на раз. От і не справились.
     
  8. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    У нас стоматит давав температуру майже до 40.
     
  9. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Дівчата, чесне слово, така враження, що я сплю і бачу, як то мені свою дитину помучити:umbrage:
    Навіть тут в темі стільки писано-переписано, що бажано не збивати температуру дитині, якщо її стан це дозволяє...Я прекрасно розумію, що просто так така температура не буває, тому і просила поради. Щодо лікаря, то я збиралася піти, але як вже температура спаде, бо зараз наші лікарі крім того, як збити температуру водою з оцтом нічого більше не скажуть.( Думала, що температура спаде і тоді "вилізе" її причина.
    Комаровського взагалі не дивлюсь і не читаю. Не зрозуміла до чого це було написано.
    Власне тому і чекаю ще, так, як сьогодні якраз 3 день. Маю надію, що вже не буде такої високої Т. Щодо рідини, то малий п"є багато води + циця. Вночі, особливо над ранок, циця майже нон-стоп була. Пісяє теж частіше, ніж зазвичай.
    Зараз Т немає, після ранкової свічки нічого більше не робили, 30 хв. тому температура була 36,7. Синочок щойно заснув. Щодо аналізів, то вже завтра здамо ( в нас приймають лише до 11 год.)
    Ну і ще одне. В нас була така ж ситуація, тільки в 8 місяців, тоді теж ніяких ознак не було, на 3 день Т впала, а на 5 день вилізло 4 зуби.
     
  10. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    в нас теж колись була така висока температура і ми нічого не робили. думали мине 3 дні і щось вилізе. спихали на зуби. добре, що здали аналізи на 3 день, котрі показали запальний процес. і таки вилізло - гній з вух - гнійний отитит. якби кинулися швидше - минули б лікарню, а так по 2 уколи цефтріаксону в день. не завжди все минає просто.
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2014
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Litnia

    Litnia New Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    А я викликаю лікаря відразу як тільки піднімається температура, або починається кашель. Просто мені так спокійніше, коли послухає і горло подивиться.
     
  12. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    В нас при високій Т інколи руки, ноги холодні, а інколи гарячі. Щось я задумалась чому так. Від чого то залежить?
     
  13. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Коли при високій температурі руки-ноги холодні то відбувся спазм судин, порушена терморегуляція. При такій температурі не можна роздягати дитину і обгортати мокрим щоб не давати додаткове навантаження. Тобто народні методи збивання температури тут краще не використовувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    я своїх саджу в теплу ванну, тепла вода розширює судини і кінцівки стають теплими а температура падає, абсолютно достатньо щоб вода була на один два градуси нижче за температуру тіла і це не народні методи а механічні ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Litnia

    Litnia New Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Для мене це знак: якщо холодні, то температура буде рости треба збивати ; якщо теплі - досягла свого піку (ніц не робим, тільки пиття)
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В нас трохи ситуація навпаки: нема високоі тем-ри. Всі ми похворіли: я протряслася півночі з тем-рою, боліла голова і горло. А діти просто підхопили соплі і ніякоі тем-ри. Так я вже майже здорова, тільки горло лишилось, а дітей тільки глибше затягує в соплі-кашлі.
    Чому вони не мали тем-ри? Може б швидше вичухалися?
    Навряд чи ми різні віруси підхопили.
    Просто вже руки опускаються: менша кашляє вже з початку грудня: то ліпше стає, то гірше.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  17. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Коли висока температура, більше 38.5 я теж викликаю приватну лікарку, якщо невідомо від чого температура, то здаємо аналізи. Та лікарка не виписує купу непотрібних ліків, а дає мудрі поради і виписує тільки те без чого дійсно не обійтись. А температуру збиваю тільки вище 39, бо до тієї позначки моя дитина бавиться, а після 39.5 їй зле. Збиваю трошки до 38.5. Щоб різко не збивати, бо це теж недобре. Взагалі я спочатку дуже боялась тієї температури.
    Кожен організм по різному реагує на певний вірус. Якщо є температура то виробляється інтерферон, тоді менше або немає ускладнень від хвороби. В листопаді ми перехворіли ГРВІ, в малої було під 40, але без соплів і кашлю, в мене було 40.5, не збивала, через 2 дні була здорова, а в кого було 37-38 то всі мали кашель і соплі. Всі перенесли по різному.
    Моя мама моєму братові любила збивати температуру навіть при позначці 37.6, то в нього постійно то все закінчувалось кашлями, отитами і антибіотиками. Одного разу мама приїхала до нас, а в малої біля 39, то вона так сварилась на мене чому я не збиваю, я їй пояснила, якщо температура піднялась і вона бавиться то не буду збивати, щоб вироблялись антитіла-інтерферони.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    воно так, але, наприклад, герпетичний стоматит так і поводиться: Т під 40, на 2-3 день - афти на губах і в роті...
    тож тут - що збивати температуру, що ні - якщо це герпетичний стоматит, то він вже є...
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

     
  20. basia

    basia Well-Known Member

    Особливо не страшно було моєму сусіду,який помер в 32 роки від Т 42 .Т-це дивна штука: знаю людей,що при 38 повні енергії, але над своїми дітьми не експериментую, гарячку збиваю і в лікарню везу.
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2015 ---
    І навіть деколи йде кудись. До моєї доньки приходив дільничний з власним термометром,не вірив ,як так-Т не збивається і не проходить.Шукали туберкульоз,гепатит,ревматизм... В результаті нічого не знйшли, Т через 3,5 місяці сама пропала. Вирішили ,що це було пов"язано з статевим розвитком.