Висока Т у дітей - розбір польотів

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Holly, 19 Липень 2009.

?

Ви панічно боїтеся гарячки чи

  1. слідкую за станом дитини, полегшую страждання, але не поспішаю з хімічними втручанням

    61,7%
  2. я строго виконую совєцьку інструкцію (38,5) і хапаю "панадол"

    35,0%
  3. я така затуркана, така затуркана

    3,3%
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    36 збоку не дає падати 39.

    Але тут така штука що діти до трьох років дуже добре лікуються батьками. Коли дитина на руках, чи разом сплять, дитина синхронізується з мамою чи татом (серцебиття, дихання, температура).

    Швидка приїде дасть анальгін з дімедролом. Мамі, звісно, стане легше.

    В половині дописів не йдеться про інтереси дитини, а про страшно і цифри після яких стає страшно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені також трохи дивно ,що багато температурять 40 і вище. В нас найвище було 39.5-39.8.І я збиваю пів дозою ібупрофеном ,тільки на ніч.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    не знаю. в мене було 39. і не раз. а 38-38, взагалі стабільна темп при хворобах була. і швидку до мене не викликали при тому, не знаю чого, може тому і мені зараз руки не тягнуться до телефону. мене по-всякому лікували, але таблетки мама вже давала при 39, а баба і того не мала, то чаї запарювала зі звіробою
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    У мене бувала висока температура в дитинстві, 39-40, то не рахуючи ангін.
    Моя мама - то мій основний "спонсор" спокою на дитячі 40, особливо на перші рази. Ну бо і ми ж так хворіли.
    А от після підліткового віку, все рідше бувала висока т, не знаю, чи то загальна особливість дитячого/дорослого імунітету, чи конкретно моя, але зараз віруски в дорослому віці переважно з температурою 37,-37,5, в'ялотекучі, часто гайморити-фронтити в результаті. Я вже одразу знаю, що якщо хоча б в перший день не буде вищої т, хоч 38, то значить буде довго і нудно.
    З сином те саме - 2 дні 40, і здоровий, а останньо мав бактеріальну інфекцію - то більше тижня 37,5, мало що вже до антибіотиків лишалося.
    Мабуть ще є якісь індивідуальні особливості, від подруги чула, що її діти ніколи не хворіють з високим температурами, в нас от, навпаки, тільки висока, оця от 37 - то було так дивно для мене, я більше хвилювалася, ніж за 40.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    в мене взагалі Т не буває -- і соплі по місяцю, зараз горло вже четвертий тиждень болить... і АБ пити немає потреби, бо ні Т, ні гною в горлі, а така от тягомотіна -- полощу, цмокчу, пшикаю...
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Якщо в дитини 40, а в мами 36,6, то мама не гріє, а студить дитину своїм теплом. І це дуже ефективно виходить, бо мамине тіло краще забирає тепло, ніж повітря. Ще дуже добре покупати дитину у воді 37 градусів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ото читаю і думаю, що я напевно трохи безвідповідальна). Я навіть Т міряю дуууже рідко. Ну переважно коли бачу якісь зміни в поведінці дитини. Потім вже на дотик відчуваю, що більше чи менше. А по ночах взагалі того не розумію. То ж треба ту дитину будити, щоб виміряти звиклим термометром. Хлопці вже доросліші, то самі кажуть чи зле і збивати, чи не дуже і потерплять. Переважно коли вони хворі, то сплять з кимось з батьків. З появою доні - з татом, який благополучно дрихне біля хворої дитини). Я більше дьоргаюсь), але то хіба шматка мокра на лоба, якщо дитина не протестує. Якщо дійсно дуже зле, то просять збити. Тоді не відмовляю. Ну і зле чи не зле дитині я навчилась бачити після ангін. Ось тоді реально зле, все решта терпимо).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. Siania

    Siania Love Life

    Ви не безвідповідальна, а досвідчена :girl_curtsey:
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ‎напевно вже було, але не шкодить повторити.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А що Ви робите коли висока чи росте?
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я - спостерігаю-відпоюю-переодягаю.
    Але вже був раз,коли я дала но-шпу. І в при цім перебігу ж збивала 39.5...доходило до 40.5
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нічого. Пити даю.

    Я не намагаюся знизити температуру жодними методами. Бо я не вірю в те що температура дурна і не знає що їй треба зупинитися на 38,5. Мені видається набагато логічнішим і кращим одну добу перетерпіти високу температуру і видужувати, ніж розмазати 37,4 на тиждень.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Тобто, зупинитися на 38,5? Вищої в дітей не було?
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2018 ---
    @nibysh а нащо переодягаєте?
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2018 ---
    @Orman
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2018 ---
    Сказала лікарка вдягнути малого в легку піжамку. Я так і зробила, і от час від часу каже що холодно, ц я не можу визначити чи то росте темп чи просто холодно, бо мені в такому наряді було б холодно, у всякому разі я вбрана в светрик на начьосі і мені норм.
     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Чоловік у футболці і йому теж норм
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @KAPUCHINKA холодно - ще росте температура. Жарко - вже виросла скільки їй треба. Я б не мучила дитину і одягла так, як їй комфортно. От коли сам захоче роздягнутися, то хлч догола.

    Ти сама як переносиш? Бо я наприклад при 38 з копійками вже "від'їжджаю": головокружіння, біль, озноб. Моя сестра 40 не відчуває. Тобто її "щось трохи голова болить і якось млосно". Мені шкода, коли дитина мучиться. Тому як бачу, що зле, то збиваю. Як може потерпіти, то і під 40 хай собі буде. І в мене після збивання реально жодного разу нічого не розмазалося. Потрималася поза 38 скільки їй треба і пішла на спад. Але нурофен я курсами не даю. Ускладнень вірусів теж не було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви мене не зрозуміли. Я вважаю що температура має право рости до скільки організму треба. А не в те що в 38,5 закінчується вироблення інтерферону і пора збивати.
    Може й вироблення інтерферону закінчується і виробляється щось інше. Ну і те що вірусам висока температура некомфортна це само собою. Вони просто гинуть від перегрівання.

    Якщо організм дуже ослаблений, дитина недоїдає десь в Африці, чи є супутні хронічні (чи будь-які) захворювання, то вже треба іншу думу думати. А отак з доброго дива всім збивати бо «а якщо судоми» я не бачу логіки.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2018 ---
    Я в 39 починаю відпливати.

    Та я що, я нічого. Я відома мачуха.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну і що робиш, коли відпливаєш?
    Та й до чого тут мачуха чи не мачуха. Я просто не можу зрозуміти 2 речі: навіщо збивати цифри і чому не збивати, якщо дитині погано. І так виходить, що реально погано дуууже рідко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Зараз має 39,1, трохи в душі сполоснули, шматку на чоло. Надіюся впаде трохи. Нурофен в 12 давала, хоч би до 21 дотягнути.
    Я трохи в шоці, бо раніше вище 38 і не піднімалася і сама падала. Ну колись один раз було 39 і трошки, коли мав більше року, то збивала, але за добу вже нормалізувалася. А тут 3 день і тримається, а я з тих перестрашених, в мене просто шок якийсь (((
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    бо якщо поїти достатньо( приблизно 2л в добу) , то він пропотіває так, що можна викручувати футболку.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2018 ---
    @KAPUCHINKA, я моніторю темп. часто ...і пою ,ішматку на лоби, на ступні...і чергую кімнати -тобто в одній ми,іншу вікна навстежінь. Те саме з подушкою, коциком..Якщо його трусить накриваю, лиш бачу,що вже не тре--розкриваю..
    Так це менінгітно і ресурсозатратно, тому я пишу лиш свої дії,без порад.
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я ще тою шматкою протираю місця, де судинки проходять близько - шия, зап'ястя, під колінами, внутрішня сторона бедра, ступні, долоні. Дітям це не подобається, мені теж не комфортно, коли собі таке роблю при температурі, але реально такі маніпуляції збивають температуру на цілий градус.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1